Co s rovnýma vlasama?
Jdi na stránku Předchozí  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8  Další
 
Přidat nové téma   Zaslat odpověď    Obsah fóra Dlouhevlasy.cz -> Úprava a účesy dlouhých vlasů
 Vložte téma mezi Oblíbené&sid=b317322d3e185d22a68b9ff80cf56082Zobrazit předchozí téma :: Zobrazit následující téma  
Autor Zpráva
Daniela
>RADA STARŠÍCH<


Založen: 11.11.2006
Příspěvky: 2201

PříspěvekZaslal: ne únor 10, 2008 10:14 pm    Předmět: Citovat

Přesně tak, sestříháním se vlasy nezvlní, od určité délky už se narovnávají vlastní vahou. Sestříhání je nutné dobře si rozmyslet - spousta lidí tady má zkušenost, že sestříhané vlasy se víc třepí a lezou z účesů, takže pak na ně nadávají a nemohou se dočkat, až jim zase odrostou do stejné délky Wink
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Kathory
>RADA STARŠÍCH<


Založen: 23.9.2007
Příspěvky: 2753

PříspěvekZaslal: ne únor 10, 2008 10:29 pm    Předmět: Citovat

Když jsem sestříhávala břivou, vlasy se mi zvlňovaly do ruliček, ale já je mám dost jemné a například i vlnky z copu mi vydrží až do dalšího umytí. Jenže tou břitvou byly taky náchylnější ke třepení a lámání. Když jsem se sestřihovala nůžkami, už se mi nekroutilo nic a objem taky nebyl žádný. Pokud se vlasy nefoukají přes kartáč, tak to sestříhání nemá vůbec smysl.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
speedy.gonzales391
>RADA STARŠÍCH<


Založen: 7.2.2008
Příspěvky: 1290

PříspěvekZaslal: ne únor 10, 2008 10:41 pm    Předmět: Citovat

když tady tady byla zmínka o copánkách, tak já měl měsíc a tejden rasty(to byl ale úlet) a když sem je rozmotal, tak mi ty vlasy docela zesílily a skoro tejden nebyly vlnitý jako mám normálně, ale takový spíš hhmmmm jak to nazvat... Matka říkala jak pudl, i 4 umytí to vydrželo. Ale to by stejně na změnu od rovných moc nepomohlo.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
janullla
161-320
161-320


Založen: 15.1.2008
Příspěvky: 236

PříspěvekZaslal: po únor 11, 2008 2:24 pm    Předmět: Citovat

Daniela napsal:
Přesně tak, sestříháním se vlasy nezvlní, od určité délky už se narovnávají vlastní vahou. Sestříhání je nutné dobře si rozmyslet - spousta lidí tady má zkušenost, že sestříhané vlasy se víc třepí a lezou z účesů, takže pak na ně nadávají a nemohou se dočkat, až jim zase odrostou do stejné délky Wink


ja mam zase opacnu skusenost> ked som mavala dlhe vlasy po pas v rovnakej dlzke tak sa mi vzdy tie predne vlasky strasne nicily a boli take zplihle. postupnym zostrihanim prednych vlasov sa problemy skoncili... vlasky boli krasne odlahcene, zdrave a bohate... tak neviem. to je moja skusenost.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
*
>RADA STARŠÍCH<


Založen: 21.11.2006
Příspěvky: 2752

PříspěvekZaslal: po únor 11, 2008 3:05 pm    Předmět: Citovat

Tak já přihodím své zkušenosti s rovnými vlasy. Přesně znám to, o čem píšeš. Vlasy mi plihnou a když si je nějakým způsobem zvlním (copánky, natáčky), tak to vydrží tak dvě hodiny.
Měla jsem je sestříhané, ale patřím k těm, kterým to nesedlo, chvíli měly vlasy objem, ale jak začaly odrůstat, tak to bylo opět na nic a běhat každý měsíc ke kadeřníkovi se mi opravdu nechce (navíc by potom vůbec nerostly).
To plihnutí se trochu zlepšílo, když jsem začala používat bezsilikonové šampony, ale prostě to pořád není ono. Smířila jsem se s tím, že mám holt takové vlasy, tajně sice toužím po kudrnách jaké má třeba Tree Laughing ale zas si říkám, že výhoda rovných vlasů je, že vypadají delší Laughing
Takže asi jediné, co můžeš udělat, je najít nějaký šampon, po kterém ti nebudou plihnout vlasy a dodá ti objem. Ale spousta lidí ti tu napsala, že máš vlásky hezké (a já se k nim přidávám), spoustě lidí (kluků Wink ) se rovné vlasy líbí, takže na tvém místě bych to zas tak neřešila Wink Smile
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Zobrazit autorovy WWW stránky
Klarusa
*** šéfredaktorka serveru ***


Založen: 10.11.2006
Příspěvky: 6037

PříspěvekZaslal: po únor 11, 2008 3:23 pm    Předmět: Citovat

Tak já mylsím, že máš moc hezké vlasy a že jsou rovné, to přece vůbec nevadí Wink Já mám taky rovné vlasy a za vlnité bych tedy určitě neměnila. Ani je nezkouším nijak vylepšovat natáčkami apod. protože mi to stejně houby drželo a navíc jsem se s těmi vlnitými vždycky jaksi necítila dobře...
Co se týče sestřihávání, tak patřím k těm, kterým nestejná délka dělá na vlasech paseku a moc bych ho nedoporučovala.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Kozakova
8-20
8-20


Založen: 9.2.2008
Příspěvky: 8

PříspěvekZaslal: st únor 13, 2008 9:10 pm    Předmět: Re: Co s rovnýma vlasama? Citovat

Daniela napsal:


Gabrielo, dělat copánky z mokrých vlasů není nic nezdravého Smile Lepší je spíš z vlhkých vlasů, aby to do rána stihlo pořádně uschnout. Mně se nejlepší vlny daří, když vezmu dva prameny, a udělám na nich normální uzel, a pak uzluju a uzluju až na konec. Anebo člověk rozčeše vlasy v předklonu a udělá si na noc pořádně utažený cop na čele, vypadá to hrozně, ale ráno je parádní vlnitá hříva. Někdo tu zase dělá na noc šnečky. Všechny tyhle finty ti ale vlasy stejně zvlní tak na den. Déle to drží, když se na to při uzlování dá trochu tužidla, ale v tom případě doporučuji nějaké přírodní tužidlo, normální by je zatížilo. Pořád je to ovšem šetrnější, než trvalá. Hodně štěstí při experimentech! Smile


tak ten cop alla jednorožec je perfektní...takový je to jednoduchý a vlasy mi vydržely zvlněný skoro celý den:-*
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Daniela
>RADA STARŠÍCH<


Založen: 11.11.2006
Příspěvky: 2201

PříspěvekZaslal: st únor 13, 2008 10:18 pm    Předmět: Re: Co s rovnýma vlasama? Citovat

Kozakova napsal:
tak ten cop alla jednorožec je perfektní...takový je to jednoduchý a vlasy mi vydržely zvlněný skoro celý den:-*


Tak to je super, mám radost Smile
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Anonymní
Anonymní





PříspěvekZaslal: čt únor 14, 2008 7:59 am    Předmět: Re: Co s rovnýma vlasama? Citovat

Daniela napsal:


Gabrielo, dělat copánky z mokrých vlasů není nic nezdravého Smile Lepší je spíš z vlhkých vlasů, aby to do rána stihlo pořádně uschnout. Mně se nejlepší vlny daří, když vezmu dva prameny, a udělám na nich normální uzel, a pak uzluju a uzluju až na konec. Anebo člověk rozčeše vlasy v předklonu a udělá si na noc pořádně utažený cop na čele, vypadá to hrozně, ale ráno je parádní vlnitá hříva. Někdo tu zase dělá na noc šnečky. Všechny tyhle finty ti ale vlasy stejně zvlní tak na den. Déle to drží, když se na to při uzlování dá trochu tužidla, ale v tom případě doporučuji nějaké přírodní tužidlo, normální by je zatížilo. Pořád je to ovšem šetrnější, než trvalá. Hodně štěstí při experimentech! Smile

Ty vole Dani, ja si toho jednorozca robievam skoro kazdy vecer, ale tie uzly, to ma este nenapadlo, a ked som to citala, myslela som si ze ako to musi znicit vlasy ked sa tie uzly zatahuju, vlastne sa to robi doprotismeru rastu! Ale som si povedala ze tro skusim, a spravila som si 3 uzlikove copy. Vecer som sice vypadala ako osklbane kura, vlasy normane do pasu boli zrazu tak 10-centimetrove, ale rano po rozpusteni som skoro padla na rit - tak krasne kucierky som nemala dokonca ani po natackach! Sice mala, ale bolo vidno ze je to z nataciek, toto ale vyzera tak... prirodzene, ako keby take boli naozaj.... mam velku radost ze si sem hodila tento fantasticky navod, dakujem! A hadaj co budem robit kazdy vecer Wink Wink Wink
Návrat nahoru
Daniela
>RADA STARŠÍCH<


Založen: 11.11.2006
Příspěvky: 2201

PříspěvekZaslal: čt únor 14, 2008 3:09 pm    Předmět: Citovat

Haha, valalo, to mě fakt těší! Laughing Taky mi vždycky z vlasů po zadek zbyde takový chvostek, ale stojí to za to. Člověk si na to posléze najde grif, aby ty vlasy při uzlování rovnou uhlazoval, takže se to pak ani necuchá, ani nějak netahá v protisměru Smile Posledních 10 cm se dá před tím i mírně i naolejovat.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Zobrazit příspěvky z předchozích:   
Přidat nové téma   Zaslat odpověď Jdi na stránku Předchozí  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8  Další

 
Přejdi na:  
Nemůžete odesílat nové téma do tohoto fóra.
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru.
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete hlasovat v tomto fóru.