Vánoce
Jdi na stránku Předchozí  1, 2, 3 ... 22, 23, 24, 25, 26  Další
 
Přidat nové téma   Zaslat odpověď    Obsah fóra Dlouhevlasy.cz -> Současnost a její projevy
 Vložte téma mezi Oblíbené&sid=11cce3e77ef611d177f626364185092dZobrazit předchozí téma :: Zobrazit následující téma  
Autor Zpráva
Babu
321-600
321-600


Založen: 8.7.2008
Příspěvky: 380

PříspěvekZaslal: pá listopad 12, 2010 8:18 pm    Předmět: Citovat

zavidim tem, co maji doma na vanoce rodinnou pohodu a tu pravou vanocni atmosferu ... ja vanoce nerada ... kdyby nebyly vubec, ani by mi to nevadilo ... hrozne mi ten humbuk okolo leze na nervy - narvane obchody uklid, stres z toho, ze se nic nestiha, predvanocni hadky a nasledne hrobove ticho u vecere, - kdyz se k tomu jeste prida snih, tak jdou na me mdloby uz tedka Rolling Eyes
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Nicole
>RADA STARŠÍCH<


Založen: 10.7.2008
Příspěvky: 6825

PříspěvekZaslal: pá listopad 12, 2010 8:43 pm    Předmět: Citovat

Tak upřímně musím říct, že po loňské katastrofě se letošních vánoc děsím. Navíc, když pomyslím, že se mnou nebude péct pesič (protože už není) a nepovezu výslužku babi (protože už není) a nebudu vymýšlet dárek pro kamarádku (protože se ode mě odstříhla)...nejradši bych někam odjela. Sama.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
*Hanča
>RADA STARŠÍCH<


Založen: 10.3.2009
Příspěvky: 4307

PříspěvekZaslal: pá listopad 12, 2010 8:45 pm    Předmět: Citovat

Nicole, tak to udělej.. co ti brání?
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Malonek
>RADA STARŠÍCH<


Založen: 20.5.2009
Příspěvky: 1461

PříspěvekZaslal: pá listopad 12, 2010 8:53 pm    Předmět: Citovat

Hanča napsal:
Nicole, tak to udělej.. co ti brání?

Přesně tak Smile Teda pokud je to "technicky" možné. Wink
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Nicole
>RADA STARŠÍCH<


Založen: 10.7.2008
Příspěvky: 6825

PříspěvekZaslal: pá listopad 12, 2010 8:58 pm    Předmět: Citovat

Výdaje. Není na ně Confused
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
*Hanča
>RADA STARŠÍCH<


Založen: 10.3.2009
Příspěvky: 4307

PříspěvekZaslal: pá listopad 12, 2010 9:00 pm    Předmět: Citovat

jo tak.. Confused

to je pak těžké no.. leda se zavřít v bytě pod cedulkou - jsem v chacharsku a mám vypnutý mobil..
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Meeesha
>RADA STARŠÍCH<


Založen: 13.6.2010
Příspěvky: 3763

PříspěvekZaslal: pá listopad 12, 2010 9:06 pm    Předmět: Citovat

Nicole napsal:
Tak upřímně musím říct, že po loňské katastrofě se letošních vánoc děsím. Navíc, když pomyslím, že se mnou nebude péct pesič (protože už není) a nepovezu výslužku babi (protože už není) a nebudu vymýšlet dárek pro kamarádku (protože se ode mě odstříhla)...nejradši bych někam odjela. Sama.


Nicole, to zvládneš. Taky mi pár let Vánoce nebyly po chuti, protože mi těsně před nima během prosince zemřely obě babičky (a místo dárků jsme řešili pohřby), ale časem se to srovnalo. Jen to chce čas.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
ilona
***moderátorka***


Založen: 13.10.2006
Příspěvky: 7425

PříspěvekZaslal: ne listopad 14, 2010 11:03 am    Předmět: Citovat

Nicole napsal:
Tak upřímně musím říct, že po loňské katastrofě se letošních vánoc děsím. Navíc, když pomyslím, že se mnou nebude péct pesič (protože už není) a nepovezu výslužku babi (protože už není) a nebudu vymýšlet dárek pro kamarádku (protože se ode mě odstříhla)...nejradši bych někam odjela. Sama.

U nás to byla loni taky pohroma za pohromou ...tři pohřby blízkých lidí během jedněch vánočních svátků - to s psychikou pěkně zacloumá ...ale snažím se na Vánoce myslet spíš pozitivně... jsem v tomhle nepoučitelná Very Happy
Na jednu stranu mě mrzí, že už jsou děcka velký ...Vánoce s prťaty jsou úžasné ... na druhou stanu u nás bylo pravidlem, že některý z potomků dostal na Štědrý den vysoké horečky, případně se dusil s laryngitidou a následovala pohotovost, v tom lepším případě se vyskytla nějaká střevní chřipka a k večeři se dětem podával suchý rohlík místo salátu s rybou ... spíš to byly nervy než pohoda Laughing
Vzpomínám , jak si synek, tehdy tříletý , narval 23.12. ve 20 h do nosu korálek ... takže místo vánočních příprav následovala pohotovost až v Brně , do nosu mu nastrkali hadičky a pokoušeli se korálku vysát ..což se bohužel nepovedlo - doktor říkal, že korálek se v tom lepším případě dostala až do žaludku a našim úkolem ji bylo pak najít Laughing , v tom horším případě je v plicích -a to pry bychom v noci poznali - synek by se začal dusit...takže celou noc jsem nespala a čekala, zda nepřijde nějaký záchvat kašle ... dobře to dopadlo, byla v žaludku Very Happy

No ale jak říkám ... opět se - nepoučitelně - těším Very Happy

(ale babička mi bude scházet ..to jo ...moc )
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
porcelainswan
>RADA STARŠÍCH<


Založen: 24.7.2009
Příspěvky: 2865

PříspěvekZaslal: út listopad 16, 2010 10:19 am    Předmět: Citovat

tak mě napadá...kdo slavíte Vánoce, tak jste všichni věřící? Slavíte narození Ježíška? nebo z jakého důvodu Vánoce slavíte? Přítele rodina jsou ateisti tak slaví slunovrat Very Happy
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Nicole
>RADA STARŠÍCH<


Založen: 10.7.2008
Příspěvky: 6825

PříspěvekZaslal: út listopad 16, 2010 10:24 am    Předmět: Citovat

Samozřejmě, že slavím původní vánoce. Tedy slunovrat;-) Snažím se zakomponovat co nejvíce původních zvyků atd.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Zobrazit příspěvky z předchozích:   
Přidat nové téma   Zaslat odpověď Jdi na stránku Předchozí  1, 2, 3 ... 22, 23, 24, 25, 26  Další

 
Přejdi na:  
Nemůžete odesílat nové téma do tohoto fóra.
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru.
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete hlasovat v tomto fóru.