Shahnaz Herbal
Jdi na stránku 1, 2  Další
 
Přidat nové téma   Zaslat odpověď    Obsah fóra Dlouhevlasy.cz -> Šampóny a kosmetické řady
 Vložte téma mezi Oblíbené&sid=2ec3bd5c1a2f7709ac474c05afa7c0d7Zobrazit předchozí téma :: Zobrazit následující téma  
Autor Zpráva
kalakai
>RADA STARŠÍCH<


Založen: 1.2.2008
Příspěvky: 965

PříspěvekZaslal: út únor 12, 2008 3:54 pm    Předmět: Shahnaz Herbal Citovat

Zkoušeli jste někdo oleje od Shahnaz Herbal (je to ind. kosm.)ten nimbový nebo ajurvedský vlasový olej??? nebo šampon a kondicioner??? Indky si prej neustále dávají na vlasy oleje, proto je mají tak pěkné
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Damayanti
>RADA STARŠÍCH<


Založen: 20.11.2006
Příspěvky: 966

PříspěvekZaslal: st únor 13, 2008 10:25 am    Předmět: Citovat

Chtěla jsem vyzkoušet , ale přišlo mi to dost drahý na to , že to není čistě přírodní kosmetika , ale jen spousta chemie obalená trochou bylinek. Confused Nevím tedy jak na tom jsou oleje , ale krémy , šampony a tělová řada přírodní nejsou. Confused
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
kalakai
>RADA STARŠÍCH<


Založen: 1.2.2008
Příspěvky: 965

PříspěvekZaslal: st únor 27, 2008 7:21 am    Předmět: Citovat

tak mám od této značky conditioning lotion a složení je aqua, cocoamidopropyl, betaine, glycerin, emblica officinalis ext., hydrocotyle asiatica ext., arnica montana ext., cetrimide, parfum, +/- orange-II je to složení nějak špatné??
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
*Leontýnka*
>RADA STARŠÍCH<


Založen: 24.6.2007
Příspěvky: 1543

PříspěvekZaslal: st únor 27, 2008 11:56 am    Předmět: Citovat

Samozřejmě že to není čistě přírodní ale podle mě to složení ještě ujde-je tam podstatně méně složek než v chemických věcičkách a ty přírodní extrakty jsou tam taky poměrně dobře zastoupeny. No docela mě lákají věcičky na vlasy ale složení jsem nikde nenašla :?
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
kalakai
>RADA STARŠÍCH<


Založen: 1.2.2008
Příspěvky: 965

PříspěvekZaslal: st únor 27, 2008 12:06 pm    Předmět: Citovat

*Leontýnka* napsal:
Samozřejmě že to není čistě přírodní ale podle mě to složení ještě ujde-je tam podstatně méně složek než v chemických věcičkách a ty přírodní extrakty jsou tam taky poměrně dobře zastoupeny. No docela mě lákají věcičky na vlasy ale složení jsem nikde nenašla Confused

to jsem ráda.. uvažuji ještě o šamponu.. to složení nikde není.. bohužel.. ale maj všude že jsou šetrní k přírodě, netestují na zvířatech,aještě cosi - tested for fungal infestation - to nevim co je.. je to taková zlatá střední cesta, že ?
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Bonemína
***moderátorka***


Založen: 30.8.2007
Příspěvky: 6526

PříspěvekZaslal: st únor 27, 2008 12:12 pm    Předmět: Citovat

To znamená, že se to testovalo, aby se v tom nemnožily houby nebo plísně nebo takovéhle breberky.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
kalakai
>RADA STARŠÍCH<


Založen: 1.2.2008
Příspěvky: 965

PříspěvekZaslal: st únor 27, 2008 12:15 pm    Předmět: Citovat

Bonemína napsal:
To znamená, že se to testovalo, aby se v tom nemnožily houby nebo plísně nebo takovéhle breberky.

asi kvůli těch bylinek,že? no asi zkusim ten šampon ještě mě láká ta maska na vlasy na podporu růstu
ještě tam píšou že v kombinaci se šamponem dosahuje až zázračných výsledku Laughing
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Llucy
>RADA STARŠÍCH<


Založen: 10.7.2007
Příspěvky: 1368

PříspěvekZaslal: st únor 27, 2008 3:01 pm    Předmět: Citovat

No, mně se ta kosmetika taky docela líbí, ale na jedné diskuzi jsem na ni nenašla moc příznivé ohlasy, konkrétně na krémy, prý jsou hrozně převoněné a efekt taky nic moc. Fakt je, že s vlasovou řadou tam zkušenosti nikdo neměl.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
kalakai
>RADA STARŠÍCH<


Založen: 1.2.2008
Příspěvky: 965

PříspěvekZaslal: st únor 27, 2008 3:17 pm    Předmět: Citovat

to tonikum není špatné.. budu si objednávat šampon tak pak dám vědět Smile ještě tam mají nějak upravenou přírodní hennu ..tak nevim nevim Smile
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Llucy
>RADA STARŠÍCH<


Založen: 10.7.2007
Příspěvky: 1368

PříspěvekZaslal: st únor 27, 2008 3:18 pm    Předmět: Citovat

kalakai napsal:
to tonikum není špatné.. budu si objednávat šampon tak pak dám vědět Smile ještě tam mají nějak upravenou přírodní hennu ..tak nevim nevim Smile


Tak pak dej vědět, jaký ten šampon byl Laughing Wink
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Zobrazit příspěvky z předchozích:   
Přidat nové téma   Zaslat odpověď Jdi na stránku 1, 2  Další

 
Přejdi na:  
Nemůžete odesílat nové téma do tohoto fóra.
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru.
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete hlasovat v tomto fóru.