X FACTOR
Jdi na stránku Předchozí  1, 2, 3, 4, 5  Další
 
Přidat nové téma   Zaslat odpověď    Obsah fóra Dlouhevlasy.cz -> Hudba a tanec
 Vložte téma mezi Oblíbené&sid=611fc1f58d7af204535bd2a7f24a6605Zobrazit předchozí téma :: Zobrazit následující téma  
Autor Zpráva
Breberka
>RADA STARŠÍCH<


Založen: 9.9.2007
Příspěvky: 838

PříspěvekZaslal: po únor 11, 2008 10:58 pm    Předmět: Citovat

jj blbina, ale lidi asi bavi divat se na cizi neschopnost a nestesti.. jinak neni mozny, aby neustale vznikalo a hlavne melo takovy uspech tolik poradu prapodivneho obsahu a ucinkujicich Rolling Eyes
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Tonda
161-320
161-320


Založen: 14.8.2006
Příspěvky: 289

PříspěvekZaslal: út únor 12, 2008 3:46 pm    Předmět: Citovat

lučnívíla napsal:
co to je? Shocked

Luční vílo, ty jsi zaostalá, když ani neznáš televizní pořady a já doufal, že se někdo z vás přihlásí, třeba zrovna ty. Cool
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
ilona
***moderátorka***


Založen: 13.10.2006
Příspěvky: 7425

PříspěvekZaslal: út únor 12, 2008 3:57 pm    Předmět: Citovat

Tonda napsal:
lučnívíla napsal:
co to je? Shocked

Luční vílo, ty jsi zaostalá, když ani neznáš televizní pořady a já doufal, že se někdo z vás přihlásí, třeba zrovna ty. Cool

Toníku, Toníku .... inu - komu není shůry dáno, v apatice nekoupí, že.... Laughing Laughing Laughing
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Tonda
161-320
161-320


Založen: 14.8.2006
Příspěvky: 289

PříspěvekZaslal: út únor 12, 2008 4:03 pm    Předmět: Citovat

ilona napsal:
Tonda napsal:
lučnívíla napsal:
co to je? Shocked

Luční vílo, ty jsi zaostalá, když ani neznáš televizní pořady a já doufal, že se někdo z vás přihlásí, třeba zrovna ty. Cool

Toníku, Toníku .... inu - komu není shůry dáno, v apatice nekoupí, že.... Laughing Laughing Laughing

Tak si Ilono nic už v apatice nekupuj a dívej se na X FACTOR a až bude příští řada, tak se přihlaš. Třeba nějakým způsobem donutíš porotu, aby tě prohlásili za vítězku, dovedeš si představit, jaké by to bylo úžasné, kdyby konečně nějaká dlouhovláska něco vyhrála?
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Morganna
***moderátorka***


Založen: 23.2.2007
Příspěvky: 9303

PříspěvekZaslal: út únor 12, 2008 4:07 pm    Předmět: Citovat

Mily Tondo, prave nas aspon trochu soudne lidi v tomhle typu soutezi neuvidis Wink
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
ilona
***moderátorka***


Založen: 13.10.2006
Příspěvky: 7425

PříspěvekZaslal: út únor 12, 2008 4:09 pm    Předmět: Citovat

Tonda napsal:
Tak si Ilono nic už v apatice nekupuj a dívej se na X FACTOR a až bude příští řada, tak se přihlaš. Třeba nějakým způsobem donutíš porotu, aby tě prohlásili za vítězku, dovedeš si představit, jaké by to bylo úžasné, kdyby konečně nějaká dlouhovláska něco vyhrála?

...blahoslavení chudí duchem..... Laughing Laughing Laughing
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Jna
161-320
161-320


Založen: 16.7.2007
Příspěvky: 200

PříspěvekZaslal: út únor 12, 2008 5:08 pm    Předmět: Citovat

Tonda napsal:
Tak si Ilono nic už v apatice nekupuj a dívej se na X FACTOR a až bude příští řada, tak se přihlaš. Třeba nějakým způsobem donutíš porotu, aby tě prohlásili za vítězku, dovedeš si představit, jaké by to bylo úžasné, kdyby konečně nějaká dlouhovláska něco vyhrála?


Teda Tondo, podle těchto příspěvků si dokážu před tou porotou představit docela dobře Tebe...svůj k svému... Sad
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
kkk
>RADA STARŠÍCH<


Založen: 26.7.2006
Příspěvky: 1447

PříspěvekZaslal: út únor 12, 2008 5:44 pm    Předmět: Citovat

Morganna napsal:
Mily Tondo, prave nas aspon trochu soudne lidi v tomhle typu soutezi neuvidis Wink


tak tak, pro mě to nedělaj a vůbec to kvuli mě nemuseli ani dávat v bedně Wink Rolling Eyes Shocked Razz Laughing Laughing Laughing
je to trapnější než ti Vyhulený Twisted Evil
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Tonda
161-320
161-320


Založen: 14.8.2006
Příspěvky: 289

PříspěvekZaslal: út únor 12, 2008 6:07 pm    Předmět: Citovat

Já jsem pár dlouhovlásek v X FACTORU zahlédl, ale nevím jestli uspěly. Já jsem přemýšlel přihlásit se a zkusit to tak jako na základní škole, tzn. otvírat pusu a předstírat že zpívám, takhle jsem prošel a přetrpěl všechny hodiny hudební výchovy na základní škole. Ale bojím se, že by ten můj trik porota prokoukla a do finále bych nedošel. Hlavně pokud bych nešel se skupinou, ale sám, tak by jim to asi bylo divný, že nic neslyšejí.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Tonda
161-320
161-320


Založen: 14.8.2006
Příspěvky: 289

PříspěvekZaslal: út únor 12, 2008 6:09 pm    Předmět: Citovat

ilona napsal:
Tonda napsal:
Tak si Ilono nic už v apatice nekupuj a dívej se na X FACTOR a až bude příští řada, tak se přihlaš. Třeba nějakým způsobem donutíš porotu, aby tě prohlásili za vítězku, dovedeš si představit, jaké by to bylo úžasné, kdyby konečně nějaká dlouhovláska něco vyhrála?

...blahoslavení chudí duchem..... Laughing Laughing Laughing

a to já si zase nemyslím, že ti co fandí dlouhovlasé zpěvačce musí být "blahoslavení chudí duchem" vždyť dlouhovlasé zpěvačky existují, některé jsou snad i zde a zpívají dobře.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Zobrazit příspěvky z předchozích:   
Přidat nové téma   Zaslat odpověď Jdi na stránku Předchozí  1, 2, 3, 4, 5  Další

 
Přejdi na:  
Nemůžete odesílat nové téma do tohoto fóra.
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru.
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete hlasovat v tomto fóru.