Laky na nehty
Jdi na stránku Předchozí  1, 2, 3, ... 24, 25, 26  Další
 
Přidat nové téma   Zaslat odpověď    Obsah fóra Dlouhevlasy.cz -> Krása, móda, zdraví + strava
 Vložte téma mezi Oblíbené&sid=d2a35552f665c50fff4154e5738e51d9Zobrazit předchozí téma :: Zobrazit následující téma  

Moje nehty jsou obvykle:
umělé (jakkoliv upravené)
0%
 0%  [ 2 ]
zcela bez laku
45%
 45%  [ 92 ]
s bezbarvým či výživným lakem
18%
 18%  [ 37 ]
francouzská manikůra
7%
 7%  [ 16 ]
s barevným lakem
27%
 27%  [ 55 ]
Celkem hlasů : 202

Autor Zpráva
Brett
>RADA STARŠÍCH<


Založen: 3.4.2007
Příspěvky: 1103

PříspěvekZaslal: út únor 26, 2008 12:13 pm    Předmět: Citovat

Jak kdy Smile. Ruce mam vetsinou nalakovane bezbarvym lakem nebo takovym tim skoropruhlednym. Jelikoz kreslim a maluju, z tech nalakovanych nehtu jde vsechno lip dolu Very Happy.
Nohy v zime vubec, ale kdyz se nosi nejake otevrene boty, vetsinou lakuju - bud bezbarvy, ale obcas mam naladu na nejakou vyraznou barvu Very Happy.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Slunéčko
>RADA STARŠÍCH<


Založen: 22.7.2007
Příspěvky: 1249

PříspěvekZaslal: út únor 26, 2008 12:14 pm    Předmět: Citovat

Herminka napsal:
Mně se "přirozeně" nalakované (tj. průsvitný či jemně růžový lak nebo francouzská manikúra) nehty líbí, ale naposled jsem je měla nalakované na svatbě, od té doby jsem měla tak rozjetý ekzém, že jsem si nechtěla ještě přidávat lakem, a navíc by to asi vypadalo celkem divně Confused Teď už mi ale otrnulo (díky vyřazení vloček a taky měsíčkovému krému Alverde - hurá!)a chci si nehtíky zkrášlit zas Embarassed DOlakovávání taky nesnáším Evil or Very Mad


Herminko, tak to je super, že Ti měsíčkový Alverde sedl! A vyřazení vloček?? Ovesných nebo jakých? Shocked
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
*
>RADA STARŠÍCH<


Založen: 28.12.2006
Příspěvky: 2341

PříspěvekZaslal: út únor 26, 2008 12:52 pm    Předmět: Citovat

Přiznávám se otevřeně, že leštičku nepoužívám, protože "my šikovnější" se dokážeme zranit i tou leštičkou Laughing Laughing
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
Morganna
***moderátorka***


Založen: 23.2.2007
Příspěvky: 9303

PříspěvekZaslal: út únor 26, 2008 12:57 pm    Předmět: Citovat

Toz lesticka je jedine, k cemu jsem ochotna. Ja vubec nesnasim strihani nehtu a to, ze furt rostou. Zaplatpanbuh, ze nehty na nohou rostou tak dvakrat pomaleji nez ty na rukou. Vzdycky to zastrihnu jak nejkratsi to jde, at se s tim nemusim dlouho otravovat :D
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
*
>RADA STARŠÍCH<


Založen: 28.12.2006
Příspěvky: 2341

PříspěvekZaslal: út únor 26, 2008 1:06 pm    Předmět: Citovat

Morganna napsal:
Toz lesticka je jedine, k cemu jsem ochotna. Ja vubec nesnasim strihani nehtu a to, ze furt rostou. Zaplatpanbuh, ze nehty na nohou rostou tak dvakrat pomaleji nez ty na rukou. Vzdycky to zastrihnu jak nejkratsi to jde, at se s tim nemusim dlouho otravovat Very Happy


Tak s tím růstem bych jaksi souhlasila Wink
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
Herminka
>RADA STARŠÍCH<


Založen: 10.8.2007
Příspěvky: 3260

PříspěvekZaslal: út únor 26, 2008 1:06 pm    Předmět: Citovat

Slunéčko napsal:
Herminko, tak to je super, že Ti měsíčkový Alverde sedl! A vyřazení vloček?? Ovesných nebo jakých? Shocked

Jsme OT, ale musím Ti odpovědět Smile
Alverde je opravdu perfektní, ručky mám po cca 3/4 roce zase jako člověk A cena je oproti Cannadermu, který mi taky sedí, víc než dobrá (a to i v případě, že beru v potaz, že cesta do vedlejšího města mě vyjde okolo 40 korun). Vločky jsem jedla všech druhů, smíchala jsem si vždycky směsku ze žitných, ječných, ovesných a špaldových, tak je těžko říct, které mi to dělaly, ale je možné, že všechny, protože alergik na trávy může být alergický i na obiloviny, vločky zejména. Je mi po vločkách smutno

A ještě k tématu: prý je dobrý p-shine, neboli japonská manikúra. Dá se koupit i sana na doma, člověk nemusí chodit do salonu (stačí třeba jen poprvé, aby viděl, jak se to dělá). Do nehtů se zalešťuje nějaká hlinka a včelí pyl (takže opět nic pro mě Laughing) a ony jsou pak nejen pěkné, ale taky vyživené a pevné. Nezkoušela jste ho některá?
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Llucy
>RADA STARŠÍCH<


Založen: 10.7.2007
Příspěvky: 1368

PříspěvekZaslal: út únor 26, 2008 1:38 pm    Předmět: Citovat

Tak já mám nehty nenalakované, krátké, protože vzhledem ke své práci je nalakované a dlouhé mít ani nemůžu, ale asi bych je takové měla i tak, protože dlouhé nehty na sobě nemám ráda, neboť se mi lámou... Jinak nehty na nohách si v létě lakuju, moc se mi líbí, když jsou v otevřených botách nehty upravené... P-shine jsem měla jednou, ale moc mě nenadchnul, možná je potřeba delšího působení a já jsem tam po druhé už nešla Sad Tož tak Very Happy
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
kkk
>RADA STARŠÍCH<


Založen: 26.7.2006
Příspěvky: 1447

PříspěvekZaslal: út únor 26, 2008 3:34 pm    Předmět: Citovat

Při hlasování chybí šestý bod: Okousané. To mam já Embarassed jak kdy teda, ale ony se mi zlomí, tak je dolomim a tak.............
vim vim, nic mi neříkejte Laughing Laughing Laughing Rolling Eyes
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Janie
***moderátorka***


Založen: 20.11.2007
Příspěvky: 1941
Bydliště: Brno

PříspěvekZaslal: út únor 26, 2008 5:34 pm    Předmět: Citovat

kkk napsal:
Při hlasování chybí šestý bod: Okousané. To mam já Embarassed jak kdy teda, ale ony se mi zlomí, tak je dolomim a tak.............
vim vim, nic mi neříkejte Laughing Laughing Laughing Rolling Eyes


No Ká..teda! Twisted Evil
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
panvicka
321-600
321-600


Založen: 13.12.2007
Příspěvky: 496

PříspěvekZaslal: út únor 26, 2008 5:43 pm    Předmět: Citovat

me by se obrousil o struny, takze smula..a na levy ruce nemam nehty zadny (jako jsou tam ale zkraceny na max.) Laughing

a asi by me ani nebavilo cekat nez to zaschne
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Zobrazit příspěvky z předchozích:   
Přidat nové téma   Zaslat odpověď Jdi na stránku Předchozí  1, 2, 3, ... 24, 25, 26  Další

 
Přejdi na:  
Nemůžete odesílat nové téma do tohoto fóra.
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru.
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete hlasovat v tomto fóru.