Dlouhe vlasy v kultuuuuuuuuure
Jdi na stránku 1, 2, 3 ... 27, 28, 29  Další
 
Přidat nové téma   Zaslat odpověď    Obsah fóra Dlouhevlasy.cz -> Dlouhé vlasy a tak dál...
 Vložte téma mezi Oblíbené&sid=0614c7e7bb98ff787e780796eaa68630Zobrazit předchozí téma :: Zobrazit následující téma  
Autor Zpráva
JanaF
0-7
0-7


Založen: 5.5.2006
Příspěvky: 3

PříspěvekZaslal: pá květen 05, 2006 4:40 pm    Předmět: Eva Citovat

Já si pamatuju na Evu Vejmělkovou, ta měla krásné blond vlasy do pasu.. Ale kde je jí teď konec.. Question
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Anonymní






PříspěvekZaslal: so květen 06, 2006 10:20 am    Předmět: Re: Eva Citovat

JanaF napsal:
Já si pamatuju na Evu Vejmělkovou, ta měla krásné blond vlasy do pasu.. Ale kde je jí teď konec.. Question




Už tak dlouhé vlasy nemá, tady o ní píší a je tam i fotka:

http://www.blesk.cz/Clanek44772.htm
Návrat nahoru
Jana
81-160
81-160


Založen: 14.4.2006
Příspěvky: 103

PříspěvekZaslal: ne květen 07, 2006 5:34 pm    Předmět: Citovat

Ja co tak ctu maji vlasy prodlouzene,zpevacky,herecky atd.Tak par let zpet mely pekne vlasy misky.Ted maji tak kousek pod ramena,trendove rovne.Driv treba Ivana Christova mela moc pekne,byla jsem mala holka kdyz vyhrala,moc se mi libyla.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Woland
8-20
8-20


Založen: 27.4.2006
Příspěvky: 15

PříspěvekZaslal: po květen 08, 2006 8:10 am    Předmět: Citovat

Jana napsal:
Ja co tak ctu maji vlasy prodlouzene,zpevacky,herecky atd.Tak par let zpet mely pekne vlasy misky.Ted maji tak kousek pod ramena,trendove rovne.Driv treba Ivana Christova mela moc pekne,byla jsem mala holka kdyz vyhrala,moc se mi libyla.




No Ivana Christova byla naprosto vyjimecna, to uz se pak neopakovalo Smile) I kdyz... v Rusku ted vyhrala miss jedna slecna se super vlasama pod zadek..... Nekde vyhrabu odkaz, stoji za to videt Smile
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Anonymní
Anonymní





PříspěvekZaslal: ne červen 11, 2006 11:13 pm    Předmět: Citovat

Nádherné vlasy mezi miskama měla Ingrid Ondrovičová, která se stala vicemiss někdy na počátku devadesátých let. Délka byla někde pod zadek. Bohužel jsem nenašel žádnou fotku a více než deset let jsem o ní neslyšel.
Návrat nahoru
Anonymní
Anonymní





PříspěvekZaslal: ne srpen 06, 2006 1:06 pm    Předmět: Citovat

Určitě Anna Kurnikovova.Moc se mi líbí její přírodné blond vlasy do pasu...řeknětě..komu ne??
Návrat nahoru
Rokkan
81-160
81-160


Založen: 16.8.2006
Příspěvky: 112

PříspěvekZaslal: st srpen 16, 2006 6:18 pm    Předmět: Citovat

Kurnikova je super kost,jojo
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Anonymní






PříspěvekZaslal: po srpen 21, 2006 11:00 pm    Předmět: Linda Rybová Citovat

Tak jsem si přečetl na Televizi.cz, že herečka Linda Rybová se nechala ostříhat a nyní má vlasy krátké až chlapecké...
Návrat nahoru
Anonymní
Anonymní





PříspěvekZaslal: st srpen 23, 2006 2:14 pm    Předmět: Citovat

Krásný vlasy měla ta herečka, co hrála v Modré laguně. teď si nevzpomenu, jak se jmenuje. A taky Anna Kurnikovová. To jsou moje vzory:-)
Návrat nahoru
Johny
41-80
41-80


Založen: 28.4.2006
Příspěvky: 75

PříspěvekZaslal: st srpen 23, 2006 10:06 pm    Předmět: Citovat

Miro napsal:
Nádherné vlasy mezi miskama měla Ingrid Ondrovičová, která se stala vicemiss někdy na počátku devadesátých let. Délka byla někde pod zadek. Bohužel jsem nenašel žádnou fotku a více než deset let jsem o ní neslyšel.




Také si na ni pamatuji, ta měla opravdu nádherné vlasy, bylo to na miss 1990, kdy vyhrála tuším Renáta Gorecká. Pokud si ovšem dobře pamatuji, tak délka byla dost pod kolena, což potvrzuje fakt, že pak reprezentovala tehdejší Československo na soutěži v Japonsku a psali o ní, že si poněkud zkrátila vlasy, které jí nyní sahají "jen" po kolena.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Zobrazit příspěvky z předchozích:   
Přidat nové téma   Zaslat odpověď Jdi na stránku 1, 2, 3 ... 27, 28, 29  Další

 
Přejdi na:  
Nemůžete odesílat nové téma do tohoto fóra.
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru.
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete hlasovat v tomto fóru.