Iontový kartáč na vlasy, karbonový kartáč
Jdi na stránku Předchozí  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7  Další
 
Přidat nové téma   Zaslat odpověď    Obsah fóra Dlouhevlasy.cz -> Péče o dlouhé vlasy
 Vložte téma mezi Oblíbené&sid=bb3b19d23ada8cb306eea8480ad0aafbZobrazit předchozí téma :: Zobrazit následující téma  
Autor Zpráva
MIMISEK
>RADA STARŠÍCH<


Založen: 23.8.2006
Příspěvky: 832

PříspěvekZaslal: po únor 08, 2010 12:25 pm    Předmět: Citovat

Kdyby všude nebylo tak velký poštovný, tak vyzkouším oba...
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Baru
0-7
0-7


Založen: 26.1.2008
Příspěvky: 4

PříspěvekZaslal: po únor 08, 2010 2:55 pm    Předmět: Citovat

Jaj, tak jsem uvažovala o iontovém kulmofénu, ale možná bych radši nejdřív vyzkoušela iontový kartáč. Když píšete, že vlasy uhlazuje, máte na mysli, že narovnává? Už tak mám dost rovné a jsem ráda za každou vlnku, že nevypadám jak zmoklá slepice Embarassed
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
lilili
8-20
8-20


Založen: 5.12.2009
Příspěvky: 9

PříspěvekZaslal: po únor 08, 2010 7:28 pm    Předmět: Citovat

Neřekla bych,že narovnává.Já nemám ani rovné ani vlnité vlasy,spíš takové trochu krepaté,hlavně po umytí.Když chci rovné,tak si je musím vyžehlit.Mě ten kartáč pomohl proti elektrizování.Nemám ten Panasonic,mám ten druhej a češu si s ním i vlhké vlasy a nic se mi zatím nestalo.Myslím,že to nemůže probíjet,když je z umělé hmoty,leda by se ty vlasy dostaly nějak dovnitř,ale kdo se bojí tak se těch vlhkých vlasů nemusí ani dotýkat tím kartáčem,stačí jen tak jezdit kolem hlavy Cool
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
MIMISEK
>RADA STARŠÍCH<


Založen: 23.8.2006
Příspěvky: 832

PříspěvekZaslal: po únor 08, 2010 8:12 pm    Předmět: Citovat

Jé, tak to jsem ráda, že ho normálně používáš na vlhký vlasy. Uvažuju, že si ho objednám taky a levnější jsem nenašla a dražší si nemůžu dovolit Sad
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Baru
0-7
0-7


Založen: 26.1.2008
Příspěvky: 4

PříspěvekZaslal: po únor 08, 2010 8:18 pm    Předmět: Citovat

Tak mě Tvoje odpověď, lilili, nalákala ke koupi, i když stále zvažuji, jestli si rovnou nekoupit iontový kulmofén, líbí se mi totiž tenhle BOSCH PHA 2661 s mnoha nástavci - nemáte někdo zkušenost? A teď v zimě je praktičtější vlásky ještě prosušit...
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
lilili
8-20
8-20


Založen: 5.12.2009
Příspěvky: 9

PříspěvekZaslal: po únor 08, 2010 8:32 pm    Předmět: Citovat

Taky mám kulmofén ionizační Ufesa,má ty samé nástavce,ale asi moc neionizuje,vlasy mi pořád elektrizovaly,tak jsem koupila kartáč a po něm to přestalo.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Baru
0-7
0-7


Založen: 26.1.2008
Příspěvky: 4

PříspěvekZaslal: po únor 08, 2010 8:38 pm    Předmět: Citovat

Aha, tak je možné, že kartáč bude více ionizovat než kulmofén. Já tedy problém s elektrizováním vlasů nemám, ale ta ionizace by se prostě hodila no Smile
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Nath
321-600
321-600


Založen: 14.8.2006
Příspěvky: 589

PříspěvekZaslal: čt duben 29, 2010 9:23 pm    Předmět: Citovat

Tak jsem si tuhle věc dneska přitáhla domů, tak jsem na to děsně zvědavá. Už jsem ten ionizační kartáč vyzkoušela na mé drahé polovičce. Trochu mě tam děsí to záření, ale uvidíme... Krom toho, že mi to strašně smrdí, to docela dobře češe... Wink
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Nath
321-600
321-600


Založen: 14.8.2006
Příspěvky: 589

PříspěvekZaslal: pá duben 30, 2010 1:28 pm    Předmět: Citovat

tak teda, jestli má tenhle kartáč nějak pomoci od elektrizování vlasů, tak to se jim teda nepovedlo, protože mi ty vlasy stály a měla jsem je až u stropu Laughing Laughing Very Happy
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Aylareen
8-20
8-20


Založen: 16.4.2010
Příspěvky: 8

PříspěvekZaslal: pá květen 07, 2010 11:17 am    Předmět: Citovat

Já do té doby, co jsem si koupila keramický fén s ionizátorem, mám vlasy úplně skvělý. A skvěle to doplňuje kartáč - dřevěný kartáč s prasečími štětinami - po něm mám vlasy uhlazený a nelítají. K tomu použivám Elseve total repair kondicioner ve spreyi (dávám na suché vlasy, místo laku na vlasy), aby nic nikde nelítalo, a je to super Very Happy Ten fén a kartáč je super investice!

PS: kámoška právě má tenhle kartáč ionizační, o kterém se zde diskutuje, ale přijde mi, že ty vlasy vypadají úplně stejně, jako by ho ani nepoužila, elektrizují se ji. Fén je lepšejší, tam je to hodně znát.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Zobrazit příspěvky z předchozích:   
Přidat nové téma   Zaslat odpověď Jdi na stránku Předchozí  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7  Další

 
Přejdi na:  
Nemůžete odesílat nové téma do tohoto fóra.
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru.
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete hlasovat v tomto fóru.