Vlaky a cestování po železnici
Jdi na stránku Předchozí  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8  Další
 
Přidat nové téma   Zaslat odpověď    Obsah fóra Dlouhevlasy.cz -> Současnost a její projevy
 Vložte téma mezi Oblíbené&sid=4555a916ff73abd589d7957645496530Zobrazit předchozí téma :: Zobrazit následující téma  
Autor Zpráva
ilona
***moderátorka***


Založen: 13.10.2006
Příspěvky: 7425

PříspěvekZaslal: st březen 12, 2008 4:33 pm    Předmět: Citovat

To já bych vlakem jezdila i častěj (možná mám zkreslené a romantické představy Laughing ) - ale bohužel, od nás žádné koleje nevedou... Sad
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
*
>RADA STARŠÍCH<


Založen: 21.11.2006
Příspěvky: 2752

PříspěvekZaslal: st březen 12, 2008 9:09 pm    Předmět: Citovat

Vlkun napsal:
Mě zase štvou auta a i když uznávám, že občas se hodí, jejich obrovské nadužívání je strašlivá zhůvěřilost.

Tak s tím 100% souhlasím.
I přes ty chyby a vliv lidského faktoru mám vlaky ráda, je fajn, že nám na Lesné zřídili nádraží, když to jde, jezdím vlakem i do centra. Vlak je fajn.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Zobrazit autorovy WWW stránky
Tonda
161-320
161-320


Založen: 14.8.2006
Příspěvky: 289

PříspěvekZaslal: čt březen 13, 2008 4:01 pm    Předmět: Citovat

což takhle udělat si taky takovou reklamu na dlouhevlasy.cz jako má ČEZ na tomhle "banánu"
http://vlaky.net/servis/galeria.asp?lang=1&id=99
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Vlkun
>RADA STARŠÍCH<


Založen: 4.12.2006
Příspěvky: 662

PříspěvekZaslal: po březen 17, 2008 12:34 am    Předmět: Citovat

Tonda napsal:
což takhle udělat si taky takovou reklamu na dlouhevlasy.cz jako má ČEZ na tomhle "banánu"
http://vlaky.net/servis/galeria.asp?lang=1&id=99

Ta původní verze (http://www.modelloko.cz/img_duhovka/156_5688_2.jpg) byla mnohem hezčí. Teď tam straší to děsné logo.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Diamanta
81-160
81-160


Založen: 30.7.2007
Příspěvky: 141

PříspěvekZaslal: so březen 29, 2008 6:12 pm    Předmět: Citovat

tak já vlaky eee, nejvíc mě štvou ty přestupy a tratě na kterých jezdí jenom lokálky. O spožděních a výlukách ani nemluvě. Už si ani nepamatuji, že bych někdy přijela včas. Hlavně je to o dost pomalejší. Trať kterou jezdím do školy se autem absolvuje za 2 hoďky, vlakem jí jezdím podle jízdního řádu 4 - 5 hodin, podle skutečnosti ovšem kolem 6 až 8 hodin (no jo, spoje prostě nečekají). Jediné za co jsem českým drahám vděčná je, že mě naučili šetřit na vlastní auto Smile
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Slunéčko
>RADA STARŠÍCH<


Založen: 22.7.2007
Příspěvky: 1249

PříspěvekZaslal: so březen 29, 2008 6:45 pm    Předmět: Citovat

Mně české dráhy moc příjemně překvapily, když jsem se dozvěděla o jízdence e-liška, která na některých trasách je opravdu levná. A taky je fajn že zrušili příplatek na ECčka... takže z Prahy do Brna se dá dostat pohodlně a rychle za 2h a 45 minut, skoro bez zastávek.
Velkou výhodou jízdy vlakem je podle mého názoru taky krajina, kterou vlak projíždí a která bývá většinou mnohem pestřejší a hezčí než podél dálnice.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Karmilla
>RADA STARŠÍCH<


Založen: 20.3.2008
Příspěvky: 1266

PříspěvekZaslal: so březen 29, 2008 7:36 pm    Předmět: Citovat

nedávno som si pozerala nejaké zľavy a tak od ČD (išli sme do Prahy), a zdá sa mi, že v Čechách máte lepšie zľavy ako u nás, na Slovensku. páči sa mi hlavne sone+ (to sme išli dvaja cez pol republiky rýchlikom za 390 (za oboch.. ten lístok je max pre 5 osôb, max dvaja dospelí a tri deti).. akurát na pendolino je príplatok-miestenka, a majú tam strašne nepohodlné sedadlá..), takže ak si chcete spraviť výlet (a v ten deň aj naspäť), odporúčam.. na obyč vlaky to stojí menej. platí do nasledujúceho dňa a na území celej čr.
inak vlakom jazdím tiež radšej, hlavne na dlhšie trasy, mne býva v autobude vždy zle, keď je tam teplo a vydýchaný vzduch, fuj.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
kkk
>RADA STARŠÍCH<


Založen: 26.7.2006
Příspěvky: 1447

PříspěvekZaslal: so březen 29, 2008 10:21 pm    Předmět: Citovat

Slunéčko napsal:

Velkou výhodou jízdy vlakem je podle mého názoru taky krajina, kterou vlak projíždí a která bývá většinou mnohem pestřejší a hezčí než podél dálnice.


Mě je to jedno, já usnu všude Laughing teda pokud zrovna neřídim to zatracovaný auto Wink
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Slunéčko
>RADA STARŠÍCH<


Založen: 22.7.2007
Příspěvky: 1249

PříspěvekZaslal: ne březen 30, 2008 4:16 pm    Předmět: Citovat

kkk napsal:
Slunéčko napsal:

Velkou výhodou jízdy vlakem je podle mého názoru taky krajina, kterou vlak projíždí a která bývá většinou mnohem pestřejší a hezčí než podél dálnice.


Mě je to jedno, já usnu všude Laughing teda pokud zrovna neřídim to zatracovaný auto Wink


Laughing No ještě že aspoň v tom autě ne. Wink

No vidíš, co se spaní týče, tak líp se mi usíná určitě v autobuse, mám tam takový pocit "svého místečka", a navíc většinou batoh dole v kufru, takže se nebojím že mě někdo okrade (narozdíl od vlaku).
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
kkk
>RADA STARŠÍCH<


Založen: 26.7.2006
Příspěvky: 1447

PříspěvekZaslal: ne březen 30, 2008 5:23 pm    Předmět: Citovat

Slunéčko napsal:


No vidíš, co se spaní týče, tak líp se mi usíná určitě v autobuse, mám tam takový pocit "svého místečka", a navíc většinou batoh dole v kufru, takže se nebojím že mě někdo okrade (narozdíl od vlaku).


asi tak nějak a nikdo ti neleze do kupé, sednu Qoknu a spim. Proto musim jezdit na konečnou, jinak je problém Laughing Laughing Laughing
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Zobrazit příspěvky z předchozích:   
Přidat nové téma   Zaslat odpověď Jdi na stránku Předchozí  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8  Další

 
Přejdi na:  
Nemůžete odesílat nové téma do tohoto fóra.
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru.
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete hlasovat v tomto fóru.