Ostříhat si vlasy = omladit svůj zjev ?
Jdi na stránku 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8  Další
 
Přidat nové téma   Zaslat odpověď    Obsah fóra Dlouhevlasy.cz -> Dlouhé vlasy a tak dál...
 Vložte téma mezi Oblíbené&sid=86281b8863dba1ccb63d2535cd0d0441Zobrazit předchozí téma :: Zobrazit následující téma  
Autor Zpráva
yourcandy
41-80
41-80


Založen: 19.12.2009
Příspěvky: 49

PříspěvekZaslal: po květen 17, 2010 8:28 pm    Předmět: Ostříhat si vlasy = omladit svůj zjev ? Citovat

Ahojky vespolek Smile Už jste určitě slyšeli názor,že když dlouhovláska shodí svojí hřívu,že jakoby "omládne ? " Že vypadá mladší ? Že dlouhé vlasy přidávají léta ? Myslíte ,že na tom něco je, nebo je to jen pověra ? Teď nedávno jsem viděla fotky Heidi Klum a kratší sestřih ji opravdu omladil a osvěžil...








Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
*MrE
>RADA STARŠÍCH<


Založen: 22.4.2008
Příspěvky: 1098

PříspěvekZaslal: po květen 17, 2010 8:44 pm    Předmět: Re: Ostříhat si vlasy = omladit svůj zjev ? Citovat

yourcandy napsal:
Ahojky vespolek Smile Už jste určitě slyšeli názor,že když dlouhovláska shodí svojí hřívu,že jakoby "omládne ? " Že vypadá mladší ? Že dlouhé vlasy přidávají léta ? Myslíte ,že na tom něco je, nebo je to jen pověra ? Teď nedávno jsem viděla fotky Heidi Klum a kratší sestřih ji opravdu omladil a osvěžil...


Some people look older when they have long hair [for example me Smile ] and some people look younger when they have long hair Smile Shape of face and body says more about how old/young someone looks rather than hair in my opinion.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Sim
~ Strážkyně tématu ~


Založen: 27.1.2007
Příspěvky: 1062

PříspěvekZaslal: po květen 17, 2010 8:52 pm    Předmět: Citovat

Asi je to případ od případu. Pokud už ty vlasy nejsou nic moc, tak je asi lepší je mít třeba po ramena a kolem obličeje sestříhat, pokud jsou kvalitní, tak naopak si myslím, že tu ženu můžou omladit ....Ten případ Heidi Klum je takový zavádějící vzhledem k fotkám, ano, i s těmi kratšími jí to sluší, ale má tam trochu i jinou barvu, víc světlou, na té druhé je víc namalovaná, jde vidět, že je to více společenštější. Rozdíl je asi i v ofince, že jí i sluší, klidně si umím představit, že by měla ofinku, sestříhané vlasy kolem obličeje, ale délku do půl zad nebo do pasu (čímž by se nijak nezměnilo to, že jí to pasuje kolem obličeje, ale délka by zůstala zachována...
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Kathory
>RADA STARŠÍCH<


Založen: 23.9.2007
Příspěvky: 2753

PříspěvekZaslal: po květen 17, 2010 8:57 pm    Předmět: Citovat

Myslím, že záleží na konkrétním člověku, nejde zobecňovat. Nemám ráda absolutní názory, že všem ženám kratší vlasy omladí (mluvím o kratším, ne krátkém) anebo že naopak omladí dlouhé.

Je pravda, že spoustě ženám nesluší dlouhé vlasy splihlé u obličeje ve starším věku, protože jim to protahuje obličej a zdůrazňuje vrásky.
Když jsem nosila vlasy kratší (po ramena-lopatky) a byly pěkně sestříhané a vyfoukané, každý mi tipoval na 20-25 (tehdy mi bylo 16), i když mi to slušelo víc, teď s dlouhými mi každý tipuje těch 16-18 Laughing Takže u mě to neplatí. A dle mého názoru ženy, které mají výrazné a hodně husté vlasy a ještě k tomu dlouhé a nemají zrovna výrazný obličej, tak je ty vlasy zakrývají a to se mi pak moc nelíbí. Když se ostříhají, hned prokouknou.

Takže za mě plyne, že dlouhé vlasy sedí hlavně těm s výrazným obličejem a výrazným vystupováním, k těm nevýrazným (a mezi ně třeba řadím i Heidi-byť je nejkrásnější ženou nebo co-pro mě má prostě nevýrazný/tuctový obličej), tak je ty kratší vlasy zvýrazní.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
Lúthien
>RADA STARŠÍCH<


Založen: 10.4.2009
Příspěvky: 1889

PříspěvekZaslal: po květen 17, 2010 9:26 pm    Předmět: Citovat

Souhlasím s tím, že zobecnit to nejde, ale většinou mám zkušenosti s tím, že když strší ženy shodí dlouhé vlasy, vypadají najednou nezajímavě a nudně. Ty dlouhé vlasy jim dodávají osobitost. Ale jsou i vyjímky, samozřejmě.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Klarusa
*** šéfredaktorka serveru ***


Založen: 10.11.2006
Příspěvky: 6037

PříspěvekZaslal: po květen 17, 2010 9:32 pm    Předmět: Citovat

No já si nemůžu pomoct, ale podle mě vypadá na té fotce s kratšími vyloženě hrozně a staře Twisted Evil Laughing Laughing Laughing

A spíš bych řekla, že je to naopak, znám víc žen ve vyšším věku, které shodily delší vlasy a rázem vypadají skoro jako "babky" Rolling Eyes
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
barthezka
~ Strážkyně tématu ~


Založen: 2.8.2009
Příspěvky: 1327

PříspěvekZaslal: po květen 17, 2010 9:35 pm    Předmět: Citovat

Asi záleží na vzhledu a typu krátkého účesu... Mně přijde, že krátký vlasy zestarší, pokud to je babkovský/kancelářský sestřih.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Kathory
>RADA STARŠÍCH<


Založen: 23.9.2007
Příspěvky: 2753

PříspěvekZaslal: po květen 17, 2010 9:35 pm    Předmět: Citovat

Tak pak záleží na tom, co s těmi vlasy udělají. Pokud zvolí květák nebo krátký účes, tak se není čemu divit. Very Happy Ale délky kolem ramen, jemně sestříhané a přesto ženské účesy budou vypadat hezky v každém věku.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
*
>RADA STARŠÍCH<


Založen: 26.3.2008
Příspěvky: 5571

PříspěvekZaslal: po květen 17, 2010 9:35 pm    Předmět: Citovat

Klarusa napsal:
No já si nemůžu pomoct, ale podle mě vypadá na té fotce s kratšími vyloženě hrozně a staře Twisted Evil Laughing Laughing Laughing

A spíš bych řekla, že je to naopak, znám víc žen ve vyšším věku, které shodily delší vlasy a rázem vypadají skoro jako "babky" Rolling Eyes


Souhlasím, připadá mi starší tak o deset let Shocked
Mámu kadeřnice překecela at se ostříhá-nosívala vlasy minimalně do pul zad a byla šik...dopadlo to otřesně, tak to nechává zase narůst... Rolling Eyes
_________________
[url=http://www.TickerFactory.com/exercise/wKnrlto/]

[/url]
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Klarusa
*** šéfredaktorka serveru ***


Založen: 10.11.2006
Příspěvky: 6037

PříspěvekZaslal: po květen 17, 2010 9:36 pm    Předmět: Citovat

Kathory napsal:
Tak pak záleží na tom, co s těmi vlasy udělají. Pokud zvolí květák nebo krátký účes, tak se není čemu divit. Very Happy Ale délky kolem ramen, jemně sestříhané a přesto ženské účesy budou vypadat hezky v každém věku.


Ne ne, ani to nemusí být květák... Confused
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Zobrazit příspěvky z předchozích:   
Přidat nové téma   Zaslat odpověď Jdi na stránku 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8  Další

 
Přejdi na:  
Nemůžete odesílat nové téma do tohoto fóra.
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru.
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete hlasovat v tomto fóru.