Iontový kartáč na vlasy, karbonový kartáč
Jdi na stránku Předchozí  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7  Další
 
Přidat nové téma   Zaslat odpověď    Obsah fóra Dlouhevlasy.cz -> Péče o dlouhé vlasy
 Vložte téma mezi Oblíbené&sid=fd7b936daf31372f020d9e686e4f47d1Zobrazit předchozí téma :: Zobrazit následující téma  
Autor Zpráva
Lobaka
8-20
8-20


Založen: 28.1.2010
Příspěvky: 10

PříspěvekZaslal: út únor 02, 2010 8:05 pm    Předmět: No pááni Citovat

Tak mi kartáč přišel a hned jsem ho musela vyzkoušet Smile A musím uznat, že je fakt super, jen je opravdu potřeba ty vlasy trochu navlhčit nebo se s ním česat po umytí (ze 70% vysušené vlasy, jak píšou v návodu), jinak to nemmá moc ten efekt, nemá to odkud brát tu vlhkost, když mám vlasy vysušené..

Vlásky mám teď hebčí a lesklejší, konečky jsou opravdu lepší, tak jsem ráda, že se mi investice vyplatila Smile

Jen mě štve, že do toho nemůžu používat nabíjecí baterie, kdo má furt kupovat obyčejný AAA.. Jedna prý vydrží asi 12 dnů při používání 5 minut denně, tak uvidíme no Smile
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Soniczka
~ Strážkyně tématu ~


Založen: 2.6.2008
Příspěvky: 1017

PříspěvekZaslal: út únor 02, 2010 9:53 pm    Předmět: Re: :) Citovat

Lobaka napsal:
Ahoj, já jsem si zrovna objednala ten ionizující kartáč od Panasonicu, tak uvidíme, co to s vláskama provede Smile Přijde mi ale až asi za 2 dny, tak se nemůžu dočkat Very Happy

A vy, kdo ho už máte, mohli byste sem napsat ještě nějaký zkušenosti? Jestli třeba pak ty vlasy na mrazu nemrznou, když to na sebe naváže vodu a tak.. Smile Díky Smile


prosím prosím, hodíš odkaz kde jsi nakupovala?
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Lobaka
8-20
8-20


Založen: 28.1.2010
Příspěvky: 10

PříspěvekZaslal: út únor 02, 2010 10:56 pm    Předmět: Re: :) Citovat

Soniczka napsal:
Lobaka napsal:
Ahoj, já jsem si zrovna objednala ten ionizující kartáč od Panasonicu, tak uvidíme, co to s vláskama provede Smile Přijde mi ale až asi za 2 dny, tak se nemůžu dočkat Very Happy

A vy, kdo ho už máte, mohli byste sem napsat ještě nějaký zkušenosti? Jestli třeba pak ty vlasy na mrazu nemrznou, když to na sebe naváže vodu a tak.. Smile Díky Smile


prosím prosím, hodíš odkaz kde jsi nakupovala?



kód:
http://www.azobchod.cz/cgi-bin/model.pl?km=9070&nazev=PANASONIC%20Kart%C3%A1%C3%A8%20na%20vlasy%20EH2203G803%20ioniza%C3%A8n%C3%AD


Našlo mi to na netu v nějakym porovnávání cen a byla to nejlepší nabídka, byly tam totiž i klidně za 500 i 600kč.. A tenhle obchod je fakt v pohodě, ve čtvrtek jsem si to objednala a oni pak museli ještě objednávat, páč ho neměli skladem a přišel mi dneska.. Dovezla ho firma toptrans, platila jsem předem a vyšlo mě to celkově na 310,- i s dopravou (platila jsem převodem na účet) a s upozorněním, kdy ten balík dovezou.. Smile
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Soniczka
~ Strážkyně tématu ~


Založen: 2.6.2008
Příspěvky: 1017

PříspěvekZaslal: st únor 03, 2010 8:26 am    Předmět: Re: :) Citovat

Lobaka napsal:
Soniczka napsal:
Lobaka napsal:
Ahoj, já jsem si zrovna objednala ten ionizující kartáč od Panasonicu, tak uvidíme, co to s vláskama provede Smile Přijde mi ale až asi za 2 dny, tak se nemůžu dočkat Very Happy

A vy, kdo ho už máte, mohli byste sem napsat ještě nějaký zkušenosti? Jestli třeba pak ty vlasy na mrazu nemrznou, když to na sebe naváže vodu a tak.. Smile Díky Smile


prosím prosím, hodíš odkaz kde jsi nakupovala?



kód:
http://www.azobchod.cz/cgi-bin/model.pl?km=9070&nazev=PANASONIC%20Kart%C3%A1%C3%A8%20na%20vlasy%20EH2203G803%20ioniza%C3%A8n%C3%AD


Našlo mi to na netu v nějakym porovnávání cen a byla to nejlepší nabídka, byly tam totiž i klidně za 500 i 600kč.. A tenhle obchod je fakt v pohodě, ve čtvrtek jsem si to objednala a oni pak museli ještě objednávat, páč ho neměli skladem a přišel mi dneska.. Dovezla ho firma toptrans, platila jsem předem a vyšlo mě to celkově na 310,- i s dopravou (platila jsem převodem na účet) a s upozorněním, kdy ten balík dovezou.. Smile



děkuji děkuji moc jsi mi pomohla!
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
MIMISEK
>RADA STARŠÍCH<


Založen: 23.8.2006
Příspěvky: 832

PříspěvekZaslal: st únor 03, 2010 9:08 am    Předmět: Citovat

mám iontový fén a poslední dobou jsem ho začala používat, protože po něm nemám vlasy krepatý, jako když je nechám volně uschnout... Jssem s ním spokojená, tak uvažuju i nad tím kartáčem...
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Lobaka
8-20
8-20


Založen: 28.1.2010
Příspěvky: 10

PříspěvekZaslal: st únor 03, 2010 12:47 pm    Předmět: Citovat

MIMISEK napsal:
mám iontový fén a poslední dobou jsem ho začala používat, protože po něm nemám vlasy krepatý, jako když je nechám volně uschnout... Jssem s ním spokojená, tak uvažuju i nad tím kartáčem...


Já si právě vlasy nefénuju, tak jsem si řekla, že vyzkouším ten kartáč.. Smile Vlasy mám u kořínků fajn, ale konečky mi vždycky sesychaly i například po kondicionéru oil nutritive od Gliss Kur a ten kartáč si myslím, že je hodně nápomocnej, aby mi vlasy zůstaly hydratované a tudíž i krásné Smile
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
barthezka
~ Strážkyně tématu ~


Založen: 2.8.2009
Příspěvky: 1327

PříspěvekZaslal: st únor 03, 2010 12:53 pm    Předmět: Citovat

Já mám ten ionizační fén a nějak jsem si nevšimla ničeho...jen že mám pak krásně rovné a hladké vlasy než když schnou 4 hodiny na volno, což mi přijde logický Smile Nebo bych to po "normálním" fénu tak neměla? Fakt nevím...
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
MIMISEK
>RADA STARŠÍCH<


Založen: 23.8.2006
Příspěvky: 832

PříspěvekZaslal: po únor 08, 2010 10:01 am    Předmět: Citovat

Jaký je rozdíl mezi iontovýma karbonovým hřebenem? je to to stejný?
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
barthezka
~ Strážkyně tématu ~


Založen: 2.8.2009
Příspěvky: 1327

PříspěvekZaslal: po únor 08, 2010 11:29 am    Předmět: Citovat

No já jsem taky dlouho nevěděla, ale není to to samé, spíš něco úplně jinýho Smile

Iontový hřeben


Karbonový hřeben


Iontový: Odstraní zápach. Stačí vlasy jen několikrát pročesat. Během pročesávání, vstupuje ionizovaný vzduch mezi vlasy, které tak učiní svěžími a čistými.- Vlasy efektivně upraví a vyrovná, zlepší podmínky pro jejich růst.- Pravidelné používání zlepší kvalitu pokožky na hlavě, pomáhá udržet si zdravé a lesklé vlasy

Karbonový: * antistatický * vysoká tepelná odolnost * neuvěřitelně lehký * pevný a trvanlivý * zaoblené zuby jemné k vlasům a pokožce *

To jsem našla na netu, kdyžtak to poupravte, kdo máte zkušenosti Smile
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Lobaka
8-20
8-20


Založen: 28.1.2010
Příspěvky: 10

PříspěvekZaslal: po únor 08, 2010 12:10 pm    Předmět: :) Citovat

Hezký Very Happy No já jsem si vybrala ten Panasonic, protože u toho, co je tu na obrázku píšou, že se nemá používat na mokré vlasy, aby nedošlo k nějakému zranění výbojem nebo co, kdežto u Panasonicu doporučujou navlhčit, tak nevím co by se stalo u toho jinýho kartáče, kdyby byly vlasy jen vlhké.. A vypadá to, že karbonový asi budu muset někdy vyzkoušet Very Happy
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Zobrazit příspěvky z předchozích:   
Přidat nové téma   Zaslat odpověď Jdi na stránku Předchozí  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7  Další

 
Přejdi na:  
Nemůžete odesílat nové téma do tohoto fóra.
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru.
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete hlasovat v tomto fóru.