ŽEHLIČKY na vlasy
Jdi na stránku Předchozí  1, 2, 3, 4 ... 16, 17, 18  Další
 
Přidat nové téma   Zaslat odpověď    Obsah fóra Dlouhevlasy.cz -> Péče o dlouhé vlasy
 Vložte téma mezi Oblíbené&sid=e3f2adfc49ec3c979a12cb98ffb84a9eZobrazit předchozí téma :: Zobrazit následující téma  
Autor Zpráva
janullla
161-320
161-320


Založen: 15.1.2008
Příspěvky: 236

PříspěvekZaslal: st únor 13, 2008 1:33 pm    Předmět: Citovat

sice sa hovori, ze kvalitna zehlicka a pripravky,ktore sa predtym davaju nemaju skodlivy vplyv na vlasy. no mozno, ak sa tie vlasky zehlia parkrat do roka. ale urcite aj ta najkvalitnejsia zehlicka , podobne ako aj kulma a fen znicia tvoje vlasy ak to budes pouzivat viackrat do tyzdna, nebodaj za kazdym umytim vlasov. to bude koniec pre tvoje zdrave vlasy. Sad
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
*Leontýnka*
>RADA STARŠÍCH<


Založen: 24.6.2007
Příspěvky: 1543

PříspěvekZaslal: st únor 13, 2008 1:58 pm    Předmět: Citovat

janullla napsal:
sice sa hovori, ze kvalitna zehlicka a pripravky,ktore sa predtym davaju nemaju skodlivy vplyv na vlasy. no mozno, ak sa tie vlasky zehlia parkrat do roka. ale urcite aj ta najkvalitnejsia zehlicka , podobne ako aj kulma a fen znicia tvoje vlasy ak to budes pouzivat viackrat do tyzdna, nebodaj za kazdym umytim vlasov. to bude koniec pre tvoje zdrave vlasy. Sad


Souhlasím s ostatníma že při častém používání ti vlasy zničí i ta nejlepší žehlička. Jinak já mám takovou tu multifunkční od Remingtonu a jsem s ní moc spokojená(teda když ty vlasy raz za čas žehlím). Mamka si dokonce koupila tu samou protože se jí zdála nejlepší ze všech. Krom žehličky je tam výměnný konec pro krepování, kulma, kulmofén, skřipečky... A je to v takovém velmi praktickém pouzdře. Je keramická a má nastavení teploty na asi 5stupňů takže když si vybíráš ten správný tak ti vlasy nepřepálí. Můžu doporučit. I když teď zase "frčí" iontové žehličky atd ale s těma zkušenost nemám.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
speedy.gonzales391
>RADA STARŠÍCH<


Založen: 7.2.2008
Příspěvky: 1290

PříspěvekZaslal: st únor 13, 2008 3:45 pm    Předmět: Citovat

nejsnažší mi přijde Idea , když se koukneš do eshopů na diskuze, jaký s nima sou zkušenosti, takhle dost často vybírám, ale fakt, když se ti to nezdá hodně potřebný, tak moc >>NEŽEHLI<<
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
sarahpentium
>RADA STARŠÍCH<


Založen: 22.2.2007
Příspěvky: 1889

PříspěvekZaslal: st únor 13, 2008 5:28 pm    Předmět: Citovat

Já mám Philipsku, přesněji tuto http://www.elektro-garden.cz/produkt/zehlicka-na-vlasy-philips-hp-4667/ a spokojenost . Teplota se dá nastavit od 110 do 215. [/url]
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Liba
0-7
0-7


Založen: 10.1.2008
Příspěvky: 5

PříspěvekZaslal: st únor 13, 2008 7:13 pm    Předmět: Citovat

hmm Sad Takže mylslíte, že kdyý tu žehličku budu používat pravidelně každý den, že mi zničí vlasy??
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Klarusa
*** šéfredaktorka serveru ***


Založen: 10.11.2006
Příspěvky: 6037

PříspěvekZaslal: st únor 13, 2008 7:22 pm    Předmět: Citovat

Liba napsal:
hmm Sad Takže mylslíte, že kdyý tu žehličku budu používat pravidelně každý den, že mi zničí vlasy??


No tak při každodenním používání asi celkem určitě... Rolling Eyes
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
*Leontýnka*
>RADA STARŠÍCH<


Založen: 24.6.2007
Příspěvky: 1543

PříspěvekZaslal: st únor 13, 2008 8:19 pm    Předmět: Citovat

Klarusa napsal:
Liba napsal:
hmm Sad Takže mylslíte, že kdyý tu žehličku budu používat pravidelně každý den, že mi zničí vlasy??


No tak při každodenním používání asi celkem určitě... Rolling Eyes


Jo tak to bych s tím zničením počítala za velmi krátkou dobu-ono každodenně to žehlit si myslím že je přehnané a pokud ty vlasy už jednou tou žehličkou přesušíš tak¨už nikdy nebudou moc držet tvar,takže je pak nakonec opravdu budeš muset žehlit každodenně. Takže příležitostně je to v pohodě,plus radši nějaký vyrovnávací a ochranný přípravek. Ono mít každý den rovné vlasy je přece taky dost nuda ne? Já mám ráda když se díky žehličce občas ozvláštním ale den co den-to fakt ne. Krom toho si myslím že žehlení urychluje maštění-tím pádem častější mytí vlasů a to se spolu se žehličkou na vlasech dost rapidně projeví. Nakonec budeš nadávat a nechávat si ty poškozené vlasy odrůstat-není tedy lepší tohle vůbec neriskovat Question
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Liba
0-7
0-7


Založen: 10.1.2008
Příspěvky: 5

PříspěvekZaslal: st únor 13, 2008 8:56 pm    Předmět: Citovat

jenže já to s těmi vlasy mám ted tak, že je mám hodněkrát barvený, zničený, suchý a hrozně škaredě se mi ted kroutí, i když dřív byly krásný rovný Sad takže je žehlím, ale jen chvíli zatím,ale tím pádem je ještě ničím víc a způsobuju to, že se budou kroutit čím dál víc, jestli jsem to správně pochopila...? Jenže ty vlasy jsou krepatý a trochu zkroucený a bez žehličky to nejde...tak co mám dělat..? Prosím poradte Sad
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
speedy.gonzales391
>RADA STARŠÍCH<


Založen: 7.2.2008
Příspěvky: 1290

PříspěvekZaslal: st únor 13, 2008 10:02 pm    Předmět: Citovat

Liba napsal:
jenže já to s těmi vlasy mám ted tak, že je mám hodněkrát barvený, zničený, suchý a hrozně škaredě se mi ted kroutí, i když dřív byly krásný rovný Sad takže je žehlím, ale jen chvíli zatím,ale tím pádem je ještě ničím víc a způsobuju to, že se budou kroutit čím dál víc, jestli jsem to správně pochopila...? Jenže ty vlasy jsou krepatý a trochu zkroucený a bez žehličky to nejde...tak co mám dělat..? Prosím poradte Sad


já, když jsem je jednou za čas přežehlil na nějakou akcičku, tak byly vlasy taky uhlazený a vypadaly o líp. Schválně se koukni, jaký mám vlasy já... Určitě bych za rovný neměnil, i když je ta péče trošku pracnější. Třeba ségra si vlasy žehlí tak 3x do týdne a nepřišlo mi, že by se jí vlasy extra moc ničily. Ale když dřív tu žehličku používala každej den, tak mi přišlo, že ty vlasy byly o něco víc suchý a bylo to fakt znát, že žehlí často. A na suchý a zničený vlasy tady na fóru najdeš hodně rad, tak se určitě podívej na zkušenosti ostatních Wink . Když tak dej přidej do profilu nějakou fotku.


Naposledy upravil speedy.gonzales391 dne st únor 13, 2008 10:28 pm, celkově upraveno 1 krát.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Daniela
>RADA STARŠÍCH<


Založen: 11.11.2006
Příspěvky: 2201

PříspěvekZaslal: st únor 13, 2008 10:14 pm    Předmět: Citovat

Liba napsal:
jenže já to s těmi vlasy mám ted tak, že je mám hodněkrát barvený, zničený, suchý a hrozně škaredě se mi ted kroutí, i když dřív byly krásný rovný Sad takže je žehlím, ale jen chvíli zatím,ale tím pádem je ještě ničím víc a způsobuju to, že se budou kroutit čím dál víc, jestli jsem to správně pochopila...? Jenže ty vlasy jsou krepatý a trochu zkroucený a bez žehličky to nejde...tak co mám dělat..? Prosím poradte Sad


To je trochu začarovaný kruh. Asi by pomohlo jim dávat olejové zábaly, různé masky a kúry (podívej se do fóra), nechávat je odrůst a neřešit, jestli se trochu kroutí - hlavně aby se trochu zregenerovaly. Protože čím sušší a zničenější, tím hůř se pak dají upravovat.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Zobrazit příspěvky z předchozích:   
Přidat nové téma   Zaslat odpověď Jdi na stránku Předchozí  1, 2, 3, 4 ... 16, 17, 18  Další

 
Přejdi na:  
Nemůžete odesílat nové téma do tohoto fóra.
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru.
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete hlasovat v tomto fóru.