dredy
Jdi na stránku Předchozí  1, 2, 3, 4 ... 21, 22, 23  Další
 
Přidat nové téma   Zaslat odpověď    Obsah fóra Dlouhevlasy.cz -> Úprava a účesy dlouhých vlasů
 Vložte téma mezi Oblíbené&sid=a1e2558dbc31b0f1624d91853889788aZobrazit předchozí téma :: Zobrazit následující téma  
Autor Zpráva
kkk
>RADA STARŠÍCH<


Založen: 26.7.2006
Příspěvky: 1447

PříspěvekZaslal: po březen 31, 2008 7:47 pm    Předmět: Citovat

Ahooj Smile
už jsme to probírali tady Wink http://dlouhevlasy.cz/phpbb/viewtopic.php?t=1514
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
ilona
***moderátorka***


Založen: 13.10.2006
Příspěvky: 7425

PříspěvekZaslal: út duben 01, 2008 7:48 pm    Předmět: Re: Dready Citovat

HankaKozelnice napsal:
Co vy na ne? Libi se vam? Mate nejake skusenosti s nimi?

Spojeno s původním tematem ,jo? Smile
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Kafin
>RADA STARŠÍCH<


Založen: 16.10.2006
Příspěvky: 1044

PříspěvekZaslal: út duben 01, 2008 8:50 pm    Předmět: Citovat

Janie napsal:
Tsss, teda, tak obrázek jsem prý ukradla Very Happy hmmm, takže se mi líbí dredy na hrdinovi z SGA..
Jo,Jasonovi Momoa alias Rononovi seknou,ale prý má o ně v příští sezóně přijít,protože už teď mu je musí našívat.Těch svých se totiž zbavil.Jinak mě osobně se dready nelíbí.Jsou pro mě takové nevzhledné a spoutané.
_________________
My jsme ti lid?????©, p??ed kter??mi n??s na??e matky varovaly Twisted Evil .
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Zobrazit autorovy WWW stránky
HankaKozelnice
21-40
21-40


Založen: 18.2.2007
Příspěvky: 25

PříspěvekZaslal: st duben 02, 2008 5:43 am    Předmět: Citovat

Tak me se libi moc...porad nad tim i premyslim...zatim na to mam teda kratke vlasy, ale uvidim co pak...dredy jsou treba krasne na Lenym Kravitzovi Smile Z toho nemuzu
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Janie
***moderátorka***


Založen: 20.11.2007
Příspěvky: 1941
Bydliště: Brno

PříspěvekZaslal: st duben 02, 2008 9:40 am    Předmět: Citovat

Kafin napsal:
Jo,Jasonovi Momoa alias Rononovi seknou,ale prý má o ně v příští sezóně přijít,protože už teď mu je musí našívat.Těch svých se totiž zbavil.Jinak mě osobně se dready nelíbí.Jsou pro mě takové nevzhledné a spoutané.


Jsou právě nespoutané Very Happy
četla jsem o tom, prý ho z nich už bolela hlava, musely být pekelně těžký Twisted Evil ale k jeho roli drsňáka prostě padly dokonale..
Sama bych si je ale na hlavu udělat nenechala, pak ta představa krátkých vlasů.uáááááá Sad
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
tiborMel
>RADA STARŠÍCH<


Založen: 3.1.2007
Příspěvky: 2550

PříspěvekZaslal: st duben 02, 2008 11:24 am    Předmět: Citovat

byly doby, kdy bych dredy brala všema deseti... teď sem se vzhlídla v dlouhejch vlasech, a le když dredy někdo má, obdivuju je, sou super...
_________________
I would die to breathe again
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
lučnívíla
>RADA STARŠÍCH<


Založen: 27.3.2007
Příspěvky: 2854

PříspěvekZaslal: st duben 02, 2008 11:30 am    Předmět: Citovat

Mne se dredy libi a vzdycky libily,ale musi byt upravovane Cool na zakladce jsem po nich prahla,ale nakonec mi stacilo se je naucit motat a tak jsem si vzdy z nudy jeden dva maly udelala,ale vzdy mi sly rozmotat..dneska uz je urcite nechci,ale libi se mi Cool ale myslim,si ze proto aby byly pekne a aby si clovek nezanesl nejaky problem je potreba zvysit hygienu Wink
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Dewilllka
21-40
21-40


Založen: 23.8.2008
Příspěvky: 32

PříspěvekZaslal: ne srpen 24, 2008 10:57 am    Předmět: Citovat

ja som mala zopar dredov, ale nie takych od kadernicky. myslim takych opalenych. mala som len take co mi spravil kamarat. najprv som bola cela stastna, ale tym ze som ich mala len zopar, zacala som mat problem s cesanim ostatnych vlasov, vsetko na hlave mi proste stalo. tak som to nejak rozplietla. Ani nechci vediet ako potom moje vlasy vyzerali. proste katastrofa... Dready su pekne. Hlavne tie "naozajstne". Lenze uz by som sa na to nahovorit nedala.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
morana
601-1200. Guru III. kategorie
601-1200. Guru III. kategorie


Založen: 17.7.2008
Příspěvky: 981

PříspěvekZaslal: ne srpen 24, 2008 11:21 am    Předmět: Citovat

mne sa to za mojej osobnej "pseudohippiesovej éry" strašne páčilo a zvlášť na chlapoch Smile teraz sa mi to už moc nepáči... neviem, proste si dokážem predstaviť aj krajšie účesy z vlasov, než ich takto poničiť Smile ale proti gustu... veď viete Smile ja sama by som si to urobiť nedala. no way!
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Kulik7
21-40
21-40


Založen: 14.7.2008
Příspěvky: 23

PříspěvekZaslal: pá srpen 29, 2008 8:49 pm    Předmět: :) Citovat

Mě osobně se dreday velmí líbí, pokud se o ně dotyčný/á dokáže starat..měla sem období, kdy jsem po nich prahla, ale s postupem času mi došlo, že přirozené krásné vlásky jsou lepší:)ale i přes to, jeden dread mám Embarassed ale je to ten typ, co si může člověk rozmotat..mam na něm korálky a tak...znam poměrně dost lidí s dready a není pravda, že by v nich měli breberky a že pokud se jich chcete zbavit, musíte jít na ježka...pokud máte normální dready a ne voskované, tak je normálně rozpletete, sice to trvá dlouho, ale jo...ale pokud jsou voskované, pak se musí opravdu ustřihnout, ale voskované dreday se dnes vidí poskrovnu...ať žije rastafariánstvíSmile
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Zobrazit příspěvky z předchozích:   
Přidat nové téma   Zaslat odpověď Jdi na stránku Předchozí  1, 2, 3, 4 ... 21, 22, 23  Další

 
Přejdi na:  
Nemůžete odesílat nové téma do tohoto fóra.
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru.
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete hlasovat v tomto fóru.