Svatebni prehozy, ohozy a jine nadherenstvo
Jdi na stránku 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8  Další
 
Přidat nové téma   Zaslat odpověď    Obsah fóra Dlouhevlasy.cz -> Krása, móda, zdraví + strava
 Vložte téma mezi Oblíbené&sid=3934378434f10a71389494cf16a10057Zobrazit předchozí téma :: Zobrazit následující téma  
Autor Zpráva
Nika
>RADA STARŠÍCH<


Založen: 14.10.2006
Příspěvky: 841

PříspěvekZaslal: čt únor 28, 2008 7:10 am    Předmět: Svatebni prehozy, ohozy a jine nadherenstvo Citovat

Ach jo, ja takovyhle stranky jako je ganga.cz vubec nesmim otevirat....
To se neda vydrzet a nezacit o porizeni nejake takove nadhery dumat...
Ja jsem tmavovlasa, takze by semi libilo nejaka tmave cervene, zlate vysivane…treba tohle: http://www.sari.cz/zobraz.php?id_s=1182.
...Sem i začala uvažovat, ze je to docela zajimava alternativa (potencialnich teda) svatebnich satu Smile
Sice mileho pribuzni by se z toho vzpamatovavali este par let, …ale ... mozna tim lip Smile
Dalo by se nosit i po "akci" a este by to vyslo skoro levneji nez si pujcovat nejakou nadychanou bilou prisernost…
No, hadam, ze si budu muset vzit jeden den dovolenou z prace a jit ten obchod prozkoumat na vlastni oci a pribuzne organy:-) ale pro jistotu jeste pred vyplatou... Smile
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
kalakai
>RADA STARŠÍCH<


Založen: 1.2.2008
Příspěvky: 965

PříspěvekZaslal: čt únor 28, 2008 8:12 am    Předmět: Citovat

PRED VYPLATOU ALE S MILÉHO KREDITNÍ KARTOU Smile
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Herminka
>RADA STARŠÍCH<


Založen: 10.8.2007
Příspěvky: 3260

PříspěvekZaslal: čt únor 28, 2008 8:12 am    Předmět: Citovat

Nika napsal:
Ja jsem tmavovlasa, takze by semi libilo nejaka tmave cervene, zlate vysivane…treba tohle: http://www.sari.cz/zobraz.php?id_s=1182.
...Sem i začala uvažovat, ze je to docela zajimava alternativa (potencialnich teda) svatebnich satu Smile
Sice mileho pribuzni by se z toho vzpamatovavali este par let, …ale ... mozna tim lip Smile

Áááá, tak to je nádherné! Něco takového bych si představovala i na sobě Very Happy
A přestože jsem na sobě měla tu "bílou příšernost" Laughing , sárí mi na svatbu připadá jako skvělá volba.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Klarusa
*** šéfredaktorka serveru ***


Založen: 10.11.2006
Příspěvky: 6037

PříspěvekZaslal: čt únor 28, 2008 9:40 am    Předmět: Citovat

Nika napsal:

...Sem i začala uvažovat, ze je to docela zajimava alternativa (potencialnich teda) svatebnich satu Smile
Sice mileho pribuzni by se z toho vzpamatovavali este par let, …ale ... mozna tim lip Smile
Dalo by se nosit i po "akci" a este by to vyslo skoro levneji nez si pujcovat nejakou nadychanou bilou prisernost…
No, hadam, ze si budu muset vzit jeden den dovolenou z prace a jit ten obchod prozkoumat na vlastni oci a pribuzne organy:-) ale pro jistotu jeste pred vyplatou... Smile


Tak pokud bude příležitost, jdi do toho Exclamation Wink Já jsem sice neměla sárí, ale rozhodně bílé "šlehačkové dorty" taky nemusím a určitě je to lepší, než si kupovat nebo draze půjčovat (teda to půjčovné jsou fakt strašné pálky, to se mi protočily panenky, když jsem viděla ty ceny, za to jsme měli svatební ohozy pomalu oba dva... Twisted Evil Laughing Laughing ) něco, co si vezmeš jednou Wink A sárí je na svatbu určitě vhodné Wink
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Nika
>RADA STARŠÍCH<


Založen: 14.10.2006
Příspěvky: 841

PříspěvekZaslal: čt únor 28, 2008 9:49 am    Předmět: Citovat

citace:
Áááá, tak to je nádherné! Něco takového bych si představovala i na sobě
A přestože jsem na sobě měla tu "bílou příšernost" , sárí mi na svatbu připadá jako skvělá volba.

Toz ja sem nechtela tou bilou prisernosti nikoho urazit !!! To se jako omlouvaaaaam, Tobe zrovna to na svatbe moc sluselo:-)
To jenom ja se nejak v bile moc dobre necitim.... A maloktery svatebni saty si dovedu na sobe predstavit.... (a kdyz uz nejake jo, sou to vetsinou ty absolutne nejdrazsi... mam asi nejak narocnej vkus, ci co:-).
Jinak sem prisla na nejaky dalsi vyhody sari jako svatebnich satu- nemusis resit nejaky kilo nahoru nebo dolu ani pripadny miminkovaty stav:-) se bud utahne snurka vic nebo min... Smile To je ale prakticka vec, jeeee... Smile
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Nika
>RADA STARŠÍCH<


Založen: 14.10.2006
Příspěvky: 841

PříspěvekZaslal: čt únor 28, 2008 10:01 am    Předmět: Citovat

Klarusa napsal:


... určitě je to lepší, než si kupovat nebo draze půjčovat (teda to půjčovné jsou fakt strašné pálky, to se mi protočily panenky, když jsem viděla ty ceny, za to jsme měli svatební ohozy pomalu oba dva... Twisted Evil Laughing Laughing )


toz wona ta akce je celkove dost nakladna a slozita na organizaci, ne? :-/
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Morganna
***moderátorka***


Založen: 23.2.2007
Příspěvky: 9303

PříspěvekZaslal: čt únor 28, 2008 10:04 am    Předmět: Citovat

No ja se jednou vdavat (jakoz k tomu nedojde) - tak je to zasadne komorni akce - malo lidi - min starosti...teda obvykle Very Happy
Znam par, ktery mel svatbu v pritomnosti oddavajiciho a svedku..jeden svedek zapomnel prstynku, druhy stihl urazit oddavajiciho svym bodrym humorem..no veselo jak na krchově Laughing
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Bonemína
***moderátorka***


Založen: 30.8.2007
Příspěvky: 6526

PříspěvekZaslal: čt únor 28, 2008 10:19 am    Předmět: Citovat

Když jsme měli obřad na Modré, tak se šatama byl taky drobný problém, došívala jsem je ještě ten den odpoledne a ještě jsem si je stihla cestou umazat. Ale zas v sárí bych jaksi nezapadala Smile a na "Svatbu naostro pro příbuzné" to taky není nejlepší volba, když s tím má problémy polovička, táta by to asi nerozdýchal vůbec...
(I když, to sněhobílé, stříbrně protkávané, rrrrr Razz )
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Klarusa
*** šéfredaktorka serveru ***


Založen: 10.11.2006
Příspěvky: 6037

PříspěvekZaslal: čt únor 28, 2008 10:32 am    Předmět: Citovat

Nika napsal:
Klarusa napsal:


... určitě je to lepší, než si kupovat nebo draze půjčovat (teda to půjčovné jsou fakt strašné pálky, to se mi protočily panenky, když jsem viděla ty ceny, za to jsme měli svatební ohozy pomalu oba dva... Twisted Evil Laughing Laughing )


toz wona ta akce je celkove dost nakladna a slozita na organizaci, ne? :-/


Tak nás to celkově nevyšlo až tak draze, když to tak porovnám s tím, jaké desetisícové sumy se někdy uvádějí. Samozřejmě záleží na tom, kolik je tam lidí, když je jich sto, tak se asi fakt moc ušetřit nedá, ale my jsme měli jenom 25 (a kdyby to bylo úplně po našem, bylo by jich ještě míň... Evil or Very Mad ) Kvůlu organizaci jsem byla jednou nohou v blázinci, to je pravda, ale hlavně kvůli tomu, že nám dělali problémy příbuzní (ano, opakující se kolovrátek: zejména z miláčkovi strany, i když i z té mojí byli občas na odstřel... Twisted Evil Twisted Evil Twisted Evil )
Tož tak, záleží hlavně na tom, jak to pojmeš, dá se udělat i krásná svatba za pár tisíc Wink
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Herminka
>RADA STARŠÍCH<


Založen: 10.8.2007
Příspěvky: 3260

PříspěvekZaslal: čt únor 28, 2008 10:33 am    Předmět: Citovat

Nika napsal:
Toz ja sem nechtela tou bilou prisernosti nikoho urazit !!! To se jako omlouvaaaaam, Tobe zrovna to na svatbe moc sluselo:-)

Niko, neurazila jsem se neboj (byl tam ten nejrozesmátější smajlík, protože mě pobavil Tvůj termín "příšernost"), respektuji, že má každý jiný vkus a názor Wink
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Zobrazit příspěvky z předchozích:   
Přidat nové téma   Zaslat odpověď Jdi na stránku 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8  Další

 
Přejdi na:  
Nemůžete odesílat nové téma do tohoto fóra.
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru.
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete hlasovat v tomto fóru.