Sousedi
Jdi na stránku Předchozí  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8  Další
 
Přidat nové téma   Zaslat odpověď    Obsah fóra Dlouhevlasy.cz -> Dlouhé vlasy a tak dál...
 Vložte téma mezi Oblíbené&sid=c101094626e6d2085a8853eab9037b9eZobrazit předchozí téma :: Zobrazit následující téma  
Autor Zpráva
Diamanta
81-160
81-160


Založen: 30.7.2007
Příspěvky: 141

PříspěvekZaslal: po duben 07, 2008 11:26 am    Předmět: Citovat

Medea napsal:
Tady prichází muj slíbený referát o návsteve u Holgera! Very Happy Byla sem k nemu objednaná v sobotu na 2. hodinu, ale jelikoz sem se kvuli hromadní doprave neco opozdila, museli sme se trochu pospísit, protoze dalsí klientku mnel na 4. Bylo mi to trochu trapné, protoze nepatrím k lidem, který nechodí na cas. Rolling Eyes Príste tam urcite budu pred domluveným termínem. Wink
Hned sme se vrhli na diskusi o mojich vlasech: jakou kozmetiku, kartác a hreben pouzívám, jak casto je cesu a zastríhávám, jak je prevazne nosím, jaké jsou mé dlouhovlasý cíle, atd. Podle fotky sme se snazili najít bod, kde by sme mneli vlasy zastrihnout. Kdyz je mám prez 80 cm, tak délka vypadá rídká, a to se mi vubec nelíbí. Confused Ale zatím mi kazdá kadernice zastrihla tolik, ze sem opet byla pod 80 cm, a vsechno zacíná znovu. Tak mi vysvetlil, ze je u kazdého geneticky dané, jakou délku vlasy max. dosáhnou. Tím mi trochu vzal iluze o vlasech az na boky, Crying or Very sad ale ríkal, ze nemozné to není. Proste nadeje je vzdycky. Wink Kvalita vlasu zálezí aj od stravy, zivotosprávy, stresu (ceho mám v práci víc nez dost Confused ), hormonu, atd. Kdyz sme dosli na to, ze mám casto migrény, tak mínil, ze aj kvuli tomu se mi nedostatecne prokrvuje pokozka, a tím vlasové korínky nedostávají dostatek zivin. Tak trochu mne tyhle správy zarmoutili, ale aj tak se nevzdám svých dlouhovlasých cílu! Wink

Pak sme zmerili délku vlasu a procesali je. Pri tom sem si vychutnala pocit “Culumnatura” kartáce (z kancích stetin). Laughing Uz dávno uvazuju o nem nebo Mason Pearson, ale chtela sem ho nejdrív videt na vlastní oci, a taky cítit jak “lezí” v ruce. Potom sme presli k mytí vlasu, coz byl taky zázitek! Pouzil vejcový sampón Rausch, a Alverde balzám na vlasy s citrónem. V jeho koupelne je teda spousta samponu a balzámu, nestacila sem se dívat! Shocked Jelikoz sme nemeli cas nechat schnout vlasy na vzduchu, musel tuhle práci prevzít fén. K tomu zebral zase kancí kartác, nanesl na nej trochu oleje, a pri fénování ním projízdel vlasy. Po celé procedure sme zase merili, z 89 cm mám ted 83 cm. Takze jeste porád nad 80 cm! Very Happy A na konec jeste foto, aby byla dokumentace správne ukoncená. No a domu sem si vzala vzorky produktu, které u mne pouzil. Myslím si, ze to stálo za to. Ostatne posudte sami, dala sem fotky do galerie. Wink
Jo! A jeste mi ríkal, ze prístí týden má klientku z Prahy. Není to nekdo od nás?

Teda, vlásky máš teď moc krásně a úplně jiné. On má snad zázračné ruce Smile To takovýho lesku dosáhl jenom mytím a fénováním? Taky bych si ho nechala líbit, kdyby ovšem jazykovédovednosti byly na úrovni na které by se mohli běžně bavit Smile
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Shahlah
>RADA STARŠÍCH<


Založen: 13.6.2007
Příspěvky: 1671

PříspěvekZaslal: po duben 07, 2008 12:56 pm    Předmět: Citovat

Medea: škoda, že nebydlí v Čechách, hned bych za ním běžela Twisted Evil K tomu hennování, já bych ráda, ale vzhledem k tomu, že používám chem. přeliv... ehm...
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Medea
161-320
161-320


Založen: 23.11.2006
Příspěvky: 199

PříspěvekZaslal: po duben 07, 2008 1:55 pm    Předmět: Citovat

No, ted kdyz vím, jak co delá, tak mi to ani nepripadá tezký. Wink Ale jisté je, ze se k vlasum chová moc opatrne, nic netahá a nebolí. Razz Splis mi ani stríhat nemusel, to sem udelala sama doma. Takze jen ty konecky zastrihnout. Fénovat ale doma urcite nebudu. Confused A jeste mi ukázal jak kartácovat. Já to do tedka vzdycky uspechala, a pri tom sem si vytrhala dost vlasu. Nemám kartácovat hodne, a kdyz tak jen pomali. Dneska sem se drzela jeho pokynu, a nemela sem ani jeden vlas v kartáci! Shocked Very Happy
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Soufflet
>RADA STARŠÍCH<


Založen: 22.3.2007
Příspěvky: 2015

PříspěvekZaslal: po duben 07, 2008 3:09 pm    Předmět: Citovat

Jéé, ty vlasy opravdu vypadají úplně jinak Very Happy To se mu povedlo tak vyhladit tím kančím kartáčem nebo jak?? Shocked
btw co je splis? Embarassed
A nechceš nám dát nějaké typy k tomu kartáčování? Mě se teda vlasiska cuchají šíleně a nějaká finta by se mi docela hodila...
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
lučnívíla
>RADA STARŠÍCH<


Založen: 27.3.2007
Příspěvky: 2854

PříspěvekZaslal: po duben 07, 2008 3:33 pm    Předmět: Citovat

Medeo tak to je skvely jak to dopadlo,opravdu takovy clovek odbornik je pro vlasy poklad Cool vlasky mas moc krasne leskly a jak hedvabi Wink
a kolik to stalo,ta jeho pece?
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Medea
161-320
161-320


Založen: 23.11.2006
Příspěvky: 199

PříspěvekZaslal: po duben 07, 2008 3:58 pm    Předmět: Citovat

Pouzil jen kancí kartác (na nem trochu oleje) a fén. Jinak nic. Ale ja nerada fénuju, Confused byla to ted výjimka. A taky se mne ptal jestli chci vlny a tak, ale kvuli tem fotkám sem rekla ze hladké, aby se dal videt rozdíl. Doma nekartácuju kancím, jen dreveným kartácem. A pouze ráno a pred mytím. Dneska sem si privstala a kartácovala fakt pomali. Asi to pomáhá, protoze sem nestratila ani jeden vlas. Wink Zacínám cesat od spodu, a postupne se dopracuju nahoru. Tot vse.

K tem jeho cenám: byla sem u neho skoro 2 hodiny, a manzelovi dal taky tipy, protoze on má zase extrémne suchou vlasovou pokozku. Já sem dostala 2 vzorky, a aj manzel 2. Kdyz sem se ptala na cenu, tak rekl 15-20 eur by bylo fajn. Dala sem mu 20, protoze to byl jeho vzácný cas, jeho sampony a balzámy. Normálne se tady platí tolik v kadernickém salónu jen za skracování vlasu (bez mytí, bez porady), a to urcite netrvá 2 hodiny.

Splis = roztrepené konecky. Nekdy mne proste nenapadnou slovícka hned cesky, tak to písu, jak príde... Embarassed
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Tree
>RADA STARŠÍCH<


Založen: 2.8.2007
Příspěvky: 1737

PříspěvekZaslal: po duben 07, 2008 4:00 pm    Předmět: Citovat

no taky by mě zajímalo kolik za to chce...
Medeo ale vlasy máš fakt nádherně uhlazený Very Happy
zajímalo by mě to by to udělalo s mýma vlasama..
_________________
http://www.youtube.com/watch?v=SME0ZDWnOrg
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Soufflet
>RADA STARŠÍCH<


Založen: 22.3.2007
Příspěvky: 2015

PříspěvekZaslal: po duben 07, 2008 4:10 pm    Předmět: Citovat

20 euro Shocked No málo to sice není, ale přiznám se, že jsem čekala ještě víc Smile Přecejen je to odborník a ne jen tak ledajaký, navíc v Rakousku Rolling Eyes Těch 20 euro vážně není moc Very Happy
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
tiborMel
>RADA STARŠÍCH<


Založen: 3.1.2007
Příspěvky: 2550

PříspěvekZaslal: po duben 07, 2008 4:38 pm    Předmět: Citovat

počkaj počkaj, 20 euro za kadeřníka, který navíc s vlasy viditelně umí? teda nevim teď přesnej kurz, ale dejme tomu, ať máme zaokrouhlenou sumu, 1e = 30 kč, tj. 600 kč.... chce se mi smát a brečet zároveň (to jako takovou tou jako závistí Wink ...
to je levný ty bláho, parádní cena... v praze stříhaj bráchu, krátkovlasatýho, za litra a víc... no fíííha.... Very Happy
_________________
I would die to breathe again
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
remia
161-320
161-320


Založen: 17.5.2007
Příspěvky: 271

PříspěvekZaslal: út duben 08, 2008 7:43 am    Předmět: Citovat

Medeo, to je fakt krása, určitě to stálo za to Smile za 20 Euro? To je fakt málo... já jsem si nedávno nechala zastřihnout konečky a nechala tam 545,-, byla tam hodinu, rady sice obdržela, ale to se určitě nedá s tímhle srovnávat.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Zobrazit příspěvky z předchozích:   
Přidat nové téma   Zaslat odpověď Jdi na stránku Předchozí  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8  Další

 
Přejdi na:  
Nemůžete odesílat nové téma do tohoto fóra.
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru.
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete hlasovat v tomto fóru.