Opar rychlá POMOC!!
Jdi na stránku Předchozí  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9  Další
 
Přidat nové téma   Zaslat odpověď    Obsah fóra Dlouhevlasy.cz -> Krása, móda, zdraví + strava
 Vložte téma mezi Oblíbené&sid=ca89346ba59c813bbd532652a1afea8bZobrazit předchozí téma :: Zobrazit následující téma  
Autor Zpráva
emilly82
8-20
8-20


Založen: 13.11.2011
Příspěvky: 18

PříspěvekZaslal: čt březen 15, 2012 11:56 pm    Předmět: Citovat

Meeesha napsal:
Čajovník vysušuje hodně, taky se má aplikovat jenom na to místo, kde je potřeba. Já si vždycky kápnu kapku na vatovou tyčinku a opar s ní jakoby poklepu. Trochu to štípe, ale není to nic strašného. Ten balzám mám tenhle.

Ako ja niečo vydržím, len som chcela vedieť s čím mám rátať Smile Ďakujem za fotku balzamu, aspoň viem čo mám v DM hľadať. A vyzerá to tak, že ho použití ani nebudem musieť vyhodiť Very Happy S ureou mám očný krém tiež Balea a ten je fakt hydratačný.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Meeesha
>RADA STARŠÍCH<


Založen: 13.6.2010
Příspěvky: 3763

PříspěvekZaslal: čt březen 15, 2012 11:58 pm    Předmět: Citovat

Není zač, snad ti to bude vyhovovat Smile
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
emilly82
8-20
8-20


Založen: 13.11.2011
Příspěvky: 18

PříspěvekZaslal: pá březen 16, 2012 12:01 am    Předmět: Citovat

Meeesha napsal:
Není zač, snad ti to bude vyhovovat Smile

Horšie to už nebude Very Happy Balzam sa mi vždy hodí a občas sa mi zblázni pleť, tak aj čajovníkový olej bude mať multifuknčné využitie.
Všetkým ochotným ďakujem za pomoc Smile
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Karmilla
>RADA STARŠÍCH<


Založen: 20.3.2008
Příspěvky: 1266

PříspěvekZaslal: út březen 20, 2012 11:42 am    Předmět: Citovat

Emily: čajovník a propolisová tinktúra sú dve veci (a ešte levanduľa), ktoré sa naozaj oplatí mať doma. ja ich nosím namiesto cestovnej lekárničky Wink na vyrážky, poštípania, začervenania, dezinfekciu... tea tree nie je až taký agresívny, je to jeden z mála éterákov, ktoré sa môžu dávať neriedené na pokožku..

inak ak by si ho potrebovala rýchlo zlikvidovať/zakryť, skús náplaste Compeed. ja s nimi nemám skúsenosti, no kamarátka, čo máva často opary si ich pochvaľuje. a rozhodne to vyzerá estetickejšie, nestrašia žiadne chrasty a fľaky..

ja na maste kašlem. včera som mazala zoviraxom ako divá (nemala som ešte pľuzgiere, len sa dačo rysovalo) a dnes mám dvakrát väčšiu spodnú peru ako zvyčajne (opary mám hneď dva). som enormne sexy. tak som si navarila lapacho na imunitu, mažem propolisom a tea tree a zvažujem exklúziu zo všetkých naplánovaných sociálnych aktivít (ísť do knižnice po literatúru k bakalárke Twisted Evil ) blé
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Sidonie
ADMIN


Založen: 3.1.2008
Příspěvky: 4131

PříspěvekZaslal: út březen 20, 2012 12:02 pm    Předmět: Citovat

O víkendu mi sluníčko spálilo rty, takže se mi krásně loupou. Radost pohledět. A jak to suché s oblibou trhám, tak jsem si pořídila i opar. Rolling Eyes Takže mažu herpesinem a chodím s bílým flekem na popraskaných rtech (k tomu ještě zdravotní límec kolem krku). No je na mě pohled... Very Happy
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
Nicole
>RADA STARŠÍCH<


Založen: 10.7.2008
Příspěvky: 6825

PříspěvekZaslal: út březen 20, 2012 12:23 pm    Předmět: Citovat

Jé Karmi, taky nerada chodíš s oparem na veřejnost? Já vždycky provádím maskovací manévry a stejně si připadám nepříjemně.

Sidonie: tak to se mi ještě nikdy nepodařilo - spálit si rty
Shocked
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Sidonie
ADMIN


Založen: 3.1.2008
Příspěvky: 4131

PříspěvekZaslal: út březen 20, 2012 12:27 pm    Předmět: Citovat

No tak to buď ráda. Very Happy Já to zvládám každé jaro.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
emilly82
8-20
8-20


Založen: 13.11.2011
Příspěvky: 18

PříspěvekZaslal: út březen 20, 2012 4:52 pm    Předmět: Citovat

Karmilla napsal:
Emily: čajovník a propolisová tinktúra sú dve veci (a ešte levanduľa), ktoré sa naozaj oplatí mať doma. ja ich nosím namiesto cestovnej lekárničky Wink na vyrážky, poštípania, začervenania, dezinfekciu... tea tree nie je až taký agresívny, je to jeden z mála éterákov, ktoré sa môžu dávať neriedené na pokožku..

inak ak by si ho potrebovala rýchlo zlikvidovať/zakryť, skús náplaste Compeed. ja s nimi nemám skúsenosti, no kamarátka, čo máva často opary si ich pochvaľuje. a rozhodne to vyzerá estetickejšie, nestrašia žiadne chrasty a fľaky..

ja na maste kašlem. včera som mazala zoviraxom ako divá (nemala som ešte pľuzgiere, len sa dačo rysovalo) a dnes mám dvakrát väčšiu spodnú peru ako zvyčajne (opary mám hneď dva). som enormne sexy. tak som si navarila lapacho na imunitu, mažem propolisom a tea tree a zvažujem exklúziu zo všetkých naplánovaných sociálnych aktivít (ísť do knižnice po literatúru k bakalárke Twisted Evil ) blé

Na levanduľu sa chystám, keď budem pri peniazoch, tak si kúpim ensanciálny olej, lebo občas mám problémy so zaspávaním.
Konkrétne s náplasťami Compeed nemám skúsenosti, ale skúšala som Cosmos a Herpatch a to bola katostrofa, písala som to v tejto téme. Ani ja mastiam neverím, aj keď na sebe mám otestovaný len Virumerz a ten absolútne nefunguje.Najviac mi pomáha biela namiešaná mastička od doktorky, ale ani tá ho teraz nezabrzdila.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
emilly82
8-20
8-20


Založen: 13.11.2011
Příspěvky: 18

PříspěvekZaslal: út březen 20, 2012 4:57 pm    Předmět: Citovat

Sidonie napsal:
O víkendu mi sluníčko spálilo rty, takže se mi krásně loupou. Radost pohledět. A jak to suché s oblibou trhám, tak jsem si pořídila i opar. Rolling Eyes Takže mažu herpesinem a chodím s bílým flekem na popraskaných rtech (k tomu ještě zdravotní límec kolem krku). No je na mě pohled... Very Happy

Ja som si ich v sobotu tiež trošku ugrilovala na slniečku. Celé ma pálili alebo to bolo z toho nového balzamu od Neutrogeny? Tiež si zvyknem trhať dole suchú kožičku resp. ja si ju obhrýzam. Ten opar nemáš zo strhávania, ale z toho že si si pery spálila, čiže zo slnka.


Naposledy upravil emilly82 dne út březen 20, 2012 4:59 pm, celkově upraveno 1 krát.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
emilly82
8-20
8-20


Založen: 13.11.2011
Příspěvky: 18

PříspěvekZaslal: út březen 20, 2012 4:58 pm    Předmět: Citovat

Nicole napsal:
Jé Karmi, taky nerada chodíš s oparem na veřejnost? Já vždycky provádím maskovací manévry a stejně si připadám nepříjemně.

Sidonie: tak to se mi ještě nikdy nepodařilo - spálit si rty
Shocked

Takých je nás viac, keď nemusím, tak ani nos z domu nevystrčím Very Happy
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Zobrazit příspěvky z předchozích:   
Přidat nové téma   Zaslat odpověď Jdi na stránku Předchozí  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9  Další

 
Přejdi na:  
Nemůžete odesílat nové téma do tohoto fóra.
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru.
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete hlasovat v tomto fóru.