Odrůstání
Jdi na stránku Předchozí  1, 2, 3, 4 ... 69, 70, 71  Další
 
Přidat nové téma   Zaslat odpověď    Obsah fóra Dlouhevlasy.cz -> Úprava a účesy dlouhých vlasů
 Vložte téma mezi Oblíbené&sid=af1ca9b66243b8ebcad2851b00bcf982Zobrazit předchozí téma :: Zobrazit následující téma  
Autor Zpráva
psilocybe
~ Strážkyně tématu ~


Založen: 28.7.2009
Příspěvky: 2159
Bydliště: Vybrat

PříspěvekZaslal: po červen 21, 2010 6:34 pm    Předmět: Citovat

Kikiriska De Fóle napsal:
Mě áti donutila do melíru v pátek, Teď scháním kadeřnici, která mě toho zbaví

Donutila?preboha ako??
_________________
[img]http://www.TickerFactory.com/exercise/wOv1k7j/]
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Sadako
321-600
321-600


Založen: 22.5.2010
Příspěvky: 500

PříspěvekZaslal: út červen 22, 2010 11:18 am    Předmět: Citovat

psilocybe: To by mě taky zajímalo.


Já pomalu zjišťuji, že odrůstání nevydržím, hrozně mě pohled na většinu vlasů černých a světlou pěšinku irituje, nadto se mi ty části vlasového porostu bez barvy zdají slabší, což je možná jen visuální dojem, ale stejně se mi to nepozdává. Takže jakmile někde natrefím na některou z oblíbených černých, jde zase na hlavu. Ostatně, pochybuji, že bych vydržela odrůstání několik let, když mě rozčiluje po dvou měsících a černou barvu bych z vlasů musela tak jako tak dostávat odbarvovačem.
_________________
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Kikiriska De Fóle
41-80
41-80


Založen: 13.2.2009
Příspěvky: 71

PříspěvekZaslal: út červen 22, 2010 12:16 pm    Předmět: Citovat

No , kdybych do toho melíru nešla, tak budu mít do sendesáti na krku, jak mám nemoderní sestřich a ta barva jak je blbá a jak vypadám vůbec blbě. No tak mám melír, pohádala jsem se s máti, byla jsem vyhozena z auta, dostala jsem odškodny, ale pořád nemám tu debilní ofinu, jak mi chtěla udělat a maminka už v životě ani necekne.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
psilocybe
~ Strážkyně tématu ~


Založen: 28.7.2009
Příspěvky: 2159
Bydliště: Vybrat

PříspěvekZaslal: út červen 22, 2010 12:18 pm    Předmět: Citovat

Kikiriska De Fóle napsal:
No , kdybych do toho melíru nešla, tak budu mít do sendesáti na krku, jak mám nemoderní sestřich a ta barva jak je blbá a jak vypadám vůbec blbě. No tak mám melír, pohádala jsem se s máti, byla jsem vyhozena z auta, dostala jsem odškodny, ale pořád nemám tu debilní ofinu, jak mi chtěla udělat a maminka už v životě ani necekne.


aha, no.. Rolling Eyes Tak aspon prajem zdarný koniec zbavovania sa melíru Smile
_________________
[img]http://www.TickerFactory.com/exercise/wOv1k7j/]
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Pawluška
>RADA STARŠÍCH<


Založen: 27.8.2009
Příspěvky: 1758
Bydliště: Praha

PříspěvekZaslal: út červen 22, 2010 5:13 pm    Předmět: Citovat

Sadako napsal:
psilocybe: To by mě taky zajímalo.


Já pomalu zjišťuji, že odrůstání nevydržím, hrozně mě pohled na většinu vlasů černých a světlou pěšinku irituje, nadto se mi ty části vlasového porostu bez barvy zdají slabší, což je možná jen visuální dojem, ale stejně se mi to nepozdává. Takže jakmile někde natrefím na některou z oblíbených černých, jde zase na hlavu. Ostatně, pochybuji, že bych vydržela odrůstání několik let, když mě rozčiluje po dvou měsících a černou barvu bych z vlasů musela tak jako tak dostávat odbarvovačem.


uvidíš,určitě to vydržíš..když jsem to vydržela já a to je co řict (barvila jsem se na blond každy 3 týdny)tak ty taky Wink držím palce at máš silnou vuly Cool ti přeji Wink
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Sadako
321-600
321-600


Založen: 22.5.2010
Příspěvky: 500

PříspěvekZaslal: ne červen 27, 2010 2:52 pm    Předmět: Citovat

Nevydržím, už mám koupenou barvu a dnes jde na hlavu, změna se holt opět o něco odkládá.
Heh, pokud se mi během roku podaří dostat se do formy a trochu vyrýsovat svaly (a budu-li mít na to koule), příští jaro si hlavu oholím a budu mít chvíli vtipnou image militantní lesby.
Čekaní než to odroste by mě fakt skolilo.
_________________
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Bonemína
***moderátorka***


Založen: 30.8.2007
Příspěvky: 6526

PříspěvekZaslal: ne červen 27, 2010 3:28 pm    Předmět: Citovat

Kikiriska De Fóle napsal:
No , kdybych do toho melíru nešla, tak budu mít do sendesáti na krku, jak mám nemoderní sestřich a ta barva jak je blbá a jak vypadám vůbec blbě. No tak mám melír, pohádala jsem se s máti, byla jsem vyhozena z auta, dostala jsem odškodny, ale pořád nemám tu debilní ofinu, jak mi chtěla udělat a maminka už v životě ani necekne.


Ale houby, TAK dlouho pruhovaná hlava moderní být prostě nemůže Smile Já už čekám, kdy se v časopisech objeví "kdo má melír, ten je out" stejně, jako před pár lety ztrvalené ovce Smile
_________________
A co hadi, krtek a vypelichany sokol?
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
ilona
***moderátorka***


Založen: 13.10.2006
Příspěvky: 7425

PříspěvekZaslal: ne červen 27, 2010 4:38 pm    Předmět: Citovat

Bonemína napsal:

Ale houby, TAK dlouho pruhovaná hlava moderní být prostě nemůže Smile Já už čekám, kdy se v časopisech objeví "kdo má melír, ten je out" stejně, jako před pár lety ztrvalené ovce Smile

Moja milá kadeřnice tvrdí už několik let , že melíry jsou nemoderní - dělá je dost nerada,ale když některé ženy na nich trvají a trvají.... Rolling Eyes

Ted jsem mrkla na seznam - a melírům nelze uniknout:
http://www.prozeny.cz/magazin/krasa-a-moda/pece-o-vlasy/14158-nove-trendy-slunecni-meliry-fg
Zrovna ty promelírované konce u hnědých vlasů vypada jí jak přesušené a rozdvojené....
Confused
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Raketka
321-600
321-600


Založen: 19.6.2010
Příspěvky: 474

PříspěvekZaslal: ne červen 27, 2010 5:01 pm    Předmět: Citovat

citace:
Zrovna ty promelírované konce u hnědých vlasů vypada jí jak přesušené a rozdvojené..


no, ale člověk musí uznat že to vypadá přirozeně, přirozeně přesušeně a roztřepeně, já bych teda ale takhle "přirozeně" vypadající vlasy nechtěla Very Happy
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Malonek
>RADA STARŠÍCH<


Založen: 20.5.2009
Příspěvky: 1461

PříspěvekZaslal: ne červen 27, 2010 6:01 pm    Předmět: Citovat

To mi dělaí vlasy samy od sebe, na to nepotřebuju melír Laughing
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Zobrazit příspěvky z předchozích:   
Přidat nové téma   Zaslat odpověď Jdi na stránku Předchozí  1, 2, 3, 4 ... 69, 70, 71  Další

 
Přejdi na:  
Nemůžete odesílat nové téma do tohoto fóra.
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru.
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete hlasovat v tomto fóru.