Máte doma sárí?
Jdi na stránku Předchozí  1, 2, 3, 4, 5 ... 78, 79, 80  Další
 
Přidat nové téma   Zaslat odpověď    Obsah fóra Dlouhevlasy.cz -> Krása, móda, zdraví + strava
 Vložte téma mezi Oblíbené&sid=b4e6f84c498ee5a0f90d570c92615c2bZobrazit předchozí téma :: Zobrazit následující téma  

Máte doma sárí???
ano mám a nosim ho..
16%
 16%  [ 31 ]
ano mám, ale nenosim ho popř. jenom do břišních tanců a tak..
13%
 13%  [ 25 ]
měla jsem, ale nechala jsem si z něj něco ušít
2%
 2%  [ 4 ]
ne, ale ráda bych si ho koupila
26%
 26%  [ 50 ]
ne, ani ho neplánuji kupovat
42%
 42%  [ 81 ]
Celkem hlasů : 191

Autor Zpráva
Jazzy
161-320
161-320


Založen: 9.9.2006
Příspěvky: 231

PříspěvekZaslal: po únor 25, 2008 9:43 am    Předmět: Citovat

Bonemína napsal:
Jde to i v ruce Wink

Jinak drobný problém - polovička nebyl z mého polosáríčka vůbec nadšený, spíš naopak. po částech dobré, ale dohromady se mu to nelíbí vůbec. Prý je to moc indické... Rolling Eyes

(tak to holt budu nosit někam, kde nebude on a basta)

Vám doma sáríčka kritizují?


Nekritizují, právě naopak Wink. Přítelovi se to hrozně líbí. Dokonce když jsem před plesem přece jen váhala, zda v tom sárí fakt mám jít, tak mi řekl, že v něm rozhodně jít mám Very Happy.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Morganna
***moderátorka***


Založen: 23.2.2007
Příspěvky: 9303

PříspěvekZaslal: po únor 25, 2008 10:14 am    Předmět: Citovat

Bonemína napsal:
Jde to i v ruce Wink

Jinak drobný problém - polovička nebyl z mého polosáríčka vůbec nadšený, spíš naopak. po částech dobré, ale dohromady se mu to nelíbí vůbec. Prý je to moc indické... Rolling Eyes

(tak to holt budu nosit někam, kde nebude on a basta)

Vám doma sáríčka kritizují?


Jako fakt? No to by me zajimalo, co by rikal, kdyby sis dom pritahla to oranzove Very Happy Na me segra kukla, rekla - To chces nosit dohromady??!! - a slus. Kdyz jsem v tom polosari sla druhy den do kina a salu jsem mela omotanou kolem krku a diky velikosti i kolem cele horni pulky tela, tak - TO neni tak spatne Laughing
A dorazila to hlaskou - ses mela narodit nekde jinde. Take hadry Exclamation Exclamation Very Happy
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Daniela
>RADA STARŠÍCH<


Založen: 11.11.2006
Příspěvky: 2201

PříspěvekZaslal: po únor 25, 2008 10:27 am    Předmět: Citovat

Bonemína napsal:
Jinak drobný problém - polovička nebyl z mého polosáríčka vůbec nadšený, spíš naopak. po částech dobré, ale dohromady se mu to nelíbí vůbec. Prý je to moc indické... Rolling Eyes

(tak to holt budu nosit někam, kde nebude on a basta)

Vám doma sáríčka kritizují?


To se divím, říkala jsem si, že když pěstujete doma ty staré Slovany, tak bude pro každý úlet (zvlášť když je tak slušivý) Confused No jo, to jsou chlapi.
Tomu mému se to líbí, takže záleží jen na mě, kam se to odvážím vzít Smile
Jinak když jsem po pátečním nákupu přišla k rodičům, maminka říkala: Copak, snad sis zase nekoupila sárí! - Ne! - (úlevný obličej) - Jen polosárí Very Happy
Maminku jsem do něj navlékla, moc jí to slušelo, komu taky ne, tak jsem se jí snažila nahlodat, ať si to pořídí aspoň takhle na dovolené k moři, ale zatím se nepovedlo - ona se bohužel obléká dost módně a je to na ni moc "etno" Very Happy
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
kalakai
>RADA STARŠÍCH<


Založen: 1.2.2008
Příspěvky: 965

PříspěvekZaslal: po únor 25, 2008 10:53 am    Předmět: Citovat

Daniela napsal:
Bonemína napsal:
Jinak drobný problém - polovička nebyl z mého polosáríčka vůbec nadšený, spíš naopak. po částech dobré, ale dohromady se mu to nelíbí vůbec. Prý je to moc indické... Rolling Eyes

(tak to holt budu nosit někam, kde nebude on a basta)

Vám doma sáríčka kritizují?


To se divím, říkala jsem si, že když pěstujete doma ty staré Slovany, tak bude pro každý úlet (zvlášť když je tak slušivý) Confused No jo, to jsou chlapi.
Tomu mému se to líbí, takže záleží jen na mě, kam se to odvážím vzít Smile
Jinak když jsem po pátečním nákupu přišla k rodičům, maminka říkala: Copak, snad sis zase nekoupila sárí! - Ne! - (úlevný obličej) - Jen polosárí Very Happy
Maminku jsem do něj navlékla, moc jí to slušelo, komu taky ne, tak jsem se jí snažila nahlodat, ať si to pořídí aspoň takhle na dovolené k moři, ale zatím se nepovedlo - ona se bohužel obléká dost módně a je to na ni moc "etno" Very Happy


to bud ráda, že aspon chodí modně moje máma ani to..Sad našla si o dost staršího chlapa a chodí oblékaná hůř jak moje babička..
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Shahlah
>RADA STARŠÍCH<


Založen: 13.6.2007
Příspěvky: 1671

PříspěvekZaslal: po únor 25, 2008 12:36 pm    Předmět: Citovat

Mám a ne jedno Very Happy Nosím je jako normální oblečení, tj. všude Cool Okolí už si zvyklo a sárí se jim zalíbilo (alespoň většině), obzvláště se líbí mému drahému, jen z bindi (tečka na čele) je ještě trochu rozpačitý Laughing
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
kalakai
>RADA STARŠÍCH<


Založen: 1.2.2008
Příspěvky: 965

PříspěvekZaslal: po únor 25, 2008 12:52 pm    Předmět: Citovat

Shahlah napsal:
Mám a ne jedno Very Happy Nosím je jako normální oblečení, tj. všude Cool Okolí už si zvyklo a sárí se jim zalíbilo (alespoň většině), obzvláště se líbí mému drahému, jen z bindi (tečka na čele) je ještě trochu rozpačitý Laughing


že ty jsi jedna z těch co rabují Gangu Smile Razz Razz a na nás co nejsme z Prahy pak toho moc nezůstává.. páč musíme čekat na foto na netu Smile
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Damayanti
>RADA STARŠÍCH<


Založen: 20.11.2006
Příspěvky: 966

PříspěvekZaslal: po únor 25, 2008 1:09 pm    Předmět: Citovat

kalakai napsal:

to bych musela mít na čem..a budu ji mít nabíranou Very Happy




Jde to i v ruce jak psala Bonemína Wink A nabíranou ji určitě mít nebudeš , pokud ji neustřihneš širokánskou jako pytel brambor. Laughing Stačí , když ta šířka bude jen o pár cm širší , než máš boky . Žoržet je sám o sobě hodně měkký a splývavý a dobře se přizpůsobí postavě , mě tedy žádné nabírání v gumě netvoří. Spíš krásně dlouhou a na pohled úzkou siluetu. Wink Very Happy
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
kalakai
>RADA STARŠÍCH<


Založen: 1.2.2008
Příspěvky: 965

PříspěvekZaslal: po únor 25, 2008 1:49 pm    Předmět: Citovat

Damayanti napsal:
kalakai napsal:

to bych musela mít na čem..a budu ji mít nabíranou Very Happy




Jde to i v ruce jak psala Bonemína Wink A nabíranou ji určitě mít nebudeš , pokud ji neustřihneš širokánskou jako pytel brambor. Laughing Stačí , když ta šířka bude jen o pár cm širší , než máš boky . Žoržet je sám o sobě hodně měkký a splývavý a dobře se přizpůsobí postavě , mě tedy žádné nabírání v gumě netvoří. Spíš krásně dlouhou a na pohled úzkou siluetu. Wink Very Happy


uvidíme, co z toho spíchnou
chtěla bych pak ušit ze sárí šaty mám už je vymyšlené, tak jsem aj chtěla zkusit co ta švadlena zvládne:)
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Shahlah
>RADA STARŠÍCH<


Založen: 13.6.2007
Příspěvky: 1671

PříspěvekZaslal: út únor 26, 2008 10:44 am    Předmět: Citovat

kalakai napsal:
Shahlah napsal:
Mám a ne jedno Very Happy Nosím je jako normální oblečení, tj. všude Cool Okolí už si zvyklo a sárí se jim zalíbilo (alespoň většině), obzvláště se líbí mému drahému, jen z bindi (tečka na čele) je ještě trochu rozpačitý Laughing


že ty jsi jedna z těch co rabují Gangu Smile Razz Razz a na nás co nejsme z Prahy pak toho moc nezůstává.. páč musíme čekat na foto na netu Smile


Já moc nekobylkuji, nejsou penízky Crying or Very sad Ale kdyby byly, tak bych rabovala do padnutí Laughing
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Bonemína
***moderátorka***


Založen: 30.8.2007
Příspěvky: 6526

PříspěvekZaslal: út únor 26, 2008 11:00 am    Předmět: Citovat

Dnes hodili na www.sari.cz fotky nové zásilky. Tak jsem to počítala, co všechno se mi zamlouvá - za tu cenu bych měla na pět let kde bydlet... Very Happy
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Zobrazit příspěvky z předchozích:   
Přidat nové téma   Zaslat odpověď Jdi na stránku Předchozí  1, 2, 3, 4, 5 ... 78, 79, 80  Další

 
Přejdi na:  
Nemůžete odesílat nové téma do tohoto fóra.
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru.
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete hlasovat v tomto fóru.