Složení březového šamponu
Jdi na stránku Předchozí  1, 2, 3, 4, 5  Další
 
Přidat nové téma   Zaslat odpověď    Obsah fóra Dlouhevlasy.cz -> Šampóny a kosmetické řady
 Vložte téma mezi Oblíbené&sid=84fd0b2d181fc3cf6bc924347bec2234Zobrazit předchozí téma :: Zobrazit následující téma  
Autor Zpráva
sarahpentium
>RADA STARŠÍCH<


Založen: 22.2.2007
Příspěvky: 1889

PříspěvekZaslal: út březen 04, 2008 12:03 pm    Předmět: Citovat

kopretinka napsal:

Díky za odpověď ten březový určitě vyzkouším, jen doufám, že mi to moc nevysuší vlasy. Ono jak zjišťuji kolikrát je levnější šampon daleko lepší než ten drahý. Po drahých šamponech mám vlasy sice úžasně vyživené, ale takové dost zplihlé bez objemu a účes vůbec nedrží.


Já teda nepoužívám jen šampon, používám vždycky ještě balzám na spodní třetinu vlasů, takže nevím, co to udělá, jestli používáš jen šampon...
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
kopretinka
321-600
321-600


Založen: 12.4.2007
Příspěvky: 375

PříspěvekZaslal: út březen 04, 2008 12:08 pm    Předmět: Citovat

sarahpentium napsal:
kopretinka napsal:

Díky za odpověď ten březový určitě vyzkouším, jen doufám, že mi to moc nevysuší vlasy. Ono jak zjišťuji kolikrát je levnější šampon daleko lepší než ten drahý. Po drahých šamponech mám vlasy sice úžasně vyživené, ale takové dost zplihlé bez objemu a účes vůbec nedrží.


Já teda nepoužívám jen šampon, používám vždycky ještě balzám na spodní třetinu vlasů, takže nevím, co to udělá, jestli používáš jen šampon...


Samozřejmě používám i kondicionér, ale ne mnoho, mám totiž jemné vlasy, ale už jsem celkem objevila jeden co mi sedí.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
lillypad
161-320
161-320


Založen: 15.2.2008
Příspěvky: 168

PříspěvekZaslal: út březen 04, 2008 12:16 pm    Předmět: Citovat

Tenhle šampón jsem používala pořád snad od dětství Very Happy je opravdu dobrý, nejlepší se mi zdál březový s pantenolem. Ale teď jsem dlouho na něj nenarazila.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
sarahpentium
>RADA STARŠÍCH<


Založen: 22.2.2007
Příspěvky: 1889

PříspěvekZaslal: út březen 04, 2008 12:26 pm    Předmět: Citovat

lillypad napsal:
Tenhle šampón jsem používala pořád snad od dětství Very Happy je opravdu dobrý, nejlepší se mi zdál březový s pantenolem. Ale teď jsem dlouho na něj nenarazila.


Oni jsou s panthenolem všechny tři, březový, kopřivový i heřmánkový. Já jsem teda taky úplně nejspokojenější s březovým Very Happy
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
sarahpentium
>RADA STARŠÍCH<


Založen: 22.2.2007
Příspěvky: 1889

PříspěvekZaslal: út březen 04, 2008 12:27 pm    Předmět: Citovat

kopretinka napsal:

Samozřejmě používám i kondicionér, ale ne mnoho, mám totiž jemné vlasy, ale už jsem celkem objevila jeden co mi sedí.


Tak to potom v pohodě Smile Stojí pár kaček, za vyzkoušení stojí Wink
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
paulla
0-7
0-7


Založen: 28.7.2012
Příspěvky: 6

PříspěvekZaslal: po červenec 30, 2012 2:12 pm    Předmět: šampon bříza Citovat

ahoj, obnovuji téma. Mám doma březový šampon, dělá mi dobře na pokožku hlavy. Bohužel jsem ve složení nenašla extrakt z břízy! Může mi to prosím někdo vysvětlit? děkuji.

Složení šampón bříza:
Aqua, Sodium Laureth Sulfate, Sodium Chloride, Cocamide DEA, Cocamidopropyl Betaine, Methylchloroisothiazolinone, Methylisothiazolinone, Parfum, Citric Acid, Cl 19140, CI 42090
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Nikinka
>RADA STARŠÍCH<


Založen: 25.10.2011
Příspěvky: 2962
Bydliště: Pribram

PříspěvekZaslal: po červenec 30, 2012 2:18 pm    Předmět: Citovat

možná to někomu pomůže, možná ne, ale teda složením nic moc...

Aqua - voda, Sodium Laureth Sulfate - mycí a pěnící složka, Sodium Chloride - obyčejná sůl na "nastavení" a zahuštění, Cocamide DEA - podporuje mycí vlastnosti, ale jako látka nic moc, Cocamidopropyl Betaine - podporuje mytí, Methylchloroisothiazolinone - konzervační sůl, Methylisothiazolinone - konzervační sůl, Parfum - vonná složka, může být ale cokoliv, i chemie, Citric Acid - kyselina citronová, Cl 19140 - barvivo, CI 42090 - barvivo

Takže břízu to vidělo možná tak z vlaku, ani to asi ne...
_________________
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
paulla
0-7
0-7


Založen: 28.7.2012
Příspěvky: 6

PříspěvekZaslal: po červenec 30, 2012 3:02 pm    Předmět: Citovat

děkuji za odpověď. Udělala jsem chybu, že jsem víc nestudovala složení už v obchodě. Pospíchala jsem a v rychlosti jsem popadla první březový šampon. Ale mám po něm celkem hezký vlasy. Aspoň že v něm nejsou silikony.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Nikinka
>RADA STARŠÍCH<


Založen: 25.10.2011
Příspěvky: 2962
Bydliště: Pribram

PříspěvekZaslal: po červenec 30, 2012 3:07 pm    Předmět: Citovat

On ti může vyhovovat třeba tím, že v něm vlastně "nic" není... někomu dělá dobře ta sůl (obyčejná, ne konzervační).
_________________
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
paulla
0-7
0-7


Založen: 28.7.2012
Příspěvky: 6

PříspěvekZaslal: po červenec 30, 2012 3:19 pm    Předmět: Citovat

děkuji Nikinko.
Takže když k němu budu používat kvalitní balzám, tak je složení vlastně ok? Nebo ho dám manželovi.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Zobrazit příspěvky z předchozích:   
Přidat nové téma   Zaslat odpověď Jdi na stránku Předchozí  1, 2, 3, 4, 5  Další

 
Přejdi na:  
Nemůžete odesílat nové téma do tohoto fóra.
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru.
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete hlasovat v tomto fóru.