dredy
Jdi na stránku Předchozí  1, 2, 3 ... 19, 20, 21, 22, 23  Další
 
Přidat nové téma   Zaslat odpověď    Obsah fóra Dlouhevlasy.cz -> Úprava a účesy dlouhých vlasů
 Vložte téma mezi OblíbenéZobrazit předchozí téma :: Zobrazit následující téma  
Autor Zpráva
Morganna
***moderátorka***


Založen: 23.2.2007
Příspěvky: 9303

PříspěvekZaslal: ne září 15, 2013 6:50 pm    Předmět: Citovat

Jojo, šak se uvidí Wink
_________________
Szła magiczka przez porębę, pogryzły ją żmije. Wszystkie gady wyzdychały i magiczka żyje.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Pajulinka
8-20
8-20


Založen: 19.8.2011
Příspěvky: 13

PříspěvekZaslal: čt prosinec 12, 2013 6:41 pm    Předmět: Citovat



Moje dready po úpravě. Jindy teda tak krásně zaháčkovaný nejsou Very Happy Ale stejně si nemyslím(doufám), že bych v nich měla bordel, špínu a smrad Very Happy Nevýhoda dredů je, že když jsou přírodní (tudíž nijak neupravované-neháčkované) působí to hned, že jste špindíra, ale opak je mnohdy pravdou Smile Rozcuchaná hlava neznamená špínu Smile špína je, když vám tam lezou brouci haha Laughing
To jenom pro přesnost Smile S dredama je víc práce než s vlasy.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
lethality
601-1200. Guru III. kategorie
601-1200. Guru III. kategorie


Založen: 2.2.2013
Příspěvky: 987

PříspěvekZaslal: čt prosinec 12, 2013 6:44 pm    Předmět: Citovat

a můžu se zeptat, v čem přesně je to náročnější než nedredovaté vlasy? Smile
_________________
Kdyz o nic nehrajes, nemas co ztratit....
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Pajulinka
8-20
8-20


Založen: 19.8.2011
Příspěvky: 13

PříspěvekZaslal: čt prosinec 12, 2013 7:14 pm    Předmět: Citovat

No tak hlavně asi v tom háčkování. Pokud je člověk chce nějak udržovat tak alespoň jednou za 2 měsíce a to je tak na 4 hodiny práce, když si to člověk háčkuje sám, tak ještě víc. A neuvěřitelně to bolí. No a mytí - já si myji dredy přes hodinu a mám co dělat, abych si ve vaně nezlomila vaz:D Jsou dost těžký - a to jich nemám tolik a nejsou ještě tak dlouhé. Nehledě na to, že to schne tak den. Měla jsem dlouhé vlasy, moje sestra má vlasy po zadek, takže mám srovnání. Ale je to můj názor, každý to vidí jinak. Smile
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
lethality
601-1200. Guru III. kategorie
601-1200. Guru III. kategorie


Založen: 2.2.2013
Příspěvky: 987

PříspěvekZaslal: čt prosinec 12, 2013 11:57 pm    Předmět: Citovat

to má bolet, to háčkování? Shocked a s tím mytím - nezkoušela si třeba mýt jen pokožku hlavy a spláchnout celé ty délky jen někdy? abys to neměla zbytečně mokré celé při každém mytí Very Happy a nebo můžeš zkusit mýt to v lavoru v předklonu, ale to taky nebude asi pohodlné.... a vůbec, nedokážu si to představit, jak to funguje v praxi.... jestli se hlava mastí tak jako nedredákům, jak často mýt a tak Very Happy
_________________
Kdyz o nic nehrajes, nemas co ztratit....
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Vrkocka
0-7
0-7


Založen: 7.4.2012
Příspěvky: 1

PříspěvekZaslal: pá prosinec 13, 2013 4:01 pm    Předmět: Citovat

Pajulinka moc krásné dredy Smile
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Pajulinka
8-20
8-20


Založen: 19.8.2011
Příspěvky: 13

PříspěvekZaslal: pá prosinec 13, 2013 5:22 pm    Předmět: Citovat

lethality napsal:
to má bolet, to háčkování? Shocked a s tím mytím - nezkoušela si třeba mýt jen pokožku hlavy a spláchnout celé ty délky jen někdy? abys to neměla zbytečně mokré celé při každém mytí Very Happy a nebo můžeš zkusit mýt to v lavoru v předklonu, ale to taky nebude asi pohodlné.... a vůbec, nedokážu si to představit, jak to funguje v praxi.... jestli se hlava mastí tak jako nedredákům, jak často mýt a tak Very Happy


Jojo, bolí to jak čert Very Happy Prostě taháš za jednotlivý vlasy, ke konci je to jak když ti píchaj jehličky do hlavy (nebo jsem přecitlivěla Laughing ).
S tím mytím, taky jsem nad tím přemýšlela, ale v závěru jsou ty vlasy stejně mokré celé.
A nemastí se tak jako vlasy. Ze začátku možná, ale postupem času čím dál míň, teď bych řekla, že se mi mastí akorát ofina:D Do dredů se moc bordelu nedostane, takže je vlastně "špinavá" jenom pokožka hlavy Smile Já nejdřív myla hlavu 1x za 14 dní, ale jak už je mám déle, tak je myju podle potřeby.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
lethality
601-1200. Guru III. kategorie
601-1200. Guru III. kategorie


Založen: 2.2.2013
Příspěvky: 987

PříspěvekZaslal: po leden 06, 2014 9:52 am    Předmět: Citovat

to je dobré, že se tolik nemastí.... ale asi není dobrý nápad to doporučovat lidem, co se jim hlava moc mastí, jako ve stylu: udělejte si dredy a nebudete mít mastné vlasy Very Happy Very Happy
_________________
Kdyz o nic nehrajes, nemas co ztratit....
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
eMia
>RADA STARŠÍCH<


Založen: 14.6.2009
Příspěvky: 1074

PříspěvekZaslal: po leden 06, 2014 10:16 am    Předmět: Citovat

Kámoščin přítel je takový extrémně přírodní muž a má už asi sedm let moc hezké dloouhé dredy, tak se jí ptám, kde mu je dělali, a ony jsou prý přírodní Shocked že se zkrátka nečesal, tak ty vlasy jako šulal v rukách a už mu to tak narostlo, akorát je teď vždycky u televize dlaní šulá u hlavy a nemá ani odrosty Very Happy mě se teda dredy taky dělají, ale tak hezké ne Very Happy
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
PoisonIvy
41-80
41-80


Založen: 16.9.2010
Příspěvky: 52

PříspěvekZaslal: út únor 25, 2014 2:14 pm    Předmět: fakes Citovat

Mně se dready vždycky líbily, je to pro mě spíš než filozofie a vyznání účes plný exotiky. Jelikož jsem závislá na svých vlasech, nikdy bych si pravé neudělala. A tak mám umělé a jsem šťastná. Konečně si mohu odpočinout od všech mytí a vlasy se trochu zlepší. Všechny ty breberky a broučci jsou strašná hloupost, to není o účesu ale o čistotě. Dready sou super a předsudky mi je nezkazí Smile [/u]
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Zobrazit příspěvky z předchozích:   
Přidat nové téma   Zaslat odpověď Jdi na stránku Předchozí  1, 2, 3 ... 19, 20, 21, 22, 23  Další

 
Přejdi na:  
Nemůžete odesílat nové téma do tohoto fóra.
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru.
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete hlasovat v tomto fóru.