ŽEHLIČKY na vlasy
Jdi na stránku Předchozí  1, 2, 3, 4, 5 ... 16, 17, 18  Další
 
Přidat nové téma   Zaslat odpověď    Obsah fóra Dlouhevlasy.cz -> Péče o dlouhé vlasy
 Vložte téma mezi Oblíbené&sid=4521a19c8c909358e805b707873c62a4Zobrazit předchozí téma :: Zobrazit následující téma  
Autor Zpráva
Bonemína
***moderátorka***


Založen: 30.8.2007
Příspěvky: 6526

PříspěvekZaslal: st únor 13, 2008 10:30 pm    Předmět: Citovat

A krom toho taky podívat se různě po účesech ze zvlněných vlasů, určitě se ti nějaký zalíbí. Jestli se rozhodly kroutit, neválči s nima, ale udělej z toho svou přednost Smile

Možná zkus hodit nějakou fotku do profilu, třeba to s nima není tak hrozné, jak popisuješ.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
tiborMel
>RADA STARŠÍCH<


Založen: 3.1.2007
Příspěvky: 2550

PříspěvekZaslal: čt únor 14, 2008 8:45 am    Předmět: Citovat

http://www.cz.remington-europe.com/content.php?path=/1714_1187273322.html&domain=www.cz.remington-europe.com
já mám tuto, a je perfekt.
ale jak už tu bylo řečeno, taky nejsem pro každodenní žehlení, mohla bys přijít i o ty, co máš teď. žehli max. 1-2x do tejdne, a malej fígl, zkus přežehlit vždy jen pár předních pramenů. do zadu si stejně nevidíš, přední ti tedy nepolezou do obličeje, a pochybuju, že lidi budou chodit kolem tebe a řikat si: bože, to je tragický. tomu nevěř, člověk má na sebe většinou zbytečně kritickej pohled.
takže, míň někdy znamená víc, tzn. ne často a ne moc. tak hodně zdaru
(a to žehlení ti radím jen proto, že chápu, jaký s tim máš trápení, kdybych si já nepřežehlila ty přední prameny, tak nemůžu mít rozpuštěný vlasy)(ale taky musíš vážně myslet na svoje vlasy Wink )
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
tiborMel
>RADA STARŠÍCH<


Založen: 3.1.2007
Příspěvky: 2550

PříspěvekZaslal: čt únor 14, 2008 8:49 am    Předmět: Citovat

ale další možnost, jak píše Bone;
zkus ty vlny zvýraznit, zapleť si na noc cop, z ještě vlhkých vlasů, můžeš do nich vetřít nějakej leave-in nebo krapet oleje, ono se to lépe vsakuje (a jestli máš hodně poškozený, chemie bych se nebála- samo tý lepší a pokud možno přírodnější), prostě jim dát výživu, ráno rozpleteš, prohrábneš, a buď můžeš jít, nebo to třeba můžeš různě sepnout, svázat, udělat culík nebo falešnej culík... podle mě je víc možností než jen denně žehlit, chce to zkusit, co ti alespoň jako kompromis mezi tebou a tvými vlásky sedne
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
tiborMel
>RADA STARŠÍCH<


Založen: 3.1.2007
Příspěvky: 2550

PříspěvekZaslal: čt únor 14, 2008 8:55 am    Předmět: Citovat

jo, a ještě rada, je dobrý, aby ty vlnky byly komplexně po celý hlavě, zaplíst si francouzák, a pokud chceš hezký vlnky i na spodních vlasech, tak ho třeba doplíst jen do temene a odtud začít nový cop. ale nevim, jak tvoje vlásky vypadaj, popisuju tu víceméně to, co dělám já
a taky po rozpletení vetřiít do konečků trochu oleje (lepší je ten special do vlasů), pak se krásně lesknou i konečky. a jestli vlasy máš sušší, vsákne se to hned, takže se toho neboj:)
tak, myslim že je to vše, co mě v tuto chvíli napadá
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Blondorezka
601-1200. Guru III. kategorie
601-1200. Guru III. kategorie


Založen: 17.9.2007
Příspěvky: 794

PříspěvekZaslal: čt únor 14, 2008 10:20 am    Předmět: Citovat

Proboha, proč týrat vlasy takovými blbostmi jako kulma, žehlička, fén? Já když se jednou za půl roku musím vyfénovat, neboť něco nestíhám, popřípadě si ze dvou pramínků vytvořím lokýnky k baroknímu kostýmu na vystoupení, už si připadám jak vrah a hned jim to vynahrazuju olejovým zábalem. Ale dobrovolně je denodenně ničit? Jakkoliv tvarované zdravé vlasy jsou mnohem lepší, než sice dokonale rovné (kudrnaté), ale přesušené a zničené. Zatím nevynalezli přípravek, který by tomu zabránil. Crying or Very sad
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Klarusa
*** šéfredaktorka serveru ***


Založen: 10.11.2006
Příspěvky: 6037

PříspěvekZaslal: čt únor 14, 2008 11:16 am    Předmět: Citovat

Blondorezka napsal:
Proboha, proč týrat vlasy takovými blbostmi jako kulma, žehlička, fén? :


jj, tak ysi říkám... Rolling Eyes Já se tak nanejvýš fénuju v případě krajní nouze, když fakt nutně potřebuju mít rychle suché vlasy.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Denynka
>RADA STARŠÍCH<


Založen: 5.3.2007
Příspěvky: 1467

PříspěvekZaslal: čt únor 14, 2008 5:44 pm    Předmět: Citovat

Liba napsal:
hmm Sad Takže mylslíte, že kdyý tu žehličku budu používat pravidelně každý den, že mi zničí vlasy??

Každý den?No to ne jen že ti to zničí vlasy ale už to taky půjde jen velmi těžce zpravit.Já ji používala 2x týdně a byla sem ráda že mi ještě vlasy zůstaly takže už ji nepoužívám
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Denynka
>RADA STARŠÍCH<


Založen: 5.3.2007
Příspěvky: 1467

PříspěvekZaslal: čt únor 14, 2008 5:47 pm    Předmět: Citovat

Víš co,raděj vyměň žehličku za kokosový olej ten spravil vlásky i mě a oni až nebudou krepatý a budou mít správnou vláhu tak to bude o něčem jiném.Taky mi to zdeformovalo vlnky a vlasy neměly tvar ale teď už jsou zdravý a s tvarem jsem moc spokojená
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Liba
0-7
0-7


Založen: 10.1.2008
Příspěvky: 5

PříspěvekZaslal: čt únor 14, 2008 7:02 pm    Předmět: Citovat

Denynka napsal:
Víš co,raděj vyměň žehličku za kokosový olej ten spravil vlásky i mě a oni až nebudou krepatý a budou mít správnou vláhu tak to bude o něčem jiném.Taky mi to zdeformovalo vlnky a vlasy neměly tvar ale teď už jsou zdravý a s tvarem jsem moc spokojená


Jj, tak díky za radu, ale kde ten kokosový olej seženu? V lékárně, nebo drogerii? A za kolik, pokud by mi stačilo menší balení...? A používáš to jak..na suchý, nebo mokrý, umýváš ho..? A jak často..?
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Janie
***moderátorka***


Založen: 20.11.2007
Příspěvky: 1941
Bydliště: Brno

PříspěvekZaslal: čt únor 14, 2008 9:44 pm    Předmět: Citovat

O kokosovém oleji je tady celé vlákno k pročtení..dá se koupit ve zdravých výživách apod., v drogérce jsem ho neviděla..nejoblíbenější je asi od značky Liveon, stojí kolem 200 kč a je ho 300 ml..dá se použít jak na suchý, tak na mokrý, klidně vtírat 1-2 kapky denně do konečků, krásně se vsákne..
Jinak ty kokosáky ještě vyrábí Monoi Tiare - ale ty jsou docela drahé a Pure Fiji..
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Zobrazit příspěvky z předchozích:   
Přidat nové téma   Zaslat odpověď Jdi na stránku Předchozí  1, 2, 3, 4, 5 ... 16, 17, 18  Další

 
Přejdi na:  
Nemůžete odesílat nové téma do tohoto fóra.
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru.
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete hlasovat v tomto fóru.