ŽEHLIČKY na vlasy
Jdi na stránku Předchozí  1, 2, 3 ... 14, 15, 16, 17, 18  Další
 
Přidat nové téma   Zaslat odpověď    Obsah fóra Dlouhevlasy.cz -> Péče o dlouhé vlasy
 Vložte téma mezi Oblíbené&sid=776261f05fadcd49d2c843534964777aZobrazit předchozí téma :: Zobrazit následující téma  
Autor Zpráva
Beush
0-7
0-7


Založen: 11.10.2010
Příspěvky: 5

PříspěvekZaslal: st březen 02, 2011 8:06 pm    Předmět: žehlička na jemné vlasy Citovat

Vyberám si žehličku už dlhý čas a stále nie som rozhodnutá, ktorá by bola tá správna, preto prosím o radu. Mám veľmi jemné vlasy od farbenia na blond poškodené, preto by som chcela žehličku určenú na takýto typ vlasov, najlepšie keby bola od značky Remington. Remingtonka S 9950 Shine therapy ma zaujala, raz som ju aj vyskúšala, ale myslím si, že nie je najvhodnejšia na jemné vlasy, pretože urobila efekt mastných vlasov a aj rýchlo boli mastné a také "tažké". Dalej ma zaujala žehlička Remington S2044, ale kedže som nenašla nejaké reakcie od používateľov, neviem posúdiť jej kvalitu. Rozmýšlala som aj nad žehličkou Rowenta CF7710 Respect, ale značka "rowenta" ma odrádza. Vopred ďakujem za radu, ohľadom uvedených žehličiek, prípadne iných (najlepšie od Reminton), ktoré by boli vhodné na uvedený typ vlasov. Ďakujem, za vaše rady, skúsenosti...
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Zlatushiq
1201-2400. Guru II. kategorie
1201-2400. Guru II. kategorie


Založen: 23.2.2011
Příspěvky: 2345

PříspěvekZaslal: po březen 14, 2011 4:51 pm    Předmět: Citovat

koloušák napsal:
Holky, poradíte s ochranným přípravkem před žehlením? Mám jemnější, téměř rovný, vlasy a rozhoduju se mezi Flat Iron Spray od Welly, Flatliner od Osis a Hot Style Iron Finish od Lorealu. Pokud máte zkušenost s některým z těchto, budu moc vděčná za dojmy. Díky díky!Smile


Sice nemam skusenost presne s tymito pripravkami, ale disponujem zltou tubickou Thermo repair z expert series od Loreal a nemozem inak nez chvalit. Podla popisu ma vo vlasoch vydrzat az 5 umyti (no tak to neviem ci je tak uplne pravda Very Happy) + po prezehleni som mala vlasy lesklejsie a take "nadychane". Silikonom sa ale clovek v takychto pripravkoch zrejme nevyhne. Confused

Inak s Anetkou nemozem suhlasit. Ja som napriklad tak velky lenochod, ze aj ked sa mi rovne vlasky nesmierne pacia, nemam cas ani nervy (o skorsom rannom vstavani ani nehovorim) na pravidelnu udrzbu a tak tento zlocin pacham max. raz za 2-3 mesiace na nejaku akcosku. Laughing
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
koloušák
161-320
161-320


Založen: 16.9.2010
Příspěvky: 196

PříspěvekZaslal: po březen 14, 2011 11:18 pm    Předmět: Citovat

Jo, to je dobrý tip, Zlatushiq, díky. Bude to super jak na rozčesávání chuchvalců, které neulikvidovala maska, tak i jako ochrana před vysokymi teplotami. Loreal expert pouzivam, tak urcite někdy vyzkouším.

Beusch: Jsem nadšená z Remington Sleek and Curl S6500. Výborně uhladí už po jednom protažení, dají se s ní dělat vlnky a je skvělá i na krátké vlasy (původně to byl dárek pro přítele Laughing ). Rozhodně nedoporučuju širší žehličku (špatně se s ní manipuluje) ani hydratační (plihnou po ní vlasy, což je skvělé pro holky se silnými nebo kudrnatými vlasy, ale rozhodně ne jemnými). Pokud máš hodně zničené vlasy, používej nejnižší možnou teplotu a pokud nepotřebuješ být vyloženě ťip ťop, snaž se bez ní obejít. Jemné vlasy žehlením dostávají opravdu zabrat. Mluvím z vlastní zkušenosti - žehlím už jen výjimečně.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Beush
0-7
0-7


Založen: 11.10.2010
Příspěvky: 5

PříspěvekZaslal: ne duben 17, 2011 10:54 am    Předmět: Citovat

Dík Wink Idea
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Beush
0-7
0-7


Založen: 11.10.2010
Příspěvky: 5

PříspěvekZaslal: čt červenec 28, 2011 9:49 am    Předmět: Citovat

Máte niekto skúsenosti so žehličkou Valera 100.01 I Swiss´X Digital Ionic http://www.krasa.cz/zehlicka-na-vlasy-valera-10001-is-swiss-x-digital-ionic.html ? Question
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
jitty
~ Strážkyně tématu ~


Založen: 16.4.2007
Příspěvky: 2999

PříspěvekZaslal: čt červenec 28, 2011 10:10 am    Předmět: Citovat

koloušák napsal:
Jo, to je dobrý tip, Zlatushiq, díky. Bude to super jak na rozčesávání chuchvalců, které neulikvidovala maska, tak i jako ochrana před vysokymi teplotami. Loreal expert pouzivam, tak urcite někdy vyzkouším.

Beusch: Jsem nadšená z Remington Sleek and Curl S6500. Výborně uhladí už po jednom protažení, dají se s ní dělat vlnky a je skvělá i na krátké vlasy (původně to byl dárek pro přítele Laughing ). Rozhodně nedoporučuju širší žehličku (špatně se s ní manipuluje) ani hydratační (plihnou po ní vlasy, což je skvělé pro holky se silnými nebo kudrnatými vlasy, ale rozhodně ne jemnými). Pokud máš hodně zničené vlasy, používej nejnižší možnou teplotu a pokud nepotřebuješ být vyloženě ťip ťop, snaž se bez ní obejít. Jemné vlasy žehlením dostávají opravdu zabrat. Mluvím z vlastní zkušenosti - žehlím už jen výjimečně.


Já mám tu sleek and curl tu širší a tím,že mám pevnější vlnité vlasy, tak mi vlasy vyžehlí úplně stejně, jako jakákoliv jiná.celkově je fajn,ale já žehlím jednou za rok.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
kaja009
0-7
0-7


Založen: 7.8.2011
Příspěvky: 3

PříspěvekZaslal: čt srpen 18, 2011 12:56 pm    Předmět: Philips ProCare Keratine Citovat

Philips ProCare Keratine-Máte někdo zkušenost s touhle žehličkou? Vím, že nejlepší pro vlasy je nežehlit, ale své kudrnaté, nepoddajné vlasy opravdu nesnesu Smile Teď mám už tři roky Philips salon straight pro a jsem maximálně spokojená, ale už to chce výměnu, žehličce tři roky bohatě stačí. Recenze a komentáře jsem v e-shopech nenašla, děkuju předem za pomoc Smile
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Alča
81-160
81-160


Založen: 29.7.2011
Příspěvky: 111

PříspěvekZaslal: čt srpen 18, 2011 2:02 pm    Předmět: Citovat

Já mám Babyliss nano technology a ta je teda výborná. Cena dobrá, nahřátá za půl minutky na maximum(230) a dřív jsem jí zapínala několikrát do tejdne a je hodně šetrná. Ale má jednu chybičku(?)- na straně má takový hřebínek, takže při žehlení to vlasy jakoby lehce rozčesává. Zoubky to má sice daleko od sebe, ale kudrnaté vlasy(myslím ty tvrdý kudrliny) ty by to mohlo trhat Confused

edit: hřebínek je vyndavací, před pár dny jsem to zjistila, když skončil kamarádce s divočejšíma vlasama trčet z hlavy Very Happy
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Keller
21-40
21-40


Založen: 17.12.2009
Příspěvky: 26

PříspěvekZaslal: so listopad 05, 2011 7:59 am    Předmět: Citovat

Alča napsal:
Já mám Babyliss nano technology a ta je teda výborná. Cena dobrá, nahřátá za půl minutky na maximum(230) a dřív jsem jí zapínala několikrát do tejdne a je hodně šetrná. Ale má jednu chybičku(?)- na straně má takový hřebínek, takže při žehlení to vlasy jakoby lehce rozčesává. Zoubky to má sice daleko od sebe, ale kudrnaté vlasy(myslím ty tvrdý kudrliny) ty by to mohlo trhat Confused

edit: hřebínek je vyndavací, před pár dny jsem to zjistila, když skončil kamarádce s divočejšíma vlasama trčet z hlavy Very Happy


No sláva, konečně nějaká příznivkyně BaByliss Very Happy. Já používám na Dášiny vlásky "parní" žehličku BABYLISS PRO COSMETIC SPA BAB2075E, která vlasy v průběhu žehlení jednak chrání tokem iontů, generovaných po celou dobu práce, ale hlavně má přesnou regulaci teploty (opravdu 180°C bohatě stačí) a vývin páry (taktéž regulovatelný). Pářit se dá obyč destilkou, nebo přímo ošetřujícími roztoky (jeden je na ochranu a zvýraznění barvy, druhý je hluboce ošetřující). S touhle žehličkou mám jen ty nejlepší zkušenosti a vlasy jsou po žehlení dlouhodobě krásné a markantně lesklejší. Je sice trochu dražší, ale používáme ji už možná 3 roky, a to tak že 2-3x týdně a na kvalitu vlasů se můžete nakouknout do galerie. Hlavně to nasmažit na 230! To je teplota pro afroameričanky a "velmi přizpůsobivé spoluobčanky" Laughing !!!, pro normální vlas úplně stačí 180°C a hlavně pomaličku a plynule tahnout! Co se dá udělat s popsanou žehlijdou je v naší galerii dobře vidět Embarassed
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Kataska
>RADA STARŠÍCH<


Založen: 11.8.2008
Příspěvky: 2214

PříspěvekZaslal: pá únor 24, 2012 7:46 pm    Předmět: Re: Bio Ionic Citovat

JOhanka.1412 napsal:
Graciousness napsal:
najdete si info o zehlickach Bio Ionic...... VÍM, ze je to to nejmensi zlo.... Ja na ni bohuzel nemam penize. :/ Ale zkousela jsem ji mockrat. Je to neco uplne jineho


Můžu potvrdit Wink Mám Bio Ionic Freestyle a jsem nadšená! Opravdu vlasy nevysuší, jsou krásně "živé" a neuvěřitelně lesklé.
Stála mě sice 3 a půl tisíce ale nelituju. Měla jsem vlasy hodně poškozené barvením, teď jsou ale v o dost lepším stavu.... Laughing Wink
Dřív jsem si půjčovala občas žehličku od sestry, Remingtonku. Nebyla špatná ale trochu mi trhala vlasy a cítila jsem, že jsou po vyžehlení suché. Po vyžehlení mojí žehličkou tenhle pocit nemám.... Smile

Prosím, poradíte někdo, jestli brát tuhle žehličku?

http://vlasovyraj.cz/Kategorie/Zehlicky-a-krepovacky-na-vlasy/Bio-Ionic-Freestyle-mini-iontova-zehlicka.html

Ty bio ionic žehličky, které se tu chválily, jsou dosti drahé a tahle je podezřele levná, na ty drahé ale nemám - to že je cestovní a malá by mi nevadilo, potřebovala bych žehličku na zredukování několika otravných pramenů, nepotřebuju vypadat jako vodník Smile
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Zobrazit příspěvky z předchozích:   
Přidat nové téma   Zaslat odpověď Jdi na stránku Předchozí  1, 2, 3 ... 14, 15, 16, 17, 18  Další

 
Přejdi na:  
Nemůžete odesílat nové téma do tohoto fóra.
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru.
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete hlasovat v tomto fóru.