Opar rychlá POMOC!!
Jdi na stránku Předchozí  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9
 
Přidat nové téma   Zaslat odpověď    Obsah fóra Dlouhevlasy.cz -> Krása, móda, zdraví + strava
 Vložte téma mezi Oblíbené&sid=dc20e885abf22a88605aeca828a26745Zobrazit předchozí téma :: Zobrazit následující téma  
Autor Zpráva
Majduschka
321-600
321-600


Založen: 28.3.2011
Příspěvky: 323

PříspěvekZaslal: st březen 28, 2012 4:06 pm    Předmět: Citovat

wensdy napsal:
Opar vzniká naprosto jednoduše. Herpex simplex má v sobě většina populace. Pak stačí jakýkoliv výkyv imunity a je to. Nicmeně, je asi popularnější okolo všeho psát sahodlouhá pojednání, že? Confused

Edit: A pokud s tím máte problémy často, pak imunologie a berou se na to speciální tabletky! Nikoliv kožní nebo něco takového. Mazat nestačí, chce to cílenou léčbu, ten vir je v krvi, nikoliv na kůži. mamka to brala 3x, ale nakonec se podařilo.


ten vir je hlavně v nervových gangliích a různých žlázách krev není jeho hlavní letentním domovem-třeba pásový opar je vlastně vyprovokování toho viru v určitým nervovým zauzlení-pak se přeune na ty konce a tam dělá tu hnusnou neplechu(jinej druh herpesu-ten samej co způsobuje planý neštovice, ale bydlí tam stejně jako ten co dělá klasický opary)...
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
*
>RADA STARŠÍCH<


Založen: 26.3.2008
Příspěvky: 5571

PříspěvekZaslal: st březen 28, 2012 4:42 pm    Předmět: Citovat

Já to nemyslela tak uplně doslova... Laughing
_________________
[url=http://www.TickerFactory.com/exercise/wKnrlto/]

[/url]
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Majduschka
321-600
321-600


Založen: 28.3.2011
Příspěvky: 323

PříspěvekZaslal: st březen 28, 2012 6:26 pm    Předmět: Citovat

wensdy napsal:
Já to nemyslela tak uplně doslova... Laughing

v poho, já jen aby pak nevznikly nějaký nejasnosti... že třeba pak má někdo nějaku faux pas u doktora(taky se mi párkrát kdysi stalo)
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Kikinecka
321-600
321-600


Založen: 14.3.2010
Příspěvky: 571

PříspěvekZaslal: čt březen 29, 2012 9:21 pm    Předmět: Citovat

Tak se musím pochlubit. Opar se mi udělal v úterý, dneska je čtvrtek a na pohled už není nic vidět. Ani se mi neudělal strup, jediné co, tak mám hrubší kůži, jako po sloupnutí strupu. Lepší, než mít opar týden a pak hnusný, velký strup. Zhrublé kůže se zbavím snad taky brzo. Nejlepší je, že není nic vidět, mám radost, juch! Smile
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Veera
601-1200. Guru III. kategorie
601-1200. Guru III. kategorie


Založen: 17.2.2011
Příspěvky: 964

PříspěvekZaslal: po květen 14, 2012 7:15 pm    Předmět: Citovat

Včera večer jsem cítila ve rtu mírné pnutí, ráno se vzbudím a samozřejmě opar. Rolling Eyes Od rána ho potírám tea tree olejem, pěkně ho to vysušuje a Vectavir se může jít zahrabat! Very Happy Jenom doufám, že se přes noc neobnoví, když ho nebudu mazat...
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Paola
~ Strážkyně tématu ~


Založen: 5.4.2009
Příspěvky: 625

PříspěvekZaslal: pá květen 18, 2012 7:53 pm    Předmět: Citovat

Najlepsia vec na opar - kupit si kombinaciu Pyridoxin a Riboflavin (B6 a B2). Tato kombinacia (dohromady) po 1 tbl. denne zabera daleko lepsie ako hocijaka mast, na opar, kutiky, proste na hocico v ustach.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
AjaP
41-80
41-80


Založen: 20.2.2010
Příspěvky: 55

PříspěvekZaslal: pá květen 18, 2012 9:12 pm    Předmět: Opar Citovat

Přesně, mě zabrala kombinace TT olejíčku, Piridoxinu, Pangaminu, Riboflavinu a ještě B-komplex forte. Asi je toho moc, ale tak strašně jsem nechtěla chodit s oteklým rtem 14 dní. opar jsem potírala často a 2x denně jsem spolykala všechny tyto b-čka, no klubající opar je zcela pryč.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Nicole
>RADA STARŠÍCH<


Založen: 10.7.2008
Příspěvky: 6825

PříspěvekZaslal: pá červenec 20, 2012 7:29 pm    Předmět: Citovat

Tak ho mám pro změnu na kůži, nikoli na rtu. Což je horší, protože na obličeji je silnější kůže, takže se to hojí pomaleji. Krmím se Selzinem a mastím travní mastí. Ale hned tak to asi dobré nebude Confused

Vypozorovala jsem, že poslední dobou mi vyskočí opar poté, co mám jednání a někdo u mě sedí blízko při procházení materiálů. Tudíž na mě funí. Boží.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Lúthien
>RADA STARŠÍCH<


Založen: 10.4.2009
Příspěvky: 1889

PříspěvekZaslal: pá červenec 20, 2012 7:35 pm    Předmět: Citovat

Nicole, cítím s tebou... Mám jeden na horním rtu (kačer, no Smile ) a druhý pod nosem. Ať žije stres... Confused Trochu jsem je zklidnila herpesinem, takže nejsou nijak obří (tahle kouzelná mastička chodí všude se mnou, mám jich několik postrkaných v různých taškách), teď je mažu vším možným mastným a hojí se celkem rychle. Alespoň že tak.. Smile
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Lenicka1313
0-7
0-7


Založen: 14.11.2010
Příspěvky: 6

PříspěvekZaslal: čt březen 28, 2013 7:16 pm    Předmět: Doporučení Citovat

Opary jsou pěkně nepříjemné, tak na ně trpím. Občas je to lepší, jindy horší, ale obecně stačí dodržovat pár tipů a mnohem se to zlepší. Zkus mrknout sem, tady je to docela pěkně popsané: http://cs.medixa.org/nemoci/opar-rtu
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Zobrazit příspěvky z předchozích:   
Přidat nové téma   Zaslat odpověď Jdi na stránku Předchozí  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9

 
Přejdi na:  
Nemůžete odesílat nové téma do tohoto fóra.
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru.
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete hlasovat v tomto fóru.