Klorane
Jdi na stránku Předchozí  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9  Další
 
Přidat nové téma   Zaslat odpověď    Obsah fóra Dlouhevlasy.cz -> Šampóny a kosmetické řady
 Vložte téma mezi Oblíbené&sid=37472c423ddb94d42d70cf89b9313dceZobrazit předchozí téma :: Zobrazit následující téma  
Autor Zpráva
Meadow
***moderátorka a Strážkyně tématu***


Založen: 12.11.2008
Příspěvky: 4062

PříspěvekZaslal: út srpen 10, 2010 2:58 pm    Předmět: Citovat

Já o něm taky uvažovala, o tom mandlovém, ale pak jsem k němu čichla a měla jsem jasno, že tenhle ne, i kdyby měl sebezázračnější účinky...
_________________
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Eiddwen
321-600
321-600


Založen: 21.10.2009
Příspěvky: 520

PříspěvekZaslal: út srpen 10, 2010 3:57 pm    Předmět: Citovat

Ja mám s týmito šampónami podobnú skúsenosť ako ostatní tu, svrbiaca pokožka (to by sa aj dalo prežiť) ale tie lupiny to bolo strašné Rolling Eyes nikdy som ich nemala a po tomto šampóne už po druhom umytí. Nikdy viac :-/ a tiež mi nevonal ( mala som tú radu proti padaniu vlasov)
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
rakave
81-160
81-160


Založen: 18.6.2008
Příspěvky: 96

PříspěvekZaslal: čt únor 03, 2011 2:10 pm    Předmět: Citovat

Odzkoušela jste už některá Klorane Papyrus? Byl by vhodný na vlnité vlasy? Je na něm napsáno na uhlazení nepoddajných vlasů.Už jsem ho měla v lékárně v ruce,ale dala jsem ho zpět.Měla jsem obavy že mi vlnité vlasy uhladí a vyrovná.A teď jsem si na netu v jedné poradně přečetla jeho doporučení na vlnité vlasy. Takže prosím o Vaše zkušenosti,byl by vhodný na vlnité vlasy?
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Eiddwen
321-600
321-600


Založen: 21.10.2009
Příspěvky: 520

PříspěvekZaslal: čt únor 03, 2011 3:28 pm    Předmět: Citovat

rakave napsal:
Odzkoušela jste už některá Klorane Papyrus? Byl by vhodný na vlnité vlasy? Je na něm napsáno na uhlazení nepoddajných vlasů.Už jsem ho měla v lékárně v ruce,ale dala jsem ho zpět.Měla jsem obavy že mi vlnité vlasy uhladí a vyrovná.A teď jsem si na netu v jedné poradně přečetla jeho doporučení na vlnité vlasy. Takže prosím o Vaše zkušenosti,byl by vhodný na vlnité vlasy?


Teda nie že by som chcela byť zlá voči tejto značke Smile ale klorane podľa mňa nesadne nikomu Very Happy

odporúčam si vypýtať vzorku v lekárni a ked tak vyskúšať najskôr takto.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
rakave
81-160
81-160


Založen: 18.6.2008
Příspěvky: 96

PříspěvekZaslal: čt únor 03, 2011 5:31 pm    Předmět: Citovat

Tak z toho obavy nemám.Měla jsem mandlový a mým vlnitým vlasům prospíval.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Eiddwen
321-600
321-600


Založen: 21.10.2009
Příspěvky: 520

PříspěvekZaslal: čt únor 03, 2011 5:43 pm    Předmět: Citovat

rakave napsal:
Tak z toho obavy nemám.Měla jsem mandlový a mým vlnitým vlasům prospíval.


no čo teraz gúglim, tak som našla že vlnité vlasy nevyrovnáva, ale krásne ich uhladí, tak to skús a uvidíš.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
rakave
81-160
81-160


Založen: 18.6.2008
Příspěvky: 96

PříspěvekZaslal: pá březen 18, 2011 8:53 am    Předmět: Citovat

Kloran Papyrus jsem si tedy koupila a je výborný.Používám jej už 3 týdny. Vlasy uhladí a vlnky podpoří. Jediné co bych změnila je jeho vůně.Ale tu cítím jen při umývaní,hlavně že mám po něm pěkné vlasy Smile
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
morana
601-1200. Guru III. kategorie
601-1200. Guru III. kategorie


Založen: 17.7.2008
Příspěvky: 981

PříspěvekZaslal: čt srpen 25, 2011 7:16 pm    Předmět: Citovat

ja by som teda vôňu papyrusového šampónu nezmenila. vonia úplne nádherne a je vážne skvelý na vlasoch Smile mám aj chinínový, ten je fajn, len je na môj vkus riedky. ja radšej krémovejšie alebo gélovejšie konzistencie. zato kondicionéry od nich sú teda nič moc... na mojich vlasoch nulový účinok...

ale šampóny chválim, zatiaľ som vyskúšala 4 druhy a všetky boli super Smile
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
EvulinkaH
321-600
321-600


Založen: 21.11.2008
Příspěvky: 370

PříspěvekZaslal: so prosinec 31, 2011 12:56 pm    Předmět: Citovat

morana napsal:
ja by som teda vôňu papyrusového šampónu nezmenila. vonia úplne nádherne a je vážne skvelý na vlasoch Smile mám aj chinínový, ten je fajn, len je na môj vkus riedky. ja radšej krémovejšie alebo gélovejšie konzistencie. zato kondicionéry od nich sú teda nič moc... na mojich vlasoch nulový účinok...

ale šampóny chválim, zatiaľ som vyskúšala 4 druhy a všetky boli super Smile



Souhlasím, mám chininový šampon poté co jsem si zvykla na vůni je fajn, nicméně nějaké účinky proti padání vlasů nepozoruji,ale kondiš je na prd-nepozoruji žádný účinek (ještě že byl k tomu šamponu zadarmiko Laughing )
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
lillypad
161-320
161-320


Založen: 15.2.2008
Příspěvky: 168

PříspěvekZaslal: so leden 07, 2012 2:29 pm    Předmět: Citovat

Na podzim mi dost padaly vlasy, koupila jsem si Klorane chininový a padání se nezastavilo, ale vlasů padá daleko méně. Hlavně při mytí hlavy.
Jinak vůně nic moc, ale dá se to. A balzám jsem k tomu dostala taky, ale asi bych si ho už nekoupila.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Zobrazit příspěvky z předchozích:   
Přidat nové téma   Zaslat odpověď Jdi na stránku Předchozí  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9  Další

 
Přejdi na:  
Nemůžete odesílat nové téma do tohoto fóra.
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru.
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete hlasovat v tomto fóru.