zdravé vlásky

 
Přidat nové téma   Toto téma je zamknuto, nemůžete zde přidávat odpovědi ani upravovat své příspěvky!    Obsah fóra Dlouhevlasy.cz -> Jste u nás noví? Představte se, zeptejte se, uvolněte se :)
 Vložte téma mezi Oblíbené&sid=afaa7afa77bf9132ca31854609fed7cfZobrazit předchozí téma :: Zobrazit následující téma  
Autor Zpráva
Renata Zálešáková
0-7
0-7


Založen: 22.2.2008
Příspěvky: 1

PříspěvekZaslal: pá únor 22, 2008 10:01 pm    Předmět: zdravé vlásky Citovat

[i]
Krásný večer Všem se zdravými vlásky. Kdo by mi rád
odpověděl na můj dlouholetý problém s vlasy,
prosím ozvěte se mi. Vyzkoušela jsem už snad vše...
Velmi suché,přes noc se délka vlasů zlomí,dost padají.
( Mám Sjögrenův syndrom), Jsem si vědoma,že kvalitu
ovlivnila tato nemoc,přesto chci mít krásné, a zdravé vlásky.
Děkuji Renata......
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Aha Admin
ADMIN


Založen: 9.4.2006
Příspěvky: 1798
Bydliště: Zazrcadli

PříspěvekZaslal: pá únor 22, 2008 10:08 pm    Předmět: Citovat

Ahoj Renato, a vitej u nas!
Na zdrave vlasy neni asi jedna odpoved, je to souhra mnoha a mnoha faktoru. Zdravy zivotni styl - dobre jist, dobre spat Smile - asi predevsim. A pak to , co tu pisou clenky na foru, projdi si par temat Smile
Tu nemoc neznam..
Urcite ti jeste nekdo napise neco vic Smile
a.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
Kathory
>RADA STARŠÍCH<


Založen: 23.9.2007
Příspěvky: 2753

PříspěvekZaslal: pá únor 22, 2008 10:48 pm    Předmět: Citovat

Ahoj, taktéž vítám. Zmiňovanou nemoc trošku znám, je to velice nepříjemné Sad Taky věřím tomu, že může kvalitu vlasů ovlivnit.

Takhle na dálku se radí velice těžko. Jen z toho, co jsi tady napsala pár tipů - asi jako většna členek - mám, ale nemusí zabrat... Nechceš třeba napsat, co jsi už zkoušela, co Ti nesedlo, čím se Ti stav vlasů zhoršil a podobně? Taky by byla dobrá fotka, ze které by se dalo soudit Smile

Proti padání vlasů se nejvíc oblíbil přírodní Lopuchový výluh od Naděje, který seženeš v každém lepším bylinkářství, nebo z těch chemičtější Biohar - vlasový akvivátor - který seženeš v lékárně. Nejenže omezí vypadávání vlasů, ale i jejich stav umí zlepšit.

Co se týče suchých vlasů, nejvíc se mi osvědčily oleje. Například olejové zábaly z olivového oleje pár hodin před mytím, nebo vtírat do vlasů nějaký lehčí olej, kokosový, konopný, jojobový...

To jsou ale vnější pomoci, proti lámání a padání se doporučují i různé doplňky stravy. Nejčastěji se používá křemík, jak ve formě čaje (Křemíková bomba) nebo Žvýkací křemík, který seženeš v lékárně.

Je toho spousty, a dalo by se o tom povídat do aleluja. Budeš-li mít konkrétní dotaz, klidně se zeptej. Jinak o všem, co jsem tu zmínila, najdeš spoustu informací a hlavně zkušeností i na foru Smile
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
lučnívíla
>RADA STARŠÍCH<


Založen: 27.3.2007
Příspěvky: 2854

PříspěvekZaslal: so únor 23, 2008 12:46 pm    Předmět: Citovat

Krasny duhovy den Renato Very Happy urcite vyzkousej uz zminovany lopuchovy vyluh,ten je zde velmi osvedceny a mnohym pomohl,dale na suchost doporucuji olejove zabaly a caste promazavani konecku olejem(kokosovy,jojobovy,dynovy,olivovy a treba i jine..myslim,ze kdyz si proctes forum,tak najdes spoustu rad Wink )sama mam hodne suche vlasy a nejvic se mi osvedcilo kazdodenni promazavani konecku,dale pred mytim nanest vice oleje a nebo rovnou udelat olejovy zabal a pro regeneraci vlasku se mi osvedcila henna jednou za cas Wink je to tak nejak ve strucnosti,ale jak uz psal Aha a Kathory,tak je to hodne individualni a chce to hledat,kazdym vlaskum,i kdyz jsou si podobne sedi neco jineho Cool
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Denynka
>RADA STARŠÍCH<


Založen: 5.3.2007
Příspěvky: 1467

PříspěvekZaslal: ne únor 24, 2008 12:15 pm    Předmět: Re: zdravé vlásky Citovat

Renata Zálešáková napsal:
[i]
Krásný večer Všem se zdravými vlásky. Kdo by mi rád
odpověděl na můj dlouholetý problém s vlasy,
prosím ozvěte se mi. Vyzkoušela jsem už snad vše...
Velmi suché,přes noc se délka vlasů zlomí,dost padají.
( Mám Sjögrenův syndrom), Jsem si vědoma,že kvalitu
ovlivnila tato nemoc,přesto chci mít krásné, a zdravé vlásky.
Děkuji Renata......


Ahoj Renato,jak už tu bylo řečeno,promazávat,olejovat ale chci říct,že pro tebe možná bude nejlepší kokosový olej protože není tak hutný.Můžeš ho mazat i v průběhu dne a nikdo nic nepozná zatímco třeba olivový je těžký a z vůastní zkušenosti bych nevyšla ven s vlasama promazanýma olivákem
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Káťa
>RADA STARŠÍCH<


Založen: 27.4.2007
Příspěvky: 2593

PříspěvekZaslal: ne únor 24, 2008 8:15 pm    Předmět: Citovat

Já dosahuji nejlepšího efektu, když na vlasy leju ten olej horký. Když jsem dávala studený,nebyl výsledek vůbec znát. A používám jakýkoliv, který mi přijde pod ruku. Asi nejvíc obyčejný na vaření. Kokosák mám taky, ale ten mi přijde škoda dávat do vlasů,dávám ho jen na tělo.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Soufflet
>RADA STARŠÍCH<


Založen: 22.3.2007
Příspěvky: 2015

PříspěvekZaslal: ne únor 24, 2008 8:24 pm    Předmět: Citovat

Ahoj Renato. Nevim, jestli je to, co si myslím opravdu ta tvoje nemoc, ale pokud jo, tak máš vlásky hodně suché, že? Málo se mastí?
V tom případě doporučuju olejovat, olejovat olejovat. Hlavně promasírovat pokožku hlavy olejem a jestli se ti třepí a lámou (jako že asi jo), tak rozetřít i do délek. Lopušák bych moc nedoporučovala-sice trochu pomáhá na růst a padání, ale je v něm alkohol a ten může pokožku vysušovat. Spíš podpořit vnitřně, ale předpokládám, že s tím už ses určitě radila u doktora.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Zobrazit příspěvky z předchozích:   
Přidat nové téma   Toto téma je zamknuto, nemůžete zde přidávat odpovědi ani upravovat své příspěvky!

 
Přejdi na:  
Nemůžete odesílat nové téma do tohoto fóra.
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru.
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete hlasovat v tomto fóru.