Klorane
Jdi na stránku Předchozí  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9  Další
 
Přidat nové téma   Zaslat odpověď    Obsah fóra Dlouhevlasy.cz -> Šampóny a kosmetické řady
 Vložte téma mezi Oblíbené&sid=1eb005fe19721ae56a08990db2283aacZobrazit předchozí téma :: Zobrazit následující téma  
Autor Zpráva
morana
601-1200. Guru III. kategorie
601-1200. Guru III. kategorie


Založen: 17.7.2008
Příspěvky: 981

PříspěvekZaslal: ne červenec 19, 2009 9:04 pm    Předmět: Citovat

hlásim bratislavákom, že kozmetika Klorane sa dá zohnať v lekárni v Auparku Smile som si aj hneď zadovážila mangový šampón 400 ml a zatiaľ maximálna spokojnosť. aj celkom dobrý výber tam mali Smile
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Valkira
321-600
321-600


Založen: 23.7.2008
Příspěvky: 405

PříspěvekZaslal: pá srpen 07, 2009 3:31 pm    Předmět: Citovat

erathia napsal:
A nevíte náhodou někdo, jestli se ten set dá někde osobně zakoupit v Brně?


Podívej se po lékárnách, tam mívají šampony i další výrobky Klorane naprosto běžně.
_________________
Dnes je dobr?? den na smrt... Tvoji.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Valkira
321-600
321-600


Založen: 23.7.2008
Příspěvky: 405

PříspěvekZaslal: pá srpen 07, 2009 3:34 pm    Předmět: Re: tak jsem si koupila Citovat

monca11 napsal:
ten s mangovým jadrem .. hezky voní.. sice malo pění oproti třeba LUSH ,ale peni asi tak jako bio šapmpony..takže to jde Smile jinak mam i oncidcioner pro uplnou peci a teda ten je taky fain , snažila jsme se stim při prvním mytí vlasu hodně šetřit a stejnak vidim hned vysledek.. vlasy mám normálně suché až drsné ,ale po tomhle šamponu my krásně zjeměni..fakt je to hodne citit na dotek..mam z toho radost ze prachy nebyli vyhozene zbytečně.
Za sebe Klorané doporucuju Smile


LUSH pění naprosto nezřízeně, protože obsahuje velké množství SLS. Klorane sice tolik nepění, ale je ohleduplnější k pokožce hlavy. Ono u SLS není při dlouhodobém používání větších dávek moc o co stát... zvláště u citlivé pokožky.

Já jsem s mangovým Klorane i dalšíma také naprosto spokojená.
_________________
Dnes je dobr?? den na smrt... Tvoji.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
monkax
321-600
321-600


Založen: 18.5.2008
Příspěvky: 415

PříspěvekZaslal: st září 02, 2009 1:42 pm    Předmět: Citovat

Mám ten šampon s mandlovým mlékem. je parádní, nemastí se po něm vlasy, nelítají a drží tvar Very Happy Jsem s ním hodně spokojená a příště si koupím to velké balení. Zaujal mě i ten kopřivový, ale ten v lékárně nikde nemají.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Leila
81-160
81-160


Založen: 21.8.2007
Příspěvky: 137

PříspěvekZaslal: so září 26, 2009 6:23 pm    Předmět: Citovat

Musím pochválit řadu s mangovým máslem - mám šampon, balzám i masku. vlasy jsou po ní krásně lesklé a jakoby "pevné". Navíc pěkně voní a moc příjemnou konzistenci při nanášení, takovou hezky hutnou Smile
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
sarahpentium
>RADA STARŠÍCH<


Založen: 22.2.2007
Příspěvky: 1889

PříspěvekZaslal: ne září 27, 2009 1:01 pm    Předmět: Citovat

Leila napsal:
Musím pochválit řadu s mangovým máslem - mám šampon, balzám i masku. vlasy jsou po ní krásně lesklé a jakoby "pevné". Navíc pěkně voní a moc příjemnou konzistenci při nanášení, takovou hezky hutnou Smile


Fákt? Já o ní už delší dobu přemýšlím, ale pořád se nemůžu rozhodnout Smile
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Leila
81-160
81-160


Založen: 21.8.2007
Příspěvky: 137

PříspěvekZaslal: ne září 27, 2009 4:16 pm    Předmět: Citovat

Sarah,je opravdu dobrá, ale mám hoooodně suché vlasy... tak vyzkoušej možná napřed jen něco, jestli to není na tebe moc výživné... ale je potom opravdu pěkný lesk a vlasy jsou takové nějaké pevnější Smile
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
*Leontýnka*
>RADA STARŠÍCH<


Založen: 24.6.2007
Příspěvky: 1543

PříspěvekZaslal: ne říjen 04, 2009 9:57 am    Předmět: Citovat

Leila napsal:
Sarah,je opravdu dobrá, ale mám hoooodně suché vlasy... tak vyzkoušej možná napřed jen něco, jestli to není na tebe moc výživné... ale je potom opravdu pěkný lesk a vlasy jsou takové nějaké pevnější Smile


Ahoj Very Happy Můžu se zeptat? v kondicionéru prý silikon je tak by mě zajímalo jak je to s maskou? Ne že by mi semtam nějaký silikon vadil to ne, ale přece jen jsem ráda informovaná Wink A ještě...kolik tě zhruba stál kondiš a kolik maska? maska je už asi více na suché vlasy že? já je mám teď už spíše jen lehce suché tak proto Wink
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Leila
81-160
81-160


Založen: 21.8.2007
Příspěvky: 137

PříspěvekZaslal: ne říjen 04, 2009 12:50 pm    Předmět: Citovat

Ahoj Smile myslím, že maska silikony obsahuje, nebo spíš určitě Smile Já tedy silikony moc nepoznám a vlastně už ani nemám tu krabičku, kde bylo složení česky... ale určitě tam nějaké budou. U masky je napsáno přímo "na velmi suché vlasy", tak by možná pro tebe byl opravdu lepší ten balzám.

Joo, a teď jsem našla na netu www.docsimon.cz, že šampon a balzám je ve slevě (šampon je ale velký, 400ml). Tak se podívej, třeba se ti to vyplatí.
Já dala za šampon kolem 190, balzám asi 260 a maska snad 450, jestl si to dobře pamatuju.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
johny55
8-20
8-20


Založen: 20.8.2009
Příspěvky: 9

PříspěvekZaslal: so prosinec 05, 2009 12:54 pm    Předmět: Klorane sampon s ovsenym mliekom-extra doux-ma niekto? Citovat

pouziva niekto tento Klorane sampon s ovsenym mliekom? je urceny na kazdodenne pouzite..aky je? vlasy si musim umyvat kazdy den,mam vsak problem so suchou pokozkou hlavy-svrbenie.....nesvrbi od tohto samponu pokozka hlavy? a ake su po nom vlasy? niesu nahodou splasnute?
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Zobrazit příspěvky z předchozích:   
Přidat nové téma   Zaslat odpověď Jdi na stránku Předchozí  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9  Další

 
Přejdi na:  
Nemůžete odesílat nové téma do tohoto fóra.
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru.
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete hlasovat v tomto fóru.