Moře, pláž, sluníčko a kvalita vlasů
Jdi na stránku Předchozí  1, 2, 3 ... 15, 16, 17, 18, 19  Další
 
Přidat nové téma   Zaslat odpověď    Obsah fóra Dlouhevlasy.cz -> Péče o dlouhé vlasy
 Vložte téma mezi OblíbenéZobrazit předchozí téma :: Zobrazit následující téma  

Když jedu k moři, tak vlasy:
pečlivě připravuji, hennuji, dávám zábaly atd..
16%
 16%  [ 2 ]
připravuji, ale ne nijak extrémně - občas nějaký zábal
25%
 25%  [ 3 ]
nepřipravuji, dávám vlasům obvyklou péči.
58%
 58%  [ 7 ]
Celkem hlasů : 12

Autor Zpráva
Tehir
0-7
0-7


Založen: 19.8.2013
Příspěvky: 5

PříspěvekZaslal: po srpen 19, 2013 6:53 pm    Předmět: Citovat

Oživila bych tohle téma. Mám jemné vlasy a jedu na týden k moři na dovolenou, kde budu mít příležitost si je umýt maximálně dvakrát, mám se bát?
Neviděla bych to tak katastroficky, ale přivodily jste mi paranoiu. Smile
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
fructia
321-600
321-600


Založen: 12.11.2010
Příspěvky: 568

PříspěvekZaslal: po srpen 19, 2013 7:11 pm    Předmět: Citovat

Tehir: Já bych to viděla optimisticky. U moře se mi vlasy nemastí a jsou pevné. Kdybych si je nesvázala do nějakého drdolu, tak je pomalu nerozčešu, jak jsou natužené...
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Titania
~ Strážkyně tématu ~


Založen: 13.12.2007
Příspěvky: 3906

PříspěvekZaslal: st srpen 21, 2013 1:32 pm    Předmět: Citovat

Mám to taky tak. Když jsme jeli na tři tejdny na moře, tak jsem se toho taky bála, ale slaná voda mi na háro dělala vyloženě dobře, ani jsem až tak moc nepotřebovala olejíčky. Ale taky je fakt, že už je to pár let a vlasy jsem tehdy neměla tak dlouhý, ani tak přesušený (teda dýlky a konce) jako teď - byly prostě jenom jemný.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
marianne
41-80
41-80


Založen: 31.10.2011
Příspěvky: 41

PříspěvekZaslal: ne srpen 25, 2013 7:11 pm    Předmět: Citovat

Mne sa osvedčilo brať si k moru detský šampón a nejaký kondicionér - väčšinou bezsilikónový, aby aj vlasy mali trochu dovolenku Wink Samozrejme každý deň sú pár hodín v mori a pár hodín na slnku, ale vždy večer ich umyjem, nechám voľne uschnúť a domov sa potom vraciam s krajšími a dlhšími vláskami. Radosť.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
astrid
***moderátorka***


Založen: 1.8.2010
Příspěvky: 1774

PříspěvekZaslal: ne září 01, 2013 12:04 pm    Předmět: Citovat

Tak, čerstvé zkušenosti po dovolené: vlasy dostaly docela zabrat - ve slané vodě jsem je máčela prakticky pořád a slunce pražilo taky slušně. I tak nevidím žádné výrazné poničení, ani nemám vlasy moc vysušené. Vyplatilo se mi olejování před každým koupáním a po umytí vlasů ošetřit konečky. Slanou vodu z vlasů jsem občas vymývala jen kondicionérem a výsledky se mi zdály dobré. Akorát sprej na ochranu před sluncem (od Baley) jsem vyhodila hned druhý den - příšerně lepil a paradoxně jsem měla po něm vlasy zhrublé, drsné. Triáda šampon- kondiš - olejík bohatě stačila. Cool
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
fairyniky
41-80
41-80


Založen: 6.2.2013
Příspěvky: 65

PříspěvekZaslal: ne září 01, 2013 1:29 pm    Předmět: Citovat

Tak přijela jsem z dovolené vlasy pořád v moři,sluníčko pražilo,na vlasy jsem s sebou nic neměla,je to dobrý jsou trochu suché ale dám nějákej olej a bude to ok:)
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
gab
321-600
321-600


Založen: 26.12.2012
Příspěvky: 480

PříspěvekZaslal: čt březen 20, 2014 7:22 pm    Předmět: Citovat

V červnu jedu do Itálie (ano, je ještě MOOOŘE času, ale ... Very Happy ) a vzhledem k tomu, že mám vlasy odbarvené a barvené bezoxidačními barvami na červeno, tak mám docela strach. Z čeho?
1) BARVA - ta asi půjde hned dolů Sad . Nějaký recept, jak ji udržet asi není, jen prostě nabarvit znovu (mám barvící masku - jen abych někoho nevyděsila, že si budu vlasy barvit oxidační barvou 1x za 3 dny Very Happy )
2) VLASY - aby mi vůbec samotné vlasy zůstaly na hlavě. Jo, zní to možná moc černě, ale když si člověk odbarvuje hlavu až do bíla, tak je to spíš reálný než pesimistický scénář.

Takže, poradíte mi něco spešl (krom výše zmíněného kondicionéru, olejů a jiných serepetiček - diskuzi mám pročtenou Smile ) ?
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
vee_love
161-320
161-320


Založen: 21.8.2012
Příspěvky: 282

PříspěvekZaslal: čt březen 20, 2014 7:36 pm    Předmět: Citovat

Ahoj, jedině přidat nějaký klobouk (vzdušný) když zrovna nebudeš máchat vlasy ve vodě - ochrání před UV zářením líp než ty chemické serepetičky. Jiná pomoc mě nenapadá Confused
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
gab
321-600
321-600


Založen: 26.12.2012
Příspěvky: 480

PříspěvekZaslal: čt březen 20, 2014 7:43 pm    Předmět: Citovat

Myslím, že nic jiného, co tu bylo již zmíněno asi neexistuje. Každopádně děkuji za veškeré postřehy a rady Smile !
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
gab
321-600
321-600


Založen: 26.12.2012
Příspěvky: 480

PříspěvekZaslal: ne červen 15, 2014 9:29 am    Předmět: Citovat

Dojela jsem od moře. A řeknu vám, bylo to naprosto šílené! Vlasy jsem sice olejovala, dávala na ně kondicionéry, maska, másla ... - ve formě zábalů, masek i jako bezoplachovou péči. Barva šla nekompromisně dolů a jelikož mám vlasy odbarvované, je ze mě skoro bílé strašidlo s hnědým odrostem, místy někde zůstal lehký oranžový odstín a henna - ta jediná se drží!
Vlasy: suché, mastné, krepaté, cuchající se, konečky (odjížděla jsem s čerstvým zástřihem) fuj Evil or Very Mad a celé vlasy prostě F U J Evil or Very Mad !
Jeden den se mi sice zdálo, že by vlasy mohly být pěkné, ale pak to šlo zase do kytek! Co mi pomohlo, tak byl asi drdol - ale žádná super výrazná změna to fakt nebyla.
P. S. Další účastnice zájezdu měly vlasy tvrdší a pěkně zvlněné. Sice se našlo i pár takových, u kt. se objevil podobný efekt jako u mě, ale nikde to nebylo tak ,,echt fuj" Sad .
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Zobrazit příspěvky z předchozích:   
Přidat nové téma   Zaslat odpověď Jdi na stránku Předchozí  1, 2, 3 ... 15, 16, 17, 18, 19  Další

 
Přejdi na:  
Nemůžete odesílat nové téma do tohoto fóra.
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru.
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete hlasovat v tomto fóru.