Tajemno
Jdi na stránku Předchozí  1, 2, 3, ... 17, 18, 19  Další
 
Přidat nové téma   Zaslat odpověď    Obsah fóra Dlouhevlasy.cz -> Za zrcadlem
 Vložte téma mezi Oblíbené&sid=913fab782ec8f96e043f2afaa57bc0a3Zobrazit předchozí téma :: Zobrazit následující téma  
Autor Zpráva
Vlkun
>RADA STARŠÍCH<


Založen: 4.12.2006
Příspěvky: 662

PříspěvekZaslal: ne březen 25, 2007 4:36 pm    Předmět: Citovat

Fairy napsal:
Já byla asi dvakrát....


Tu kartu s jednorožcem, cos od krtářky dostala pár dní předtím, než jsme se poprvé viděli, nosím stále sebou. Jsem totiž tak trochu i poslední jednorožec - kdysi jsem jezdíval po hrách se skupinou šermířů jménem Unicorn, a pokud vím, jsem z nich poslední, kdo ještě na tyhle akce občas jezdí, a stále opatruji naší starou standardu...
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
*
>RADA STARŠÍCH<


Založen: 21.11.2006
Příspěvky: 2752

PříspěvekZaslal: ne březen 25, 2007 5:45 pm    Předmět: Citovat

Fairy napsal:
...Myslím, že karty měly pravdu, ale jak se toho zbýt, to už mi neporadily...

Inu, jak říká jedna kartářka v mém oblíbeném seriálu: "Slečno, já jsem veštkyně, ne cvokař."
Taky mě to láká, i když většinou lidé chodí ke kartářkám, když mají nějaký problém, což já momentálně nemám. Spíš jsem jenom zvědavá. Ale brzdí mě právě to, že jsem momentálně naprosto spokojená se svým životem - co kdyby mi vyložila něco špatného, člověk se asi neubrání tomu, aby mu to vrtalo v hlavě.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Zobrazit autorovy WWW stránky
Anonymní
Anonymní





PříspěvekZaslal: ne březen 25, 2007 5:51 pm    Předmět: Citovat

Vlkun napsal:
Fairy napsal:
Já byla asi dvakrát....


Tu kartu s jednorožcem, cos od krtářky dostala pár dní předtím, než jsme se poprvé viděli, nosím stále sebou. Jsem totiž tak trochu i poslední jednorožec - kdysi jsem jezdíval po hrách se skupinou šermířů jménem Unicorn, a pokud vím, jsem z nich poslední, kdo ještě na tyhle akce občas jezdí, a stále opatruji naší starou standardu...


A proč už nešermuješ? Bývala bych byla moc ráda, kdybys šermoval dál. Mohli jsem jezdit na historické slavnosti a trhy spolu. A ty nic Sad
Návrat nahoru
Clondyk
>RADA STARŠÍCH<


Založen: 21.4.2006
Příspěvky: 1922

PříspěvekZaslal: ne březen 25, 2007 5:53 pm    Předmět: Citovat

Když jsme pořádali 1. keltský tábor, měl jsem "Házecí kameny osudu"...
byly to oblázky, bylo jich 12 , byly sebrány v potoce, byly pomalovány sluníčkem a měsíčkem a prošly obřadem 4 živlů... Pak tyto kameny rozhodovaly skoro ve všech důležitých věcech v rámci tábora a hry, byli experti, kteří bez ranní házecí věštby neudělali ani krok, byla legrace, ale ono to i nějak , nevím, jak fungovalo... ony ty kameny opravdu . asi z 80% úspěšností předvídaly, co se stane... Wink Laughing
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
ilona
***moderátorka***


Založen: 13.10.2006
Příspěvky: 7425

PříspěvekZaslal: ne březen 25, 2007 6:54 pm    Předmět: Citovat

Fairy napsal:
Já byla asi dvakrát u nás v Rance ....


Vidíš Fairy, to jsi mě překvapila, měla jsem dojem, že tyhle věci jako vykládání z karet jdou mimo tebe ...
To čtení z dlaně- k tomu bych taky neměla odvahu! Jednou byl v nějakém časáku popis toho, jak z dlaně číst, co která čára znamená - a ke své hrůze jsem zjistila, že čára mého života se pomalu chýli ke konci, mám ji nějak krátkou,vlastně bych už neměla být. Je to už pár let,ale kdykoliv si na to vzpomenu, necítím se dobře. Proto nechci v žádném případě znát svou budoucnost.
Taky jsem navštívila astrologa a lečitele E.Havelky,který přesně určil mé zdravotní problémy a když se na mě díval,měla jsem pocit že o mně ví všechno...byl to zvláštní pocit.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Vlkun
>RADA STARŠÍCH<


Založen: 4.12.2006
Příspěvky: 662

PříspěvekZaslal: ne březen 25, 2007 7:19 pm    Předmět: Citovat

Fairy napsal:
A proč už nešermuješ? Bývala bych byla moc ráda, kdybys šermoval dál. Mohli jsem jezdit na historické slavnosti a trhy spolu. A ty nic Sad


Loni jsem byl na dvou hrách. Poprvé jsi mne ještě příliš málo znala, podruhé jsi jet nechtěla či nemohla. Na podzim jsme měli příliš starostí. První letošní hry začínají v dubnu či květnu... chtěl jsem Tě vzít také.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Daniela
>RADA STARŠÍCH<


Založen: 11.11.2006
Příspěvky: 2201

PříspěvekZaslal: ne březen 25, 2007 7:20 pm    Předmět: Citovat

Mně tyhle věci nelákají. I kdyby to byla pravda, tak opravdu nechci vědět, co mě čeká, a svůj život analyzovat tímto způsobem nepotřebuji Wink
Spíš se trochu obávám, že spousta lidí, kteří se tím živí, jen tahají důvěřivcům peníze z kapes Evil or Very Mad
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
lučnívíla
>RADA STARŠÍCH<


Založen: 27.3.2007
Příspěvky: 2854

PříspěvekZaslal: pá březen 30, 2007 4:43 pm    Předmět: Citovat

Ja take svou budoucnost nechci znat,co potrebuju to vnitrne citim a pak si uzivam to vse krasne kolem co jini nevidi:)Ale neresim to Wink
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
ilona
***moderátorka***


Založen: 13.10.2006
Příspěvky: 7425

PříspěvekZaslal: čt červen 12, 2008 10:29 pm    Předmět: Citovat

Za chvíli tu máme pátek - třináctého! Copak to s vámi dělá? Se mnou zatím nic Laughing ( doufám, že zítra večer nebudu mluvit jinak!)
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Bonemína
***moderátorka***


Založen: 30.8.2007
Příspěvky: 6526

PříspěvekZaslal: čt červen 12, 2008 10:37 pm    Předmět: Citovat

Pro mě je pátek třináctého naprosto běžný den. Ani ze svého okolí neznám nikoho, komu by se v ten den stala nějaká katastrofa. Teda jedna ano, ale tam šlo o to, že si dotyčná o katastrofu dlouhodobě koledovala a jednou to prostě rupnout muselo, stejně tak v pátek třináctého jako ve čtvrtek dvanáctého nebo neděli patnáctého.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Zobrazit příspěvky z předchozích:   
Přidat nové téma   Zaslat odpověď Jdi na stránku Předchozí  1, 2, 3, ... 17, 18, 19  Další

 
Přejdi na:  
Nemůžete odesílat nové téma do tohoto fóra.
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru.
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete hlasovat v tomto fóru.