Dotaz

 
Přidat nové téma   Toto téma je zamknuto, nemůžete zde přidávat odpovědi ani upravovat své příspěvky!    Obsah fóra Dlouhevlasy.cz -> Jste u nás noví? Představte se, zeptejte se, uvolněte se :)
 Vložte téma mezi OblíbenéZobrazit předchozí téma :: Zobrazit následující téma  
Autor Zpráva
Letee
21-40
21-40


Založen: 2.3.2008
Příspěvky: 21

PříspěvekZaslal: ne březen 02, 2008 7:57 pm    Předmět: Dotaz Citovat

Zdravím všechny diskutující ....
Tak sem nějak chtěla zjistit co s mými vlasy a sem tu .... moc, moc zajímavá www. stránka ... a měla bych hned dotaz , používá z Vás někdo krém na vlasy Luxina ? Jaký máte na to názor ?
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Bonemína
***moderátorka***


Založen: 30.8.2007
Příspěvky: 6526

PříspěvekZaslal: ne březen 02, 2008 8:57 pm    Předmět: Citovat

Ahoj, letee.

Bohužel, neznám. Co konkrétně to má být? Balzám, kúra nebo nějaký styling?
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Aha Admin
ADMIN


Založen: 9.4.2006
Příspěvky: 1798
Bydliště: Zazrcadli

PříspěvekZaslal: ne březen 02, 2008 9:00 pm    Předmět: Citovat

Ahoj Letee, taky neznam, ale aspon Te u nas privitam , udelej si jak doma a pomoz nam to tu udelat jeste zajimavejsi Smile
_________________
DlouheVlasy.cz!!!
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
Letee
21-40
21-40


Založen: 2.3.2008
Příspěvky: 21

PříspěvekZaslal: ne březen 02, 2008 9:15 pm    Předmět: Vlasy Citovat

Ahojte holky, teda to je fofr, tak rychlá odpově´d, já jsem si asi před třemi měsíci koupila krém Luxina v obchodě s vlasovou kosmetikou , krém jsem nepoužívala a nějak se mi smazala nálepka, takže víc o krému nevím ani já, snad jen že je to krém prý pro suché vlasy , já ho mám v umělohmotné lahvičce 500 ml s pumpičkou a bohužel nevím jak to vlastěn používat, jo,jo, ty moje urychlené nákupy ... no jinak mám spoustu dotazů na své vlasy ... mám je dost suché ( častými prosvětlovacími melíry ), te´d jsem začala pít čaj od doktota popova - křemíkovou bombu, ale místo vlasů se mi zdá, že to spíš působí na nehty , netřepí se mi ... takže poradí mi někdo co s vlasy ? děkujůůů ...
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Bonemína
***moderátorka***


Založen: 30.8.2007
Příspěvky: 6526

PříspěvekZaslal: ne březen 02, 2008 9:39 pm    Předmět: Citovat

Účinky na nehtech se projeví rychleji, nehty rostou rychle a máš je stále na očích už "od kořínků" nebo jak se tomu u nehtů říká. Ale jestli ti to pomáhá na nehty, na vlasy to zabere pravděpodovně taky, ale na viditelné účinky si počkáš o dost dýl.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Letee
21-40
21-40


Založen: 2.3.2008
Příspěvky: 21

PříspěvekZaslal: ne březen 02, 2008 9:50 pm    Předmět: Vitamíny Citovat

Jojo, piju to třetí týden a má se dělat 6 - ti týdenní kúra, taky jsem začala s Biosilem ... tak uvidím , chvilku nechám vlasy odpočinout od melírů ... právě chci vyzkoušet a hlavně proto jsem tady se poradit co se suchými vlasy ... hodně tady píšou o kokosovém oleji, u každého asi funguje něco jiného .... nemáte tady někdo zkušenost s přípravky od Dr. Popova ? Třeba se sprejem Pantenol? Nebo se svízelovou mastí, která se má používat v kombinaci s čajem - Křemíková bomba na ple´t ?
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Zobrazit příspěvky z předchozích:   
Přidat nové téma   Toto téma je zamknuto, nemůžete zde přidávat odpovědi ani upravovat své příspěvky!

 
Přejdi na:  
Nemůžete odesílat nové téma do tohoto fóra.
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru.
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete hlasovat v tomto fóru.