Jak nedestruktivně sušit?
Jdi na stránku Předchozí  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9  Další
 
Přidat nové téma   Zaslat odpověď    Obsah fóra Dlouhevlasy.cz -> Péče o dlouhé vlasy
 Vložte téma mezi Oblíbené&sid=d46655bbc66ba8f56c9bf5e50e3ff07fZobrazit předchozí téma :: Zobrazit následující téma  
Autor Zpráva
barthezka
~ Strážkyně tématu ~


Založen: 2.8.2009
Příspěvky: 1327

PříspěvekZaslal: so listopad 28, 2009 8:46 pm    Předmět: Citovat

Dušan napsal:
A kdy je lepší česat, za mokra nebo až uschnou? Já myslel za mokra, ale jak jsem pochopil někdo to dělá po uschnutí.


údajně je to lepší za sucha, ale já to potřebuju udělat za mokra, bych pak vypadala jako pako a neupravila to už Smile
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
siamysi
321-600
321-600


Založen: 4.9.2009
Příspěvky: 377

PříspěvekZaslal: ne listopad 29, 2009 4:39 pm    Předmět: Citovat

vesper napsal:
siamysi napsal:
ja podobne ako to bolo uz pisane - umyjem, zabalim do niecoho podobneho ako turban tak na 20-30 min, a tak uz len volne uschnut plus pogovanie Laughing



tak dlouho v rucniku? Shocked ze to vydrzis, ja je tam mam tak 5 min aby rucnik vsakl tu nejvetsi vlhkost a pak uz je vypustim ven. nechat je tam dyl asi nevydrzim..c kdyby se hmm zaparily? Very Happy proste bych to nevydrzela Embarassed podle nemilych drivejsich zkusenosti po vypusteni z turbanu vzdy udelam jajks taks pesinku-jinak by se udelala sam a a to by nevypadalo z estetickeho hlediska prilis vabne Very Happy pak necham vlasy schnout volne a az jsou uplne suche tak ucesu- a ztraty vlasu jsou minimalni Cool


dakedy aj dlhsie ked sa zabudnem Very Happy a neparia sa vlasy, neboj Very Happy
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Pawluška
>RADA STARŠÍCH<


Založen: 27.8.2009
Příspěvky: 1758
Bydliště: Praha

PříspěvekZaslal: ne listopad 29, 2009 7:28 pm    Předmět: Citovat

já po umytí taky nechám vlasy tak 20 min v ručníku a pak nechávám volně proschnout a pak teprve učešu..někdy až druhý den rano se jdu učesat..
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
čečetka_wendeshki
>RADA STARŠÍCH<


Založen: 21.11.2009
Příspěvky: 639

PříspěvekZaslal: po prosinec 07, 2009 8:41 pm    Předmět: Citovat

Pawluška napsal:
já po umytí taky nechám vlasy tak 20 min v ručníku a pak nechávám volně proschnout a pak teprve učešu..někdy až druhý den rano se jdu učesat..


taky tak... Razz
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
DanaJ
161-320
161-320


Založen: 12.10.2009
Příspěvky: 181
Bydliště: Vysocina.

PříspěvekZaslal: st prosinec 09, 2009 1:42 pm    Předmět: Citovat

barthezka napsal:
vesper napsal:
siamysi napsal:
ja podobne ako to bolo uz pisane - umyjem, zabalim do niecoho podobneho ako turban tak na 20-30 min, a tak uz len volne uschnut plus pogovanie Laughing
tak dlouho v rucniku? Shocked ze to vydrzis, ja je tam mam tak 5 min aby rucnik vsakl tu nejvetsi vlhkost a pak uz je vypustim ven. nechat je tam dyl asi nevydrzim..c kdyby se hmm zaparily? Very Happy proste bych to nevydrzela Embarassed podle nemilych drivejsich zkusenosti po vypusteni z turbanu vzdy udelam jajks taks pesinku-jinak by se udelala sam a a to by nevypadalo z estetickeho hlediska prilis vabne Very Happy pak necham vlasy schnout volne a az jsou uplne suche tak ucesu- a ztraty vlasu jsou minimalni Cool
no já mám vlasy v turbanu třeba 2 hodiny, se občas nějak zapomenu Laughing a nic se zatim vlasům nestalo Wink
Já taky nechávám v turbanu minimálně a pak hned schnout volně. Jsou tam stažené, mokré a ještě k tomu v bavlně, která je zbytečně vysušuje. Myslím si, že jakákoliv manipulace mokrým vlasům, včetně česání, nedělá dobře (natahujou se, krepatěj, lámou..). A když se zapomenu pár minutek, tak mám pak i šílenej, nahoře ulízlej účes a pěšinka taky nikde. Držej dozadu, placatý a nepřirozený.
_________________
http://www.novinky.cz/zena/vztahy-a-sex/187631-problemy-mezi-pribuznymi-resi-terapie-v-podobe-rodinne-konstelace.html
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Leriraine
81-160
81-160


Založen: 23.11.2009
Příspěvky: 127

PříspěvekZaslal: pá leden 15, 2010 3:38 pm    Předmět: Citovat

Hned když vylezu z vany si udělám turban z ručníku a mám to tak než se utřu, pak sundám ručník a místo toho použiju svůj velký tenký šátek, když v tom mám ty vlasy, tak mi ten šátek sahá až k bokům a já si představuju, že mi tam jednou budou sahat i vlasy xD
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Annyssek
161-320
161-320


Založen: 16.10.2009
Příspěvky: 199

PříspěvekZaslal: so leden 23, 2010 10:39 pm    Předmět: Citovat

Pred tydnem jsem se rozhodla, ze fenovat nebudu Very Happy a funguje to uz 2. myti.. po hodine uz jsou vlasky jen trochu vlhke u hlavy...ja vlasy na 5-10 min. zabalim do turbanu, potom je prsty malinko rozdelim (naznak budouci pesinky Very Happy) sepnu dorustajici ofinu (mam po uschnuti celkem kudrnate vlasy, ofina se zkrouti a ja vypadam jako pako Very Happy) sponkou, vlasy hodim na zada a kazdych ctvrt hodiny poguju Very Happy jeste vymyslim zpusob, jak obejit zehleni Smile
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Aimirin
161-320
161-320


Založen: 30.10.2009
Příspěvky: 216

PříspěvekZaslal: so leden 23, 2010 10:53 pm    Předmět: Citovat

Já po umytí opatrně promačkávám vlasy ručníkem, nedrbu a ani nedávám do turbanu, to už bych je nikdy nerozčesala.

Rozčesávám teprve až jsou suché, hřebenem s řídkými zuby (dřevo se mi nějak neosvědčilo, což je mi líto, ale musela jsem se uchýlit zpět k plastu) a před rozčesáváním dávám vždycky mlíčko na ochranu vlasů (mám je totiž sušší, vlnité a lehce se zacuchávající, melír v minulosti asi taky neprospěl)

To mlíčko mám zatím lait nutrisculpt od Kerastase a jsem s ním velice spokojená, vůbec po něm neplihnou vlasy a jsou vyživenější, žádné krepacení se taky nekoná. Po dopotřebování se asi uchýlím k přírodnější verzi od Greyl.

Fénuju jen minimálně (raději dávám natáčky) a kulmuji už teprve zřídka (tak jednou dvakrát do roka)..a vždycky předtím dávám ochranu proti teplu (na fénování je dobrý Ciment od Kerastase a na kulmování Iron-in od Matrix)
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
REBELKAAAAAA
601-1200. Guru III. kategorie
601-1200. Guru III. kategorie


Založen: 23.5.2010
Příspěvky: 693

PříspěvekZaslal: st prosinec 22, 2010 9:43 pm    Předmět: Citovat

Vždycky po umytí dávám vlasy do turbanu, asi tak po půl hodině turban rozmotávám a snažím se opatrně pročesávat vlasy, pak už to jen nechávám schnout přirozeně. Obvykle si totiž mytí naplánuji tak aby to stihlo uschnout.

Jinak když jsem měla ještě kratší vlasy (cca do půl zad) tak jsem taky "sušila" tím jak již bylo zmíněno házením hlavou, pamatuji si, že se mi kolikrát i zatočila hlava Laughing ale to je jedno. A taky jsem si vlasy dávala schnout na topení dodnes to nechápu vždycky jsem u toho topení klečela Rolling Eyes Rolling Eyes
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Nikinka
>RADA STARŠÍCH<


Založen: 25.10.2011
Příspěvky: 2962
Bydliště: Pribram

PříspěvekZaslal: so říjen 29, 2011 7:22 pm    Předmět: Citovat

Já je nechám po umytí chvíli v turbanu, pak si je pročešu ještě vlhký, nedovedu si představit to česat za sucha Very Happy a pak už je nechám volně schnout...
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Zobrazit příspěvky z předchozích:   
Přidat nové téma   Zaslat odpověď Jdi na stránku Předchozí  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9  Další

 
Přejdi na:  
Nemůžete odesílat nové téma do tohoto fóra.
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru.
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete hlasovat v tomto fóru.