Vánoce
Jdi na stránku Předchozí  1, 2, 3, 4 ... 24, 25, 26  Další
 
Přidat nové téma   Zaslat odpověď    Obsah fóra Dlouhevlasy.cz -> Současnost a její projevy
 Vložte téma mezi Oblíbené&sid=eb3d2fc1a74b90808efb591fd5e26da3Zobrazit předchozí téma :: Zobrazit následující téma  
Autor Zpráva
MIMISEK
>RADA STARŠÍCH<


Založen: 23.8.2006
Příspěvky: 832

PříspěvekZaslal: ne prosinec 03, 2006 6:57 pm    Předmět: Citovat

a co děláte abyste o Vánocích nepřibrali? Já mám z toho depku už teď, protože jsem přibrala ještě před Vánocema a ne a ne se toho zbavit Crying or Very sad
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Day
601-1200. Guru III. kategorie
601-1200. Guru III. kategorie


Založen: 1.9.2006
Příspěvky: 833

PříspěvekZaslal: ne prosinec 03, 2006 6:57 pm    Předmět: Citovat

Dneska říkali v rádiu: Je první adventní neděle, takže asi uklízíte nebo nakupujete...Je tohle normální? Evil or Very Mad
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
*
>RADA STARŠÍCH<


Založen: 21.11.2006
Příspěvky: 2752

PříspěvekZaslal: ne prosinec 03, 2006 7:02 pm    Předmět: Citovat

day napsal:
Dneska říkali v rádiu: Je první adventní neděle, takže asi uklízíte nebo nakupujete...Je tohle normální? Evil or Very Mad

Bohužel ano, asi tak jako je "normální" mít vlasy maximálně po lopatky. Prostě jsme tu asi samej exot, no
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Zobrazit autorovy WWW stránky
ilona
***moderátorka***


Založen: 13.10.2006
Příspěvky: 7425

PříspěvekZaslal: ne prosinec 03, 2006 7:06 pm    Předmět: Citovat

day napsal:
Dneska říkali v rádiu: Je první adventní neděle, takže asi uklízíte nebo nakupujete...Je tohle normální? Evil or Very Mad

Není to normální Exclamation Exclamation Exclamation . Já takhle s úklidem šílela dřív, ale proč vlastně? Uklízím přece průběžně celý rok. V podstatě mám naklizeno Twisted Evil Twisted Evil Twisted Evil (no vlastně- ještě zbývá umýt okna a ta kuchyň taky potřebuje umýt a vyleštit) Rolling Eyes


Naposledy upravil ilona dne ne prosinec 03, 2006 8:18 pm, celkově upraveno 1 krát.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
ilona
***moderátorka***


Založen: 13.10.2006
Příspěvky: 7425

PříspěvekZaslal: ne prosinec 03, 2006 7:07 pm    Předmět: Citovat

MIMISEK napsal:
a co děláte abyste o Vánocích nepřibrali? Já mám z toho depku už teď, protože jsem přibrala ještě před Vánocema a ne a ne se toho zbavit Crying or Very sad

Crying or Very sad Crying or Very sad Crying or Very sad - tak to taky řeším Crying or Very sad Crying or Very sad Crying or Very sad
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Damayanti
>RADA STARŠÍCH<


Založen: 20.11.2006
Příspěvky: 966

PříspěvekZaslal: ne prosinec 03, 2006 7:13 pm    Předmět: Citovat

[quote="MIMISEK"]a co děláte abyste o Vánocích nepřibrali? Já mám z toho depku už teď, protože jsem přibrala ještě před Vánocema a ne a ne se toho zbavit Crying or Very sad[/quote



Co se týká jídla , beru Vánoce jako každý jiný den v roce . Takže jím pořád stejně , jen navíc trochu cukroví a bramborový salát . Zatím se mi nestalo , že bych moc přibrala . Maximálně jedno kilo a na to mi stačí hodinová procházka ( ale hodně rychlá chůze ) a je to dole. Very Happy
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Day
601-1200. Guru III. kategorie
601-1200. Guru III. kategorie


Založen: 1.9.2006
Příspěvky: 833

PříspěvekZaslal: ne prosinec 03, 2006 7:35 pm    Předmět: Citovat

Nesedět u telky a necpat se mechanicky cukrovím. Vypadnout ven, zvlášť kdyby byl sníh. Vzít děti od příbuzných (když nejsou vlastní) sáňkovat:-) A moc to neřešit, koneckonců se tu nedávno řešilo, že tlusté holky mívají krásné vlasy Smile
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Kopretina
>RADA STARŠÍCH<


Založen: 10.6.2006
Příspěvky: 765
Bydliště: Plze??

PříspěvekZaslal: ne prosinec 03, 2006 8:26 pm    Předmět: Citovat

ilona napsal:
MIMISEK napsal:
a co děláte abyste o Vánocích nepřibrali? Já mám z toho depku už teď, protože jsem přibrala ještě před Vánocema a ne a ne se toho zbavit Crying or Very sad

Crying or Very sad Crying or Very sad Crying or Very sad - tak to taky řeším Crying or Very sad Crying or Very sad Crying or Very sad


Já už to radši neřeším... Embarassed Crying or Very sad Crying or Very sad Crying or Very sad
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
Daniela
>RADA STARŠÍCH<


Založen: 11.11.2006
Příspěvky: 2201

PříspěvekZaslal: ne prosinec 03, 2006 9:05 pm    Předmět: Citovat

Mně to naštěstí netrápí...po porodu pár kilo nahoru, ale není to tak zlý, pak se to zase spraví...kdyžtak budu míň...ehm...jíst.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
MIMISEK
>RADA STARŠÍCH<


Založen: 23.8.2006
Příspěvky: 832

PříspěvekZaslal: ne prosinec 03, 2006 9:19 pm    Předmět: Citovat

no jo, já si vždycky řeknu, že to přestanu řešit, ale teď mám jet před Vánoceme na víkend do Maďarska do lázní a začla jsem to řešit. Sice nejsem tlustá, ale tři kila dolů by neškodila. Embarassed
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Zobrazit příspěvky z předchozích:   
Přidat nové téma   Zaslat odpověď Jdi na stránku Předchozí  1, 2, 3, 4 ... 24, 25, 26  Další

 
Přejdi na:  
Nemůžete odesílat nové téma do tohoto fóra.
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru.
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete hlasovat v tomto fóru.