Pozdrav + otázečka

 
Přidat nové téma   Toto téma je zamknuto, nemůžete zde přidávat odpovědi ani upravovat své příspěvky!    Obsah fóra Dlouhevlasy.cz -> Jste u nás noví? Představte se, zeptejte se, uvolněte se :)
 Vložte téma mezi Oblíbené&sid=8a9ceb1dc7ca4607975bd1ee0edc94d3Zobrazit předchozí téma :: Zobrazit následující téma  
Autor Zpráva
Horry
0-7
0-7


Založen: 29.2.2008
Příspěvky: 6

PříspěvekZaslal: pá únor 29, 2008 11:57 pm    Předmět: Pozdrav + otázečka Citovat

Takže zdravím všechny návštěvníky těchto stránek.
Na vaše stránky jsem narazil náhodou na jednom nejmenovaném blogu.
Vyzkoušel jsem a jsem překvapen, že jsem nenašel tuto stránku dřív.
Samozřejmě se nebudu divit, že si o mě bude asi hodně lidí myslet bůh ví co, že jsem nějaký blázen, ale vzhledem k tomu, že mám delší vlasy už od svých 5 let, tak jsem zde.
Potřebuju rady a návody ...

A nyní ta otázečka ... :
Nejsem si jist, kam mám zařadit moji otázku na fóru, protože potřebuju poradit co s přesušenými vlasy, které jsou bez života (pouze povrchové, ty ve spod jsou přímo skvělé), dříve jsem měl totiž vlnité vlasy a nyní je mám krepaté.
Nechci udělat radikální krok střiháním, protože to bych poté už nebyl já, vzhledem k tomu, že jsem na dlouhé vlasy fixovaný už od mala ...
Proto bych rád věděl, kam mám zařadit tento dotaz, abych zjisti ějaké ty rady ...

Předem děkuji ...
S pozdravem "Horry"

PS: fotečku dodám později ...
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
*
>RADA STARŠÍCH<


Založen: 21.11.2006
Příspěvky: 2752

PříspěvekZaslal: so březen 01, 2008 10:25 am    Předmět: Citovat

Ahoj Horry, vítej u nás, doufám, že se ti tu bude líbit a že tady najdeš podobně postižené "blázny" Laughing (tím jsem si více méně jistá)

Co se týče tvojí otázky, tak by tvým vlasům asi prospěla nějaká ozdravná kůra ve formě zábalu nebo masky. Je normální, že vrchní vlasy jsou v trochu horší kondici, protože jsou víc vystavené vnějšímu vlivu. No a u těch vlnitých a kudrnatých je to bohužel ještě horší, protože jsou samy od sebe sušší. Doporučuju přečíst vlákna o kudrnatých vlasech, určitě tam najdeš spoustu návodů.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Zobrazit autorovy WWW stránky
Horry
0-7
0-7


Založen: 29.2.2008
Příspěvky: 6

PříspěvekZaslal: so březen 01, 2008 12:19 pm    Předmět: Citovat

Děkuju moc za odpověď ... dost už jsem toho přečetl, během jednoho dne nakoupil pár věcí, co jsem se dočetl ...

A co se týče zábalů, tak dělám jednou za 2 - 3 měsíce, asi je to málo ...
Jsem na to moc línej Laughing

Tak děkuji a doufám, že nejsem jedinej "blázen" , kterej nechce přijít o své vlasy ...
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Daniela
>RADA STARŠÍCH<


Založen: 11.11.2006
Příspěvky: 2201

PříspěvekZaslal: so březen 01, 2008 2:36 pm    Předmět: Citovat

Ahoj Horry, vítáme tě Smile Kdepak, tady rozhodně nejsi jediný, který nechce přijít o své vlasy. Tady myslím naopak není nikdo, kdo by o své vlasy přijít chtěl Wink A dlouhovlasé chlapy tu vidíme obzvlášť rádi (rády).
Jak píše Dana, podívej se do fóra - chce to asi zamyslet se, jaký používáš šampon, jestli nějaký obyčejný nebo silikonový, tak by to nejspíš chtělo změnu. A pak nefénovat, nežehlit, nebarvit chemicky (to u tebe asi nehrozí), nějaké ty olejové a jiné zábaly, vitamíny (např. křemík) a další - pročti fórum a uvidíš.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Zobrazit příspěvky z předchozích:   
Přidat nové téma   Toto téma je zamknuto, nemůžete zde přidávat odpovědi ani upravovat své příspěvky!

 
Přejdi na:  
Nemůžete odesílat nové téma do tohoto fóra.
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru.
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete hlasovat v tomto fóru.