Dívadlo :o)
Jdi na stránku Předchozí  1, 2, 3, 4 ... 14, 15, 16  Další
 
Přidat nové téma   Zaslat odpověď    Obsah fóra Dlouhevlasy.cz -> Umění, film, divadlo, architektura, literatura
 Vložte téma mezi Oblíbené&sid=6f4f81f1fdcfa0cdb1775f3b8f1c06b7Zobrazit předchozí téma :: Zobrazit následující téma  
Autor Zpráva
maybeee
41-80
41-80


Založen: 14.2.2009
Příspěvky: 66

PříspěvekZaslal: út únor 17, 2009 6:44 pm    Předmět: Citovat

já bych všem doporučila Obchodníka s deštěm v divadle Na Vinohradech do opzice bych v tomto divadle postavila Višňový sad (tedy pokud není vaše oblíbená četba leporelo Very Happy či jiná obrázková kniha bez hlubšího poslání)
Ve Švandově divadle by jistě stála za vidění Žebrácká opera a na malé scéně Dorotka (pokud nejste proti alternativnímu divadlu)
V Dlouhé Divoká kachna, a Souhrné dílo W.S. ve 120 minutách a vlastně všechno krom Pokusu o létání. (+experiment jsem neviděla)...........
..... myslim že to už stačí , jsem divadelní maniak, tak se omlouvám Embarassed
příště okomentuji mé divadelní zážitky za tento měsíc Wink
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Nicole
>RADA STARŠÍCH<


Založen: 10.7.2008
Příspěvky: 6825

PříspěvekZaslal: st únor 25, 2009 2:54 pm    Předmět: Citovat

Tak se můžu pochlubit, že jsem taky kulturní. Jinak divadlo nemusím, nějak mi připadá, že tam všichni akorát křičí, pobíhají a dupou Laughing Embarassed
Ale včera jsem byla v Divadle v Dlouhé. Ovšem na Antigoně (rock opera), takže je to tak trošku švindlování Embarassed
Ale každopádně jsem byla ohromena. Tedy, byly tam určité rušivé elementy (spíš z řad účinkujících), ale jako celek mě to hodně uchvátilo. Když si představím obsazení, které tam bývalo, byl by zážitek ještě silnější. A hodně jsem ocenila pojetí. Je to jako spojení metalového koncertu, cirkusu a operního představení. Nikdo si nehraje na velké hraní a v hlavní roli je tam hudba.
A právě ta hudba, společně s akrobaty a ohňovou show mě dostali.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
*
>RADA STARŠÍCH<


Založen: 21.11.2006
Příspěvky: 2752

PříspěvekZaslal: čt březen 12, 2009 7:01 am    Předmět: Citovat

Včera jsme byli na My Fair Lady ze Zelňáku. No já vím, není to žádná novinka, ale já jsem to ještě neviděla. Docela jsem se těšila, ale není to nic extra. Hantec dobrý, ale ten zbytek, hm, no nevím Confused
_________________
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Zobrazit autorovy WWW stránky
Adluska
>RADA STARŠÍCH<


Založen: 30.10.2007
Příspěvky: 1458

PříspěvekZaslal: čt březen 12, 2009 10:10 am    Předmět: Citovat

Já půjdu 28.3. na bratránkovo představení. Jen bohužel zatím nevím, co to je. Hraje tam hlavní roli Wink Info doplním, jen vím, že se hraje v Malých Svatoňovicích.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Bittersweet
321-600
321-600


Založen: 7.8.2007
Příspěvky: 343
Bydliště: Praha

PříspěvekZaslal: čt březen 12, 2009 10:10 am    Předmět: Citovat

Tak já taktéž přidám do mlýna.
Vřele můžu doporučit komedii Terasa v divadle bez zábradlí (obsazení - Hrušinský,Žák,Carda,Brožová,Morávková,Švandová,Pospíchal). Pokud chcete oddechovku a hodně se zasmát šup na Terasu Wink . http://www.bezzabradli.cz/index.php?str=repertoar&sectid=82

Od čeho jsem čekala víc je Mandragora Confused . Na to jaké jsem četla recenze, to nebylo zas nic extra. Co je úplně za trest ve švandově divadle jsou sedačky. Představení mělo necelé 2hodiny a všichni jsme si furt poposedávali (což byl další rušivý element). Kamarádka tam byla na nějaké hře, co měla 3hodiny (nevím, jak to přežili Laughing ).

Tak a poslední věc na které jsem byla v únoru je Drakula. Jedním slovem mňamózní Very Happy . Chytli jsme Hůlku a teda klobouk dolů. Bylo to, jak z původního představení, co mam na videokazetě. Nývltová v roli Adriany byla taky dobrá (čekala jsem to o dost horší). Nymfy si to tam dávaly taky dobře (byly dost zábavné o proti původnímu představení - velké plus).
Nepotěšila mě vůbec Machálková jakož to Lorraine (pro mě to byl nejslabší výkon). Vůbec v tom nebyly city (budiž , neuzpívá to), ale ty city mě snad štvaly ještě víc - bod mrazu.
Za mě - všichni až na Machálkovou super Laughing
Co mě naštvalo - zase sedačky. Hybernie děs - byla jsem tam prvně a teda zážitek. Je to tam nalepené (aby tam nacpali, co nejvíc lidí), absolutně žádné místo pro nohy - nechápu, jak se tam má složit chlap.

V pondělí se chystam na Touhu do Kalichu Razz . Tak pak poreferuju.
_________________
Tohle miluju Very Happy
http://www.youtube.com/watch?v=Oh17t7UeusI&amp;feature=channel_page
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
kocici.hrbet
>RADA STARŠÍCH<


Založen: 28.3.2009
Příspěvky: 633

PříspěvekZaslal: po duben 20, 2009 7:31 pm    Předmět: Citovat

Nebyl jste někdo v divadle U Hasičů na Cavemanovi? Mám lístky na červen, tak jsem na to zvědavá. Prý je to dobrý, a bývá to hned vyprodáno. Kdyžtak podejte zprávu, ať vím, na co se těšit Very Happy
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
butterfly8888
41-80
41-80


Založen: 16.4.2010
Příspěvky: 58

PříspěvekZaslal: út červenec 13, 2010 3:05 pm    Předmět: Citovat

Divadlo...jej hned bych šla, bohužel není s kým, většina dnešní populace radši do kina a na divadlo se nějak zapomíná Sad
Posledně jsem byla na Zánik samoty Berhof a nebo na Ostře sledované vlaky... už ani nevím, obojí bylo bezva, ale "Vlaky" mě dost uchvátily, zvláště co jsem si přečetla i knihu Smile
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
*Hanča
>RADA STARŠÍCH<


Založen: 10.3.2009
Příspěvky: 4307

PříspěvekZaslal: út červenec 13, 2010 3:24 pm    Předmět: Citovat

divado je moje láska.. leč v olomouci vždycky nějak nezastihnu lístky.. a většinou 3-4 měsíce předem opravdu nevím, co budu dělat.. Rolling Eyes

snad pak v Brně to bude lepší...Smile
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
butterfly8888
41-80
41-80


Založen: 16.4.2010
Příspěvky: 58

PříspěvekZaslal: út červenec 13, 2010 3:31 pm    Předmět: Citovat

Hanča napsal:
divado je moje láska.. leč v olomouci vždycky nějak nezastihnu lístky.. a většinou 3-4 měsíce předem opravdu nevím, co budu dělat.. Rolling Eyes

snad pak v Brně to bude lepší...Smile


s lístky zatím problém nemám, do šumperského divadla zatím takový nával naštěstí není Smile
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
*Hanča
>RADA STARŠÍCH<


Založen: 10.3.2009
Příspěvky: 4307

PříspěvekZaslal: út červenec 13, 2010 3:45 pm    Předmět: Citovat

butterfly8888 napsal:
Hanča napsal:
divado je moje láska.. leč v olomouci vždycky nějak nezastihnu lístky.. a většinou 3-4 měsíce předem opravdu nevím, co budu dělat.. Rolling Eyes

snad pak v Brně to bude lepší...Smile


s lístky zatím problém nemám, do šumperského divadla zatím takový nával naštěstí není Smile

u nás je to fest špatný... totiž asi většina lidí má pernamentky, jinak si to nedovedu vysvětlit..
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Zobrazit příspěvky z předchozích:   
Přidat nové téma   Zaslat odpověď Jdi na stránku Předchozí  1, 2, 3, 4 ... 14, 15, 16  Další

 
Přejdi na:  
Nemůžete odesílat nové téma do tohoto fóra.
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru.
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete hlasovat v tomto fóru.