ahoj od zuzky
Jdi na stránku 1, 2  Další
 
Přidat nové téma   Toto téma je zamknuto, nemůžete zde přidávat odpovědi ani upravovat své příspěvky!    Obsah fóra Dlouhevlasy.cz -> Jste u nás noví? Představte se, zeptejte se, uvolněte se :)
 Vložte téma mezi Oblíbené&sid=865a64af730715481bf3054dbdf21b13Zobrazit předchozí téma :: Zobrazit následující téma  
Autor Zpráva
Zuzzka
81-160
81-160


Založen: 17.1.2008
Příspěvky: 142

PříspěvekZaslal: út únor 12, 2008 8:04 pm    Předmět: ahoj od zuzky Citovat

ahoj Smile jsem tady pár dní a musim říct, že je to tady vážně super Smile narazila jsem na tyto stránky úplnou náhodou, a nějak se mi tady zalíbilo Smile našla jsem tady tolik rad, že pomalu ani nevim, co mám vyzkoušet dřív a doma díky tomu vyvolávám pozdvižení Confused
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Aha Admin
ADMIN


Založen: 9.4.2006
Příspěvky: 1798
Bydliště: Zazrcadli

PříspěvekZaslal: út únor 12, 2008 8:10 pm    Předmět: Citovat

Ahoj Zuzko, tak to jsme moc radi, udelej si u nas jako doma Smile A co te inspirovalo zatim tak nejak nejvic? Smile
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
Bonemína
***moderátorka***


Založen: 30.8.2007
Příspěvky: 6526

PříspěvekZaslal: út únor 12, 2008 8:13 pm    Předmět: Citovat

Kuš, Aha! nepřesunuj dřív než lidi dopíšou reakci! Smile

Tož pokus o volnou reprodukci - na rodinu to val raději postupně, nejdřív šampony, pak zázračné elixíry a masky nebo hennu až nakonec, přece jen, na vepříka rochnícího se v blátě a zasviněnou koupelnu většinou jeho bližní reagují spíš negativně Smile
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Zuzzka
81-160
81-160


Založen: 17.1.2008
Příspěvky: 142

PříspěvekZaslal: út únor 12, 2008 8:20 pm    Předmět: Citovat

Bonemínko, tak to dělám přesně opačně, než píšeš Laughing jako první jsem totiž četla o henně - a pro tu jsem si dokonce vyslala taťku, protože on pracuje ve větším městě, kde se dá sehnat, narozdíl od toho našeho malýho... Very Happy potom mě zaujaly podomácku vyrobené masky a taky přelejvání vlasů například čajem, a to už bylo teda na mamku trochu moc, tak jsem se jí to radši ani nesnažila vysvětlit a radši jsem mlčela Laughing ...a až teď se chystám k tomu, že si pořídím nějakej ten přírodní šampon, když jsou tady tak vychvalovány... už se těšim na další experimenty Laughing
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Bonemína
***moderátorka***


Založen: 30.8.2007
Příspěvky: 6526

PříspěvekZaslal: út únor 12, 2008 8:22 pm    Předmět: Citovat

No, jestli zvládli hennu bez šoků, tak máš cestu k přirozeně krásným vláskům otevřenou. Kdo přežije hennování, přežije už vše Smile Tak vítej mezi náma a sosej inspiraci. A taky poreferuj, jak se povedlo, jsme děsně zvědavé fórum Very Happy
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Zuzzka
81-160
81-160


Založen: 17.1.2008
Příspěvky: 142

PříspěvekZaslal: út únor 12, 2008 8:29 pm    Předmět: Citovat

přežili, protože jsem si po sobě hned umyla vanu, takže nebylo vůbec poznat, že byla zelená Very Happy
jenom doufám, že se časem moje vlasy zalíbí i mamce a přestane mi tvrdit, že bych se měla nechat ostříhat... Confused Laughing
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Daleen
8-20
8-20


Založen: 4.11.2007
Příspěvky: 12

PříspěvekZaslal: út únor 12, 2008 8:44 pm    Předmět: Citovat

Stříhat? To by byla škoda, máš vlásky krásné Smile
To zas moje mamka trpí, když přijdu od kadeřnice s ustříženým centimetrem, jak mám ty vlasy krátké a jaká je to škoda Smile
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Daniela
>RADA STARŠÍCH<


Založen: 11.11.2006
Příspěvky: 2201

PříspěvekZaslal: út únor 12, 2008 11:06 pm    Předmět: Citovat

Daleen napsal:
Stříhat? To by byla škoda, máš vlásky krásné Smile
To zas moje mamka trpí, když přijdu od kadeřnice s ustříženým centimetrem, jak mám ty vlasy krátké a jaká je to škoda Smile


To je dobrá maminka, takovou jen tak někdo nemá Wink
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Daleen
8-20
8-20


Založen: 4.11.2007
Příspěvky: 12

PříspěvekZaslal: st únor 13, 2008 8:33 am    Předmět: Citovat

Daniela, ona totiž taky mívala dlouhé vlasy, mnohem delší než já, ale protože táta dlouhé nerad, tak se nachala ostřihat a myslím, že toho děsně litovala. Takže mě od malička nabádá abych vlasy neničila. Jednou jsem se chtěla nechat ostřihat na krátko (to mi bylo tak deset) a mamka usoudila, že když to tak moc chci tak tedy jo....Přišly jsme do kadeřnictví, já si vybrala ten nejkratší možný účes a ta kadeřnice mámče vynadala, co je to za matku, když chce nechat ostřihat takové vlasy....měla jsem tehdy zlaté vlnky Smile Krátké vlasy jsem tedy nikdy neměla Smile
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Zuzzka
81-160
81-160


Založen: 17.1.2008
Příspěvky: 142

PříspěvekZaslal: st únor 13, 2008 10:47 am    Předmět: Citovat

Daleen napsal:
Stříhat? To by byla škoda, máš vlásky krásné Smile
To zas moje mamka trpí, když přijdu od kadeřnice s ustříženým centimetrem, jak mám ty vlasy krátké a jaká je to škoda Smile



Děkuju Smile Teda tak to máš super mamku Smile
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Zobrazit příspěvky z předchozích:   
Přidat nové téma   Toto téma je zamknuto, nemůžete zde přidávat odpovědi ani upravovat své příspěvky! Jdi na stránku 1, 2  Další

 
Přejdi na:  
Nemůžete odesílat nové téma do tohoto fóra.
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru.
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete hlasovat v tomto fóru.