aka farba vlasov sa paci muzom najviac ?
Jdi na stránku Předchozí  1, 2, 3, 4, 5, 6  Další
 
Přidat nové téma   Zaslat odpověď    Obsah fóra Dlouhevlasy.cz -> Dlouhé vlasy a tak dál...
 Vložte téma mezi Oblíbené&sid=ec9333d7c27d832bd66c7abcc2f547d7Zobrazit předchozí téma :: Zobrazit následující téma  
Autor Zpráva
pimpa
>RADA STARŠÍCH<


Založen: 23.4.2008
Příspěvky: 1019

PříspěvekZaslal: ne prosinec 14, 2008 9:37 pm    Předmět: Citovat

Mému manželovi se nejvíc líbí blondýny, ale právě ty nepřírodní. Sice ne ty vybělené až do extrému, ale zesvětlené na nějakou teplou světlou barvu. Tvrdí, že přírodní blondýny jsou moc vycmrndlé a nevýrazné. Jinak já jsem už na hlavě měla snad všechny barvy krom červené , fialové a šedivé (a pak takové ty nepřirozené jako modrá, zelená či růžová) a řekla bych, že to, co mám teď, mi asi sluší nejvíc. Něco mezi zrz a medovou, oficiálně skořicovou. Námitky doma nejsou. Smile
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
*Leontýnka*
>RADA STARŠÍCH<


Založen: 24.6.2007
Příspěvky: 1543

PříspěvekZaslal: ne prosinec 14, 2008 9:46 pm    Předmět: Citovat

Mému příteli se blondýnky nelíbí. Možná že přírodní by snesl ale ne odbarvenou. Ono můj přítel je hodně na přírodní barvy vlasů. Podle něj nám všem sluší nejvíce to co jsme dostali naděleno. Je pravda že mnohokrát uvažuji o změně na tmavší a on mě vždy podpoří ale já si to vždy nakonec rozmyslím-jsem slabá, tak dlouho jsem bojovala o přírodní barvu a nechtěla odrosty a teď bych do toho kolotoče měla jít znovu? Mi se také hodně líbí přírodní vlásky. Prostě příroda ví jaký odstín vlasů k jaké pleti no Wink
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
pimpa
>RADA STARŠÍCH<


Založen: 23.4.2008
Příspěvky: 1019

PříspěvekZaslal: ne prosinec 14, 2008 10:30 pm    Předmět: Citovat

*Leontýnka* napsal:
Mému příteli se blondýnky nelíbí. Možná že přírodní by snesl ale ne odbarvenou. Ono můj přítel je hodně na přírodní barvy vlasů. Podle něj nám všem sluší nejvíce to co jsme dostali naděleno. Je pravda že mnohokrát uvažuji o změně na tmavší a on mě vždy podpoří ale já si to vždy nakonec rozmyslím-jsem slabá, tak dlouho jsem bojovala o přírodní barvu a nechtěla odrosty a teď bych do toho kolotoče měla jít znovu? Mi se také hodně líbí přírodní vlásky. Prostě příroda ví jaký odstín vlasů k jaké pleti no Wink

Já jsem svou přírodní barvu měla naposledy někdy před víc jak dvaceti lety, vídám ji jen na odrostech a vůbec se mi nelíbí. Manžel mě poznal jako blondýnu a dodnes tvrdí, že jsem ho obelhala! Very Happy
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Déscantes
>RADA STARŠÍCH<


Založen: 18.5.2007
Příspěvky: 4735

PříspěvekZaslal: st únor 10, 2010 11:56 am    Předmět: Citovat

Co se chlapům líbí úplně nejvíc netuším, ale co jsem se tak ptala, tak zrzky zaujmou vždycky. Čím červenější a zářivější zrz, tím líp si ji dotyčný pamatuje. Naopak celkem zapomenutelný je melír, zvlášť ten blond v hnědých vlasech. Taková nuda.
Jinak na vlasy se dá dost upozornit, záleží co má dotyčná na sobě. Když je někdo blond a nosí světlé věci, tak to není tak výrazné jako blond hříva rozhozená na černém svetříku. A opačně. Tmavé vlasy na světlém nebo na výrazných barvách.
Jednou šla kolem zrzka s úplně krásnou přirozenou barvou a přitom děsně výraznou, měla na sobě zelené tričko, úžasný kontrast prostě a všichni kluci si mohli hlavy vykroutit. Přitom ta délka nebyla závratná, jen někam po lopatky, ale prostě nádherná barva vlasů a trika a dohromady to vypadalo skvěle.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
tanka777
>RADA STARŠÍCH<


Založen: 19.7.2008
Příspěvky: 2958

PříspěvekZaslal: st únor 10, 2010 12:17 pm    Předmět: Citovat

no do prcic, toho meliru sa asi zbavim Very Happy Laughing Surprised Laughing
inak si myslim, ze je to vec vkusu, ale ked su tie vlasy niecim vyrazne, ci uz farbou alebo dlzkou, zaujmu stale
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
pimpa
>RADA STARŠÍCH<


Založen: 23.4.2008
Příspěvky: 1019

PříspěvekZaslal: st únor 10, 2010 1:46 pm    Předmět: Citovat

Já si myslím, že víc než barva je zaujme délka nebo celkově tvar účesu. Až teprve, pokud mají dvě srovnatelné (třeba délkou) jinak barevné ženské, pak teprve preferují tu svou barvu. Vím, že třeba můj chlap, byť je na blondýny, by raději mezi dvěmi volil dlouhovlasou tmavovlásku, než ostříhanou blondýnu.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Evee
8-20
8-20


Založen: 10.2.2010
Příspěvky: 11

PříspěvekZaslal: st únor 10, 2010 4:21 pm    Předmět: Citovat

Taky myslím, že záleží spíš na účesu..jedna kamarádka si mi stěžovala, že poté co si ostříhala do půli zad dlouhý vlasy na kratší mikádko, tak se po ní chlapi vůbec nekoukaj..jinak znám pár mužů, kteří jsou vysazení na blondýnky a zbytku je to jedno Smile
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
barthezka
~ Strážkyně tématu ~


Založen: 2.8.2009
Příspěvky: 1327

PříspěvekZaslal: st únor 10, 2010 7:51 pm    Předmět: Citovat

pimpa napsal:
Vím, že třeba můj chlap, byť je na blondýny, by raději mezi dvěmi volil dlouhovlasou tmavovlásku, než ostříhanou blondýnu.


To je přesný u i mýho přítele Laughing Sice má nejradši přirozený blond, ale pokud by to bylo ošmikaný, tak radši dlouuuuhý tmavší, což je fajn, páč blondýna nejsem a dýlka bude Twisted Evil
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Aimirin
161-320
161-320


Založen: 30.10.2009
Příspěvky: 216

PříspěvekZaslal: st únor 10, 2010 9:20 pm    Předmět: Citovat

Můj přítel by chtěl černovlásku, ale černá by mi prostě neslušela, tak má smůlu Smile

A jinak myslím, že všebecně vzato jsou nejoblíbenější blondýnky Smile
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
tanka777
>RADA STARŠÍCH<


Založen: 19.7.2008
Příspěvky: 2958

PříspěvekZaslal: st únor 10, 2010 9:26 pm    Předmět: Citovat

myslim, ze blondynky skor vseobecne viac zaujmu. lebo ta farba je vyrazna a nejak laka sa za nimi otocit ci ako to nazvat.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Zobrazit příspěvky z předchozích:   
Přidat nové téma   Zaslat odpověď Jdi na stránku Předchozí  1, 2, 3, 4, 5, 6  Další

 
Přejdi na:  
Nemůžete odesílat nové téma do tohoto fóra.
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru.
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete hlasovat v tomto fóru.