Kontaktní x bezkontaktní norování v Čechách
Jdi na stránku Předchozí  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10  Další
 
Přidat nové téma   Zaslat odpověď    Obsah fóra Dlouhevlasy.cz -> Příroda, ekologie a žití v souladu s přírodou.
 Vložte téma mezi Oblíbené&sid=98087aec182a2c47978df36b6c8795caZobrazit předchozí téma :: Zobrazit následující téma  

Jste pro KONTAKTNÍ nebo BEZKONTAKTNÍ norování?
Jsem pro kontaktní, liška je jen zvíře, co nic necítí (jsem pravděpodobně myslivec...)
7%
 7%  [ 3 ]
Jsem pro bezkontaktní, pes se musí cvičit na živém, ale je to humánější
25%
 25%  [ 10 ]
Jsem radikálně PROTI využívání /živých/ lišek (apod.) pro potřeby myslivců
66%
 66%  [ 26 ]
Celkem hlasů : 39

Autor Zpráva
lučnívíla
>RADA STARŠÍCH<


Založen: 27.3.2007
Příspěvky: 2854

PříspěvekZaslal: pá únor 08, 2008 10:27 am    Předmět: Citovat

tiborMel napsal:
oukej, pošlu:) zatím jsem měla čas nad tím jen přemýšlet, doufám, že do konce týdne seženu všechny adresy, sesmolím nějakej dopis a petici:)
víš, mě přijde, že kdyby lidi neměli pořád tendenci do něčeho zasahovat, tak si příroda problémy vyřeší sama, jakože čeho je moc, to zredukuje morem atp (přeneseně řečeno, brát s nadsázkou prosím,), ale jednou narušili ten eko systém a budou se do toho pořád sr*t a nenechaj přírodu dělat to podle svýho, protože samozřejmě člověk ví líp, co potřebuje ona, než ona sama. Evil or Very Mad
nehledě na to, že možná je lišek dost, ale to nemění nic na tom, že by se museli takhle hnusně využívat a stresovat a týrat ať už na kontaktním nebo bezkontaktním norování. lidí je taky dost a nikdo je neredukuje, nepoužívá pro cvičení psů atp. Evil or Very Mad
a nehledě na to, že myslivci sou prasata, a jenom proto, aby >vycvičili< psa použijou klidně kočku. a taky vím, o čem mluvím, u babičky je les a tam maj myslivci chatu a prostor s těmahle umělejma norama a kdysi tam jedna kočka mrtvá ležela. Mad
hlavně nechci bejt napadána za nějaký slova proti lidem, vim, že sem trochu moc radikál na tohle, ale prostě je občas potřeba zamyslet se, jestli má vůbec nějaká věc smysl a význam větší než je jen pobavení člověka nad TÝRÁNÍM (zejména) zvířat... Wink


tiborku do puntiku s tebou souhlasim a nevadi mi,kdybych mela pusobit proti lidem,je to jednorazove svinstvo a lidi uz by se meli zamyslet,co svvymi pochody prinaseji(teda spis neprinaseji Evil or Very Mad )priroda je mocnejsi a rozhodne,by mela dostat jeste sanci se dat do poradku a ne opakovane s vymluluvama zasahovat,jakoze clovek je vsemocny...a nechci byt sprosta,kazdopadne petici rada podepisu Wink
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
lučnívíla
>RADA STARŠÍCH<


Založen: 27.3.2007
Příspěvky: 2854

PříspěvekZaslal: pá únor 08, 2008 10:31 am    Předmět: Citovat

tondo to se mas teda cim chlubit
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Dvířka
>RADA STARŠÍCH<


Založen: 14.3.2007
Příspěvky: 165

PříspěvekZaslal: pá únor 08, 2008 1:52 pm    Předmět: Citovat

Ciste pro informaci jsem myslivec. (..esli ste kdosik omdlel, tak podotykam, ze ne tu v tom hlasovani.)

Zkousky jsme delaly s Plechovkou pres skolu namisto ucetnickeho kursu. Na honu jsme byly jednou a stacilo. Kolektivne vsem.

Preradili nas do samostatne prikrmovaci skupiny, v lete pak k vyhledavani vztekle a jinak nemocne zvere (kde nam na otazku: Co delat kdyz takovou zver potkame ? Odpovedeli: Proboha, utecte.)

+ Ve vedeni Ceskomoravske myslivecke jednoty jsou i lide kteri by zdrave zvire nezabili. (samo ze pomálu..)

- Myslivci zdejsich okresnich spolku hony alkoholem nejen ukoncuji, ale i zahajuji a je velice zazivne pomahat zvedat chlapy s nabityma kulovnicema na zadech z oraniska pole, nebo prekousnout vyřvanou omluvu opilcovu, ze to Vas pes ma barvu jako liska.

Takze radsi priste aji vlasy pod kapucu a idu tez za lisky Wink



V pripade strelby pred.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Day
601-1200. Guru III. kategorie
601-1200. Guru III. kategorie


Založen: 1.9.2006
Příspěvky: 833

PříspěvekZaslal: pá únor 08, 2008 2:13 pm    Předmět: Citovat

Sem s tou peticí!
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Klarusa
*** šéfredaktorka serveru ***


Založen: 10.11.2006
Příspěvky: 6037

PříspěvekZaslal: pá únor 08, 2008 2:16 pm    Předmět: Citovat

Dvířka napsal:
...kde nam na otazku: Co delat kdyz takovou zver potkame ? Odpovedeli: Proboha, utecte.)[/i]


Tak tomu se říká dobrá rada Laughing Laughing Laughing Laughing

Dvířka napsal:
+ Ve vedeni Ceskomoravske myslivecke jednoty jsou i lide kteri by zdrave zvire nezabili. (samo ze pomálu..)


Myslím, že jich bude fakt sakra málo...

Dvířka napsal:
- Myslivci zdejsich okresnich spolku hony alkoholem nejen ukoncuji, ale i zahajuji a je velice zazivne pomahat zvedat chlapy s nabityma kulovnicema na zadech z oraniska pole...


Slabé a padlé kusy je třeba dobít, ne? Twisted Evil
Tyjo, já bych teda jakési ožraly z oraniska netahala...
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Tonda
161-320
161-320


Založen: 14.8.2006
Příspěvky: 289

PříspěvekZaslal: po únor 11, 2008 4:58 pm    Předmět: Citovat

a což takhle petici proti anarchistům a různým dalším "ochráncům práv"? Laughing
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
lučnívíla
>RADA STARŠÍCH<


Založen: 27.3.2007
Příspěvky: 2854

PříspěvekZaslal: po únor 11, 2008 5:17 pm    Předmět: Citovat

a co petice proti Tondovi? Twisted Evil
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Daniela
>RADA STARŠÍCH<


Založen: 11.11.2006
Příspěvky: 2201

PříspěvekZaslal: po únor 11, 2008 5:22 pm    Předmět: Citovat

Prima, nebo hlasování, kdo je tu největší exot... Twisted Evil
Nominace mi piště do soukormé zprávy Very Happy


Naposledy upravil Daniela dne po únor 11, 2008 5:23 pm, celkově upraveno 1 krát.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Tonda
161-320
161-320


Založen: 14.8.2006
Příspěvky: 289

PříspěvekZaslal: po únor 11, 2008 5:23 pm    Předmět: Citovat

lučnívíla napsal:
a co petice proti Tondovi? Twisted Evil

já teda nevím, jak bys mne chtěla zakázat, to by bylo z právního hlediska velice zajímavé, úředně rozpustit některá hnutí a občanská sdružení, která bojují někdy i nelegálními prostředky za práva zločinců, zvířat, za povolení drog, za legalizaci pedofilie atd. lze. A také lze se více zaměřit na činnost těchto lidí a více je stíhat za porušování našich zákonů, líbilo se mi jak ze soudní síně vyvedli toho anarchistu, co tam narušoval jednání při řešení případu Kateřiny Jacques, vadí mi akorát, že nebyl vzat do vazby.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Bonemína
***moderátorka***


Založen: 30.8.2007
Příspěvky: 6526

PříspěvekZaslal: po únor 11, 2008 5:49 pm    Předmět: Citovat

Tonda napsal:
vadí mi akorát, že nebyl vzat do vazby.


Promiň, Tondo, ale já jaksi nevidím jediný opravdový důvod, proč by ten člověk měl jít do vazby... Ty ano?
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Zobrazit příspěvky z předchozích:   
Přidat nové téma   Zaslat odpověď Jdi na stránku Předchozí  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10  Další

 
Přejdi na:  
Nemůžete odesílat nové téma do tohoto fóra.
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru.
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete hlasovat v tomto fóru.