cassia
Jdi na stránku Předchozí  1, 2, 3, ... 23, 24, 25  Další
 
Přidat nové téma   Zaslat odpověď    Obsah fóra Dlouhevlasy.cz -> Barvy a henna
 Vložte téma mezi Oblíbené&sid=fbcc9b247cbd08b790e93efd891f3aa3Zobrazit předchozí téma :: Zobrazit následující téma  
Autor Zpráva
jitty
~ Strážkyně tématu ~


Založen: 16.4.2007
Příspěvky: 2999

PříspěvekZaslal: ne duben 06, 2008 3:07 pm    Předmět: Citovat

ahaa,tak tu cassiu má fakt urtekram jako neutrální hennu..tak to asi zkusím.. Wink
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Shahlah
>RADA STARŠÍCH<


Založen: 13.6.2007
Příspěvky: 1671

PříspěvekZaslal: po srpen 25, 2008 2:39 am    Předmět: Citovat

Medea napsal:
Mne zrovna dnes dosla objednávka indických produktu, mezi nimi aj cassia. Laughing Je to neutrální henna. Budu jí míchat z amlou, po které bych mnela mít tmavohnedé vlasy. Wink Jeste sem objednala vlasový olej amla a nekolik samponu. Jsem moc zvedavá jak tyhle indické produkty úcinkujou?


Já si maličkou lahvičku amlového oleje před pár dny přivezla z Indie, tak jsem na něj taky zvědavá. Takže přidáním amlového oleje do neutrální henny by měly o něco ztmavnout vlasy? Já ti nevím... Jinak indické produkty mi účinkují skvěle, v Indii jsem vlasy poctivě mazala místním bylinným olejem a myla místním přírodním šampónem a vlasy se po návratu vůbec nezdají poškozné, naopak se tváří, jako by jim to snad prospělo Shocked Laughing

Teď s odstupem koukám, že jsem byla nějaká optimistická, nu, na podzim mě to přešlo, protože jsem musela dát dolů 10 cm vlasů Rolling Eyes


Naposledy upravil Shahlah dne so červen 20, 2009 5:02 pm, celkově upraveno 1 krát.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Titania
~ Strážkyně tématu ~


Založen: 13.12.2007
Příspěvky: 3906

PříspěvekZaslal: po srpen 25, 2008 8:58 am    Předmět: Citovat

Nevím jak amlovej olej, ale kamarádka teď nedávno začala používat práškovou amlu před hennou s indigem, a celý je to daleko míň zrzavý (včetně šedin, který mívala hodně do oranžova), takový tmavší a vůbec moc pěkný.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Marlene
161-320
161-320


Založen: 13.3.2009
Příspěvky: 206

PříspěvekZaslal: so červen 20, 2009 4:56 pm    Předmět: Citovat

Nevíte, kde by se dala v drogerii či v lékárně sehnat maska z cassie??? Mám pocit, že jsem dřív vídala v Jasmínu masku z bezbarvé henny od Hennecolor, ale nejsem si už jistá, posledně tam nic takového neměli, akorát bezbarvou hennu jakožto barvu v prášku a do té se mi moc nechce.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Titania
~ Strážkyně tématu ~


Založen: 13.12.2007
Příspěvky: 3906

PříspěvekZaslal: po červen 22, 2009 11:51 am    Předmět: Citovat

Já bych řekla, že to s tou bezbarvou hennou je následek všeobecnýho zmatení pojmů, bezbarvá lawsonia inermis prostě neexistuje, a bezbarvá henna se v našich krajích obvykle (a mylně) říká cassii (pro ještě větší zmatení se jí taky někdy říká neturální). Jestli někde mají "bezbarvou hennu" od hennecolor, mrkni na složení a uvidíš, na čem jsi (ve "vitamínový" je trochu cassie taky, ale je to jenom jedna z asi 10 složek). Podle mýho názoru bude a podle účinků bude asi henna z DM (tenhle zábal http://www.henna.eu/produkty/regenerace/ )zřejmě taky s největší pravděpodobností cassia (tahle firma říká henna všemu od skutečný henny přes cassiu po indigo Rolling Eyes Wink ). Ale pokud chceš jít na jistotu, tak bych spíš zkusila prostudovat to složení od hennecolor, nebo ještě líp někde sehnat Urterkram http://www.biosfera.cz/urtekram-barva-na-vlasy-neutral-100g/produkt/cz/ (teda ne nutně na biosféře, mají ji určitě i jinde, ale v kamennejch obchodech asi moc nebude. Hodně štěstí při shánění. Wink
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Marlene
161-320
161-320


Založen: 13.3.2009
Příspěvky: 206

PříspěvekZaslal: po červen 22, 2009 1:00 pm    Předmět: Citovat

Moc děkuju, prostuduju si to a uvidím. Ono to asi bude všecko v práškové formě, to zřejmě jinak ani nejde Laughing Škoda, že není nějaká prostě maska v piksle, která se jen napatlá na 10 min, umyje a hotovo. Nevadí, co se dá dělat Smile
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Titania
~ Strážkyně tématu ~


Založen: 13.12.2007
Příspěvky: 3906

PříspěvekZaslal: po červen 22, 2009 1:09 pm    Předmět: Citovat

Nojo, bylinky holt potřebujou k tomu, aby mohly účinkovat, chvíli času a péče. Ale výsledek většinou stojí za to. I když možná nějakej balzám s cassií někde existuje - ale tam je zase otázka, kolik by v něm tý cassie bylo, a kolik by tam bylo různejch srágor.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Shahlah
>RADA STARŠÍCH<


Založen: 13.6.2007
Příspěvky: 1671

PříspěvekZaslal: út srpen 04, 2009 12:17 am    Předmět: Citovat

Zkoušel jste někdo maskovat šediny cassií? Chemická barva mi totiž vesele odrůstá a v mé hnědé se objevuje víc a víc šedivých vlasů Mad Podle tohoto odkazu: http://www.mehandi.com/shop/cassiaobovatabuy.html by cassia ty šedé vlasy mohla obarvit alespoň na blond, čímž by vypadaly méně výrazně...
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Lúthien
>RADA STARŠÍCH<


Založen: 10.4.2009
Příspěvky: 1889

PříspěvekZaslal: po září 06, 2010 10:26 am    Předmět: Citovat

Holky, zkoušeli jste někdo tuhle "bezbarvou hennu"?
http://www.prodejbylin.cz/henna_neutral_list_mlety/index.html
Jde mi hlavně o to, jestli nebarví nějak moc, vypadám divně se žlutými odlesky ve vlasech.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Meadow
***moderátorka a Strážkyně tématu***


Založen: 12.11.2008
Příspěvky: 4062

PříspěvekZaslal: po září 06, 2010 11:11 am    Předmět: Citovat

Určitě hoď názor, jestli ji zkusíš, mám na ni spadeno, až doplácám zásoby HennéNatur...
_________________
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Zobrazit příspěvky z předchozích:   
Přidat nové téma   Zaslat odpověď Jdi na stránku Předchozí  1, 2, 3, ... 23, 24, 25  Další

 
Přejdi na:  
Nemůžete odesílat nové téma do tohoto fóra.
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru.
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete hlasovat v tomto fóru.