Banány a jak s nimi naložit
Jdi na stránku Předchozí  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9  Další
 
Přidat nové téma   Zaslat odpověď    Obsah fóra Dlouhevlasy.cz -> Hračičky
 Vložte téma mezi Oblíbené&sid=f982c4270ba06d5170dc2f9aae1f5102Zobrazit předchozí téma :: Zobrazit následující téma  

Jak loupete banán?
Od špičky
44%
 44%  [ 28 ]
Od stopky
52%
 52%  [ 33 ]
Neloupu, jím je i se slupkou
0%
 0%  [ 0 ]
Neloupu, nejím je
1%
 1%  [ 1 ]
Nechám je zhnědnout a ony se oloupou samy
1%
 1%  [ 1 ]
Celkem hlasů : 63

Autor Zpráva
Klarusa
*** šéfredaktorka serveru ***


Založen: 10.11.2006
Příspěvky: 6037

PříspěvekZaslal: pá únor 29, 2008 3:01 pm    Předmět: Citovat

ilona napsal:

Banány loupu naprosto nudným způsobem od stopky a nejvíc mi chutnají ty nahnědlé, protože jsou nejsladší ( Confused asi jsem čuně, to hnědé je vlastně nahnilé a správně se mají hnědé fleky vykrojit )
... no nazdar - teď zpětně čtu, že někdo banány i oplachuje - takže jsem čuně na druhou Shocked Laughing


Ili, blázníš, vykrojit?!!! To by ti odborníci dali - jak je to jednou nahnilé, tož vyhodit celé, žádné vykrajování... Laughing Laughing Laughing Laughing
Já to tak teda taky nedělám... Embarassed Embarassed Embarassed
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
ilona
***moderátorka***


Založen: 13.10.2006
Příspěvky: 7425

PříspěvekZaslal: pá únor 29, 2008 3:11 pm    Předmět: Citovat

Klarusa napsal:

Ili, blázníš, vykrojit?!!! To by ti odborníci dali - jak je to jednou nahnilé, tož vyhodit celé, žádné vykrajování... Laughing Laughing Laughing Laughing
Já to tak teda taky nedělám... Embarassed Embarassed Embarassed

Kla - to bude asi tím, že jako dítě pamatuji fronty na banány, na Vánoce jsem se sestrou slavnostně dostaly kilo banánů - a ani deko nazmar -hnědý , nehnědý, všecko jsme snědly Laughing Laughing Laughing
Na banánech mi vadí, když mají plesnivé špičky - to vyhazuju Evil or Very Mad


Naposledy upravil ilona dne pá únor 29, 2008 3:11 pm, celkově upraveno 1 krát.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
kalakai
>RADA STARŠÍCH<


Založen: 1.2.2008
Příspěvky: 965

PříspěvekZaslal: pá únor 29, 2008 3:11 pm    Předmět: Citovat

Klarusa napsal:
ilona napsal:

Banány loupu naprosto nudným způsobem od stopky a nejvíc mi chutnají ty nahnědlé, protože jsou nejsladší ( Confused asi jsem čuně, to hnědé je vlastně nahnilé a správně se mají hnědé fleky vykrojit )
... no nazdar - teď zpětně čtu, že někdo banány i oplachuje - takže jsem čuně na druhou Shocked Laughing


Ili, blázníš, vykrojit?!!! To by ti odborníci dali - jak je to jednou nahnilé, tož vyhodit celé, žádné vykrajování... Laughing Laughing Laughing Laughing
Já to tak teda taky nedělám... Embarassed Embarassed Embarassed

pár flíčků mě nezabije Smile Razz Razz Laughing Laughing
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
hiami
601-1200. Guru III. kategorie
601-1200. Guru III. kategorie


Založen: 26.11.2007
Příspěvky: 615

PříspěvekZaslal: pá únor 29, 2008 3:12 pm    Předmět: Citovat

aspon k necemu je mi moje studium:-)to, ze jsou uvnitr bananu pavoucci, jejich jed atd, je fakt nesmysl.(ikdyz sama mam uz reflex, ze proste ten konecnej kousicek nejim Embarassed ) taky jsem kdysi byla na prednasce, kde jsem videla fotky, jak pestuji banany na nejake venkovske farme-prave kvuli pavoukum, kteri se usidluji pod listy, zabaluji "korunu" toho bananovniku do igelitovych pytlu. pavouci nici bananovnik, ale urcite ho nenajdete v bananu). mimochodem, ten bananovnik roste zhruba rok, proces rustu bananu trva asi tri mesice a pak uhniva cely strom.
ja byt pavoukem, tak uz jsem asi davno z tech vsech postriku a slechteni davno otravena. (no ale stejne mam nejak ulozeno, ze ten konec je fuj a neji se)
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Klarusa
*** šéfredaktorka serveru ***


Založen: 10.11.2006
Příspěvky: 6037

PříspěvekZaslal: pá únor 29, 2008 3:14 pm    Předmět: Citovat

hiami napsal:
mimochodem, ten bananovnik roste zhruba rok, proces rustu bananu trva asi tri mesice a pak uhniva cely strom.


Fakt jo? Hmm, hmm, taťka pěstuje banánovníky a má je roky. Ale je fakt, že ty banánovníky neplodí, tak možná vydrží delší dobu Wink
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Klarusa
*** šéfredaktorka serveru ***


Založen: 10.11.2006
Příspěvky: 6037

PříspěvekZaslal: pá únor 29, 2008 3:15 pm    Předmět: Citovat

ilona napsal:

Kla - to bude asi tím, že jako dítě pamatuji fronty na banány, na Vánoce jsem se sestrou slavnostně dostaly kilo banánů - a ani deko nazmar -hnědý , nehnědý, všecko jsme snědly Laughing Laughing Laughing
Na banánech mi vadí, když mají plesnivé špičky - to vyhazuju Evil or Very Mad


Tyjo, to jste se měli, my jsme tuším dostávali tak nanejvýš nějakou tu mandarinku... Crying or Very sad Wink Laughing Laughing Laughing Laughing
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
hiami
601-1200. Guru III. kategorie
601-1200. Guru III. kategorie


Založen: 26.11.2007
Příspěvky: 615

PříspěvekZaslal: pá únor 29, 2008 3:18 pm    Předmět: Citovat

Klarusa napsal:
hiami napsal:
mimochodem, ten bananovnik roste zhruba rok, proces rustu bananu trva asi tri mesice a pak uhniva cely strom.


Fakt jo? Hmm, hmm, taťka pěstuje banánovníky a má je roky. Ale je fakt, že ty banánovníky neplodí, tak možná vydrží delší dobu Wink


mne se to taky zdalo nejaky podezrely, nevim, za tohle bych ruku do ohne nedala:-)verim tomu, ale nevim. myslim, ze kdyz doma nekdo vypestuje ty minibananky, tak ma u sebe vic vyhonku a treba nezpozoruje, ze potom uhniva. ale nejsem si jista Rolling Eyes . ja banany nepestuju:-)
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Klarusa
*** šéfredaktorka serveru ***


Založen: 10.11.2006
Příspěvky: 6037

PříspěvekZaslal: pá únor 29, 2008 3:22 pm    Předmět: Citovat

hiami napsal:


mne se to taky zdalo nejaky podezrely, nevim, za tohle bych ruku do ohne nedala:-)verim tomu, ale nevim. myslim, ze kdyz doma nekdo vypestuje ty minibananky, tak ma u sebe vic vyhonku a treba nezpozoruje, ze potom uhniva. ale nejsem si jista Rolling Eyes . ja banany nepestuju:-)


Laughing Laughing Laughing Minibanánky? - no ony mají třeba přes dva metry, tak nevím, jestli jsou to minibanánky Wink Very Happy A mají jenom jeden výhonek... Ale nevím, nevyznám se v tom nijak zvlášť. Asi je rozdíl když se to pěstuje jako pokojovka a někde na plantáži na úrodu Wink
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
hiami
601-1200. Guru III. kategorie
601-1200. Guru III. kategorie


Založen: 26.11.2007
Příspěvky: 615

PříspěvekZaslal: pá únor 29, 2008 3:30 pm    Předmět: Citovat

Klarusa napsal:
hiami napsal:


mne se to taky zdalo nejaky podezrely, nevim, za tohle bych ruku do ohne nedala:-)verim tomu, ale nevim. myslim, ze kdyz doma nekdo vypestuje ty minibananky, tak ma u sebe vic vyhonku a treba nezpozoruje, ze potom uhniva. ale nejsem si jista Rolling Eyes . ja banany nepestuju:-)


Laughing Laughing Laughing Minibanánky? - no ony mají třeba přes dva metry, tak nevím, jestli jsou to minibanánky Wink Very Happy A mají jenom jeden výhonek... Ale nevím, nevyznám se v tom nijak zvlášť. Asi je rozdíl když se to pěstuje jako pokojovka a někde na plantáži na úrodu Wink


no, ja vzdycky, kdyz se nekomu podari vypestovat banany doma, myslim plody, tak jsou mini:-)ale taky se obcas prodavaji ty male v obchodech. ted mi to vrta hlavou. ja to budu muset nejak prostudovat Wink
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Klarusa
*** šéfredaktorka serveru ***


Založen: 10.11.2006
Příspěvky: 6037

PříspěvekZaslal: pá únor 29, 2008 3:34 pm    Předmět: Citovat

hiami napsal:

no, ja vzdycky, kdyz se nekomu podari vypestovat banany doma, myslim plody, tak jsou mini:-)ale taky se obcas prodavaji ty male v obchodech. ted mi to vrta hlavou. ja to budu muset nejak prostudovat Wink


Jo taaak, špatně jsem tě pochopila Wink Jestli se někdy vzpomenu, tak se zkusím taťky poptat Wink
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Zobrazit příspěvky z předchozích:   
Přidat nové téma   Zaslat odpověď Jdi na stránku Předchozí  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9  Další

 
Přejdi na:  
Nemůžete odesílat nové téma do tohoto fóra.
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru.
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete hlasovat v tomto fóru.