Opar rychlá POMOC!!
Jdi na stránku 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9  Další
 
Přidat nové téma   Zaslat odpověď    Obsah fóra Dlouhevlasy.cz -> Krása, móda, zdraví + strava
 Vložte téma mezi Oblíbené&sid=1acd16160a8ee9a005c43dd126ea2f50Zobrazit předchozí téma :: Zobrazit následující téma  
Autor Zpráva
Lucca
21-40
21-40


Založen: 16.7.2007
Příspěvky: 38

PříspěvekZaslal: út únor 05, 2008 1:53 pm    Předmět: Opar rychlá POMOC!! Citovat

tak se mi zase tvoří opar, Twisted Evil ach jo!! jak já je nesnáším vždycky se jich nemůžu zbavit. Nevíte nějaký účinný recept jak se oparu co nejrychleji zbavit?
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Daniela
>RADA STARŠÍCH<


Založen: 11.11.2006
Příspěvky: 2201

PříspěvekZaslal: út únor 05, 2008 2:03 pm    Předmět: Citovat

Nějaké tipy jsou tady Smile
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Bílá Pivoňka
>RADA STARŠÍCH<


Založen: 8.12.2007
Příspěvky: 1196

PříspěvekZaslal: út únor 05, 2008 9:41 pm    Předmět: Citovat

mojí přítelkyni extrémně rychle zabírala duvira mast - nějak byla docela i levná oproti zoviraxu atp. a účinkovala rychle, ale když to použila moje mamka tak to efekt moc nemělo, tak nevím, jestli Ti to bude co k čemu Confused
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Morganna
***moderátorka***


Založen: 23.2.2007
Příspěvky: 9303

PříspěvekZaslal: st únor 06, 2008 10:04 am    Předmět: Citovat

Ja pouzivam z lekarny vodicku Klosterfrau Melisana, vysusujici potfurka, nicmene zabira!! Wink
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Juice Lee
81-160
81-160


Založen: 25.9.2007
Příspěvky: 96

PříspěvekZaslal: po únor 11, 2008 10:14 pm    Předmět: Citovat

já mám ty náplasti...když to tam nalepíš hned jak ucítíš že se ti dělá,tak do dvou dnu je pryč...u mě to tak bylo fakt...poprvé sem si je nalepila až když sem měla puchýřek a to mi náplasti moc nepomohly...jen skrz to,že mě to mín pálilo..ale pak to začalo mokvat a tak....ale když sem si to tam nalepila hned tak do dvou dnu byl važně pryčSmilea vydrží ti to na dýl než píšou
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
morana
601-1200. Guru III. kategorie
601-1200. Guru III. kategorie


Založen: 17.7.2008
Příspěvky: 981

PříspěvekZaslal: po srpen 04, 2008 2:06 pm    Předmět: Citovat

no ja mám opar práve teraz a veľmi účinnou pomocou mi je Florsalmin. je to šalviová tinktúra a treba to potierať čo najčastejšie.... dosť to vysušuje a opar to zneškodňuje už v zárodku, takže sa netvoria chrasty a podobné veci... a navyše - obsahuje to alkohol, takže to zároveň aj dezinfikuje. dosťať to v každej lekárni vo volnom predaji...
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Fairy
>RADA STARŠÍCH<


Založen: 25.8.2007
Příspěvky: 1034

PříspěvekZaslal: po srpen 04, 2008 6:02 pm    Předmět: Citovat

Máma na opary trpí léta a nemůže si vynachválit zázračný kelímek od Oriflame. Nic jiného jí prý nepomáhá.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Veverka
41-80
41-80


Založen: 9.7.2008
Příspěvky: 53
Bydliště: Modra, Brno... Obcas Prerov...

PříspěvekZaslal: út srpen 05, 2008 7:42 pm    Předmět: Citovat

Fairy napsal:
Máma na opary trpí léta a nemůže si vynachválit zázračný kelímek od Oriflame. Nic jiného jí prý nepomáhá.


Jj, od Oriflame jsou senzační věci a na opary je lepší tee tree tyčinka a na dohojení je zázračný kelímek.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Adluska
>RADA STARŠÍCH<


Založen: 30.10.2007
Příspěvky: 1458

PříspěvekZaslal: út srpen 05, 2008 11:30 pm    Předmět: Citovat

Osvědčil se nám doma Kosmín na rty a opary či tak nějak, pokud opar zastihnete v zárodku, tak se neudělá, pokud ne, tak se rychle vyhojí.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
elune
161-320
161-320


Založen: 10.11.2006
Příspěvky: 168

PříspěvekZaslal: pá srpen 08, 2008 2:45 pm    Předmět: Citovat

Hm, poslední dobou je to u mne co týden, to opar.. já už nevím, co se rtů týče, nemám už od jizev ani celkovou linii rtů, jako sjem měla dříve, nic. Je to hrozný, a navíc nikdy mi na to nic skutečně nepomohlo - a co se týče náplastí, ano, ale jde jen o luxus, že je to diskrétnější a nerozíří se to... jsou i případy, kdy mi jich "pan doktor" napočítal 10, 15... na rtech - nemohla jsem ani mluvit, a ještě se divil, kde sjem k tomu jako přišla a že tohle ještě neviděl - nebýt tak nateklé pusy, přišel by o kousek masa z ruky... jediné, co trošku občas zabere je kolínská voda - a vysušovat... ale to che být celý den doma a pořád to rozrýpávat vašičkou... je to už o nervy..
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Zobrazit příspěvky z předchozích:   
Přidat nové téma   Zaslat odpověď Jdi na stránku 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9  Další

 
Přejdi na:  
Nemůžete odesílat nové téma do tohoto fóra.
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru.
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete hlasovat v tomto fóru.