aka farba vlasov sa paci muzom najviac ?
Jdi na stránku Předchozí  1, 2, 3, 4, 5, 6
 
Přidat nové téma   Zaslat odpověď    Obsah fóra Dlouhevlasy.cz -> Dlouhé vlasy a tak dál...
 Vložte téma mezi Oblíbené&sid=f7fd69e3be3f5a2eff8226e5b531c1e4Zobrazit předchozí téma :: Zobrazit následující téma  
Autor Zpráva
Aimirin
161-320
161-320


Založen: 30.10.2009
Příspěvky: 216

PříspěvekZaslal: st únor 10, 2010 10:03 pm    Předmět: Citovat

Já myslím, že to je proto, že blondýnky jsou vzácné (zvláště tedy přírodní) Hlavně celosvětově je to taková výjimečná barva, vždyť i všichni asijci, černoši nebo indiáni mají vlasy černé. Asi každá blondýnka zná ty pohledy, když zajede do Afriky nebo třeba do Turecka Smile

Třeba mně se taky nejvíc líbí u koní bělouši nebo vraníci, hnědák a ryzák je skoro každý a tak to tolik nezaujme
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
tanka777
>RADA STARŠÍCH<


Založen: 19.7.2008
Příspěvky: 2958

PříspěvekZaslal: st únor 10, 2010 10:40 pm    Předmět: Citovat

ono je ale smutne, ze castokrat budi peroxidova blondynka viac pozornosti ako ina dama, co ma vlasy mozno inej farby, ale zato krajsie, dlhsie a vobec vsetko viac....to ma zamrzi.
raz sme sedeli v bare a obsluhovala nas baba co mala vlasy vyslovene vyzrate do zltobiela a este aj mala asi 5cm odrast a ani objem nemali, len take cancury do polchrbta...fakt nic moc a kamarati ze, ake ma krasne vlasy Rolling Eyes ako vlasofil som len krutila hlavou....
ale prirodzeny blond sa aj mne velmi paci, alebo taky co tak aspon vyzera Very Happy
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Nicole
>RADA STARŠÍCH<


Založen: 10.7.2008
Příspěvky: 6825

PříspěvekZaslal: st únor 10, 2010 10:53 pm    Předmět: Citovat

tanka777 napsal:
ono je ale smutne, ze castokrat budi peroxidova blondynka viac pozornosti ako ina dama, co ma vlasy mozno inej farby, ale zato krajsie, dlhsie a vobec vsetko viac....to ma zamrzi.

Přesně, to mě taky neskutečně točí. Na druhou stranu si zase udělám obrázek o tom chlapíkovi. Když se mu líbí zrovna tohle Confused

Jinak podle kamarádů vím, že většina chlapů nemá vyhraněnou preferenci, co se barvy vlasů týče. Spousta dokonce ani nemá nějaký konkrétní typ ženy, která by se jim líbila. Skoro bych řekla, že tak nějak "berou všechno". Tedy, prostě dávají všem ženám možnost, aby je okouzlily;-)
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
tanka777
>RADA STARŠÍCH<


Založen: 19.7.2008
Příspěvky: 2958

PříspěvekZaslal: st únor 10, 2010 10:59 pm    Předmět: Citovat

tiez mam dojem, ze chlapov co maju vyslovene vyhraneny typ je malo. ved ani ja nemam typ muzov s ktorymi sa bavim podla vyzoru...zaujat ma musi niecim inym, vyzor je fakt na poslednom mieste.
ale napr jeden znami ma vysnivanu zenu, proste vysoka, stihla, tmave, hnede vlasy, ofina, spravne drza, ale aj mila....a vlastne tak sa so mnou zoznamil (vtedy som mala tmavu hennu Very Happy ) a sme kamarati, velmi dobri kamarati si dovolim povedat, ale nic viac, lebo sme si nesadli vztahovo. a on aj ked ma tuto predstavu, tak nezatracuje ostatne, len proste potesi, ked stretne niekoho podla jeho predstav
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
wolfishness
>RADA STARŠÍCH<


Založen: 12.2.2010
Příspěvky: 2787

PříspěvekZaslal: so září 25, 2010 9:12 am    Předmět: Citovat

Já osobně to vidím tak, že i když jsem vystřídala různé barvy, od černé přes červenou až po odbarvenou blond, nejvíce mi sedne moje přírodní blondozrz, či jak by se to dalo nazvat. Spíš blond. A je pravda, že od doby, co mám přirozenou barvu se kolem mě chlapi točí víc. Very Happy Mně se moc líbí zrzky a rudovlásky, nebo taková ta hnědá s červenými odlesky... ale už bych si vlasy nenabarvila.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
MarkétaMaláková
>RADA STARŠÍCH<


Založen: 6.11.2010
Příspěvky: 702
Bydliště: Ceske Budejovice

PříspěvekZaslal: po listopad 22, 2010 5:57 pm    Předmět: Citovat

Je to holt na každém chlapovi, co se mu líbý nejvíc Smile Neni to o jednom střihu a barvě, každé z nás sedí něco jiného. A chlapům taky Very Happy Chlavně že jste spokojené sami se sebou. A vždycky se najde takovej, co se rád podívá a otočí Laughing

Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Zobrazit příspěvky z předchozích:   
Přidat nové téma   Zaslat odpověď Jdi na stránku Předchozí  1, 2, 3, 4, 5, 6

 
Přejdi na:  
Nemůžete odesílat nové téma do tohoto fóra.
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru.
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete hlasovat v tomto fóru.