Opar rychlá POMOC!!
Jdi na stránku Předchozí  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9  Další
 
Přidat nové téma   Zaslat odpověď    Obsah fóra Dlouhevlasy.cz -> Krása, móda, zdraví + strava
 Vložte téma mezi OblíbenéZobrazit předchozí téma :: Zobrazit následující téma  
Autor Zpráva
Kikinecka
321-600
321-600


Založen: 14.3.2010
Příspěvky: 571

PříspěvekZaslal: út březen 27, 2012 3:49 pm    Předmět: Citovat

A je to tady, dneska ráno jsem se probudila s oparem. Horší na tom bylo, že jsem byla objednaná k zubaři, tak jsem se bála, aby mě vzal. Naštěstí k tomu neřekl ani slovo, ale možná jen protože jsem mě vzal až 45 minut po času mého objednání. Laughing Teď furt mažu Herpesinem a opravdu to pomáhá a opar docela splaskl, ale že by přestal bolet, to né. Laughing
Máte někdo zkušenost s léčením oparů u kožaře? Docela o tom začínám uvažovat, protože mám opar mám po dvou měsících a předtím jsem měla během měsíce 3. Rolling Eyes
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Lúthien
>RADA STARŠÍCH<


Založen: 10.4.2009
Příspěvky: 1889

PříspěvekZaslal: út březen 27, 2012 3:58 pm    Předmět: Citovat

Kikinecko, spíš než u kožaře bych hledala problém v nedostatku nějakého vitaminu nebo minerálu. Já na opary občas taky trpím a když už to začně být krize (jako opar několkrát do měsíce), tak si koupím Selzink a za chvilku mám pokoj. Ale to beru spíš jako nouzovku, lepší je hlídat si dostatečný přísun v jídle.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Kikinecka
321-600
321-600


Založen: 14.3.2010
Příspěvky: 571

PříspěvekZaslal: út březen 27, 2012 4:53 pm    Předmět: Citovat

Já myslela, že by mi pomohl najít příčinu, proč se mi opary dělají. Já na to hodně trpím, když se vrátím z nějaké restaurace/hospody. A to jsem si zrovna včera nechala skleničku vyměnit, protože měla fleky od rtěnky. Rolling Eyes Ani jsem ji nepoužila, buď mi dali opět špatně umytou skleničku nebo jsem prochladla... A to mi přítel včera na večeři říkal, že je fajn, že jsem opar od ledna neměla. Zkusím tedy nastudovat, jaké potraviny bych teď měla jíst, děkuji za radu. Smile
Zkoušela jsem hledat na internetu příčiny, které údajně mohou za vznik oparu, nejvíc mě pobavila psychosomatická příčina. Laughing A překvapila mě menstruace. Shocked Ostatní jsou známé, ale stejně vkládám:
Prochlazení
Horečnaté onemocnění
Nadměrné slunění
Menstruace
Psychická zátěž Psychosomatická příčina:
konflikt v oblasti smyslnosti, odpor vůči líbání a intimnostem, cosi, co člověk nedokáže vyslovit, přechází přes rty fyzicky místo verbálně,na povrch chce něco, čeho se člověk hrozí, potlačený nevyjádřený vztek, neschopnost bránit si svou kůži.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Majduschka
321-600
321-600


Založen: 28.3.2011
Příspěvky: 323

PříspěvekZaslal: út březen 27, 2012 5:52 pm    Předmět: Citovat

Kikinecko ten vir máš buhužel v sobě(jako snad každej) a probudí ho nějaká jiná nemoc(já mívám třeba po chřipce afty-ten samej vir), stres... kosmetika spíš ne...jinak právě to všecko jak si psala... a kožař ti stejně moc přesnou příčinu neřekne, to spíš nějakej doktor provozující celostní medicínu...a pokud je to stresem tak psycholog...jinak mentruace je pro tělo náročnej proces, nedivím se tomu...
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Karmilla
>RADA STARŠÍCH<


Založen: 20.3.2008
Příspěvky: 1266

PříspěvekZaslal: út březen 27, 2012 10:57 pm    Předmět: Citovat

Kikinecka napsal:
Zkoušela jsem hledat na internetu příčiny, které údajně mohou za vznik oparu, nejvíc mě pobavila psychosomatická příčina. Laughing A překvapila mě menstruace. Shocked i.


mňa to neprekvapuje vôbec. náročnejšie obdobie + nálety na imunitu + menštruácia = opar. takmer vždy to u mňa vyprovokuje až MS
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
*
>RADA STARŠÍCH<


Založen: 26.3.2008
Příspěvky: 5571

PříspěvekZaslal: st březen 28, 2012 7:02 am    Předmět: Citovat

Opar vzniká naprosto jednoduše. Herpex simplex má v sobě většina populace. Pak stačí jakýkoliv výkyv imunity a je to. Nicmeně, je asi popularnější okolo všeho psát sahodlouhá pojednání, že? Confused

Edit: A pokud s tím máte problémy často, pak imunologie a berou se na to speciální tabletky! Nikoliv kožní nebo něco takového. Mazat nestačí, chce to cílenou léčbu, ten vir je v krvi, nikoliv na kůži. mamka to brala 3x, ale nakonec se podařilo.
_________________
[url=http://www.TickerFactory.com/exercise/wKnrlto/]

[/url]
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Juanitta
>RADA STARŠÍCH<


Založen: 27.12.2010
Příspěvky: 1780

PříspěvekZaslal: st březen 28, 2012 7:06 am    Předmět: Citovat

Kikinecka napsal:
A je to tady, dneska ráno jsem se probudila s oparem. Horší na tom bylo, že jsem byla objednaná k zubaři, tak jsem se bála, aby mě vzal. Naštěstí k tomu neřekl ani slovo, ale možná jen protože jsem mě vzal až 45 minut po času mého objednání. Laughing Teď furt mažu Herpesinem a opravdu to pomáhá a opar docela splaskl, ale že by přestal bolet, to né. Laughing
Máte někdo zkušenost s léčením oparů u kožaře? Docela o tom začínám uvažovat, protože mám opar mám po dvou měsících a předtím jsem měla během měsíce 3. Rolling Eyes


tak 9 rokov dozadu som na opary intenzívne trpela, mala som ich niekoľkokrát do mesiaca, vlastne, keď sa jeden zahojil, na druhý deň som mala druhý. tak som ku kožnej doktorke zašla a neľutujem, dostala som nejaké lieky, ktoré som užívala v rôznych intervaloch 3 mesiace, je to dávno, takže si už ani nepamätám názov toho lieku. ale pomohli, odvtedy som mala opar možno 3x a len taký maličký, predtým som mala vždy pol úst ako káčer donald. navyše po oparoch som mala dlho nad perami škaredé červené fľaky, ale po liečbe sa to po pár mesiacoch dalo do poriadku.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Kikinecka
321-600
321-600


Založen: 14.3.2010
Příspěvky: 571

PříspěvekZaslal: st březen 28, 2012 8:53 am    Předmět: Citovat

Wen, mělo to u mamky podobný účinek jako u Juanitty? Pokud to opravdu funguje, tak bych to zkusila. I když já jsem odpůrce prášků, ale v tomhle případě bych udělala vyjímku.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
*
>RADA STARŠÍCH<


Založen: 26.3.2008
Příspěvky: 5571

PříspěvekZaslal: st březen 28, 2012 9:05 am    Předmět: Citovat

Kikinecka: pokud vím, už pár let opar neměla. Trvalo to trochu dele než obvykle, ale bylo to tím, že neměla opary jen na rtech, ale i v ustech a na nosní sliznici a měla to opravdu ošklivé. takže to chtělo ráznější zásah. Ale od té doby má klid.
_________________
[url=http://www.TickerFactory.com/exercise/wKnrlto/]

[/url]
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Kikinecka
321-600
321-600


Založen: 14.3.2010
Příspěvky: 571

PříspěvekZaslal: st březen 28, 2012 9:18 am    Předmět: Citovat

Děkuju všem za rady. V květnu musím k obvoďačce pro "papíry na hlavu", tak jí řeknu, ať mě někam pošle. Snad opary do té doby nebudu mít ve stejném intervalu. Rolling Eyes
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Zobrazit příspěvky z předchozích:   
Přidat nové téma   Zaslat odpověď Jdi na stránku Předchozí  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9  Další

 
Přejdi na:  
Nemůžete odesílat nové téma do tohoto fóra.
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru.
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete hlasovat v tomto fóru.