Jak nedestruktivně sušit?
Jdi na stránku Předchozí  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9  Další
 
Přidat nové téma   Zaslat odpověď    Obsah fóra Dlouhevlasy.cz -> Péče o dlouhé vlasy
 Vložte téma mezi Oblíbené&sid=d24e231bbba5092a651d20e12161aa50Zobrazit předchozí téma :: Zobrazit následující téma  
Autor Zpráva
Lilith.2
~ Strážkyně tématu ~


Založen: 9.7.2008
Příspěvky: 1396

PříspěvekZaslal: čt červen 11, 2009 10:39 am    Předmět: Citovat

Allean napsal:
Lilith.2 napsal:
Já zabalím do ručníku,nechám tak 15minut a pak nechám volně schnout.Někdy též poguju,ale motá se mi z toho děsně hlava Laughing


Souhlas Very Happy Taky balím do ručníku, klíďo na půl hodiny a pak volně schnu, když spěchám, tak si zahážu hlavou, jenže kočička to bere jako výzvu ke hře, vyskakuje mi po vlasech, chytá, tahá a škrábe, takže je to pro mě docele bolestivá procedura Very Happy Very Happy Very Happy
jo kočičky Laughing ty naše nedají mým lvasům pokoj když se před nima češu Laughing
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
Allean
>RADA STARŠÍCH<


Založen: 2.8.2008
Příspěvky: 1472

PříspěvekZaslal: čt červen 11, 2009 11:06 am    Předmět: Citovat

Lilith.2 napsal:
Allean napsal:
Lilith.2 napsal:
Já zabalím do ručníku,nechám tak 15minut a pak nechám volně schnout.Někdy též poguju,ale motá se mi z toho děsně hlava Laughing


Souhlas Very Happy Taky balím do ručníku, klíďo na půl hodiny a pak volně schnu, když spěchám, tak si zahážu hlavou, jenže kočička to bere jako výzvu ke hře, vyskakuje mi po vlasech, chytá, tahá a škrábe, takže je to pro mě docele bolestivá procedura Very Happy Very Happy Very Happy
jo kočičky Laughing ty naše nedají mým lvasům pokoj když se před nima češu Laughing


Hele a taky se ti čiči otírá o vlasy, když je máš umyté? Ke mě vždycky přijde, otírá se buď hlavičkou nebo se mi po vlasech prostě vyválí - podle toho v jaké jsem poloze Smile .Potom si sedne a začne si tu vlhkost tlapičkama roztírat po kožíšku, umyje si uši, oči a parádně si u toho vrní Very Happy Když jí přijde, že je to málo, celou akci zopakuje Very Happy
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
Lilith.2
~ Strážkyně tématu ~


Založen: 9.7.2008
Příspěvky: 1396

PříspěvekZaslal: čt červen 11, 2009 11:13 am    Předmět: Citovat

Allean napsal:
Lilith.2 napsal:
Allean napsal:
Lilith.2 napsal:
Já zabalím do ručníku,nechám tak 15minut a pak nechám volně schnout.Někdy též poguju,ale motá se mi z toho děsně hlava Laughing


Souhlas Very Happy Taky balím do ručníku, klíďo na půl hodiny a pak volně schnu, když spěchám, tak si zahážu hlavou, jenže kočička to bere jako výzvu ke hře, vyskakuje mi po vlasech, chytá, tahá a škrábe, takže je to pro mě docele bolestivá procedura Very Happy Very Happy Very Happy
jo kočičky Laughing ty naše nedají mým lvasům pokoj když se před nima češu Laughing


Hele a taky se ti čiči otírá o vlasy, když je máš umyté? Ke mě vždycky přijde, otírá se buď hlavičkou nebo se mi po vlasech prostě vyválí - podle toho v jaké jsem poloze Smile .Potom si sedne a začne si tu vlhkost tlapičkama roztírat po kožíšku, umyje si uši, oči a parádně si u toho vrní Very Happy Když jí přijde, že je to málo, celou akci zopakuje Very Happy
jé to je dobrý Very Happy to naše nedělají Very Happy
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
Allean
>RADA STARŠÍCH<


Založen: 2.8.2008
Příspěvky: 1472

PříspěvekZaslal: čt červen 11, 2009 8:57 pm    Předmět: Citovat

Pardon, ale mě to nedá Very Happy
Názorná ukázka, jak sušit bez fénu: Twisted Evil
http://www.youtube.com/watch?v=JFq2YJKYa-k&feature=related
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
Slunéčko
>RADA STARŠÍCH<


Založen: 22.7.2007
Příspěvky: 1249

PříspěvekZaslal: čt červen 11, 2009 9:58 pm    Předmět: Citovat

Allean: Laughing Představuju si ten totálně zacákaný byt... stěny, strop, všechno Smile
_________________
www.psycholog-brno.com
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Andromeda
8-20
8-20


Založen: 1.4.2009
Příspěvky: 12

PříspěvekZaslal: čt červen 11, 2009 10:08 pm    Předmět: Citovat

hehehehe presne takto si susim vlasy Smile ale az ked vlhkost vsiakne uterak Smile potom to necaka vsade naokolo Very Happy
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Lilith.2
~ Strážkyně tématu ~


Založen: 9.7.2008
Příspěvky: 1396

PříspěvekZaslal: pá červen 12, 2009 6:54 am    Předmět: Citovat

Allean napsal:
Pardon, ale mě to nedá Very Happy
Názorná ukázka, jak sušit bez fénu: Twisted Evil
http://www.youtube.com/watch?v=JFq2YJKYa-k&feature=related
All dobrý Laughing Laughing
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
Allean
>RADA STARŠÍCH<


Založen: 2.8.2008
Příspěvky: 1472

PříspěvekZaslal: pá červen 12, 2009 9:07 am    Předmět: Citovat

Slunéčko napsal:
Allean: Laughing Představuju si ten totálně zacákaný byt... stěny, strop, všechno Smile


Very Happy Very Happy Very Happy to jo ,to by bylo pěkný Very Happy Very Happy Very Happy
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
Sidonie
ADMIN


Založen: 3.1.2008
Příspěvky: 4131

PříspěvekZaslal: pá červen 12, 2009 9:12 am    Předmět: Citovat

Dělám to podobně jak většina z vás. Po umytím vyždímat lehce, pak do ručníku a nechat vsáknout tu největší vlhkost. Pak záleží co je za počasí Laughing Pokud je teplo a sluníčko, tak hurá ven a nechat uschnout na sluníčku. Pokud je zima, tak nejlépe ke krbu a usušit "nad plamenem". Laughing Fén jsem neměla v ruce hezky dlouho.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
Nicole
>RADA STARŠÍCH<


Založen: 10.7.2008
Příspěvky: 6825

PříspěvekZaslal: pá červen 12, 2009 10:03 pm    Předmět: Citovat

Po mytí nasaju vlhkost do ručníku a smířím se s tím, že další čtyři hodiny se nehnu z bytu. Musím si rozpočítat i venčení psa, aby se mi to "vešlo".
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Zobrazit příspěvky z předchozích:   
Přidat nové téma   Zaslat odpověď Jdi na stránku Předchozí  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9  Další

 
Přejdi na:  
Nemůžete odesílat nové téma do tohoto fóra.
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru.
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete hlasovat v tomto fóru.