exemy, bradavice (kurie oka) fuuuj
Jdi na stránku Předchozí  1, 2, 3, ... 19, 20, 21  Další
 
Přidat nové téma   Zaslat odpověď    Obsah fóra Dlouhevlasy.cz -> Krása, móda, zdraví + strava
 Vložte téma mezi Oblíbené&sid=751a1244afe7559206d3a85f670006d9Zobrazit předchozí téma :: Zobrazit následující téma  
Autor Zpráva
eetynka
321-600
321-600


Založen: 5.2.2008
Příspěvky: 517

PříspěvekZaslal: po březen 03, 2008 11:47 pm    Předmět: Citovat

Slunéčko napsal:
Eetynko, na bradavičky vyzkoušej určitě tea tree olej - potírat třeba 2x denně. Myslím že je opravdu dobrý. A taky je dobrá kúra z hlívy ústřičné, v lékárně se prodávají kapsle, které obsahují sušenou hlívu ústřičnou a měly by posilovat imunitu speciálně v boji proti virům, které bradavice způsobují. Já jsem se takto - kombinací hlívy vnitřně a tea tree zevně, jedné bradavičky úspěšně zbavila.
A na ekzém zkus vyzkoušet konopnou kosmetiku - buď Cannaderm nebo Cutis Help, obě firmy mají krémy speciálně proti exému, já mám zkušenost s druhou jmenovanou a dobré.


slniecko a co z tej cutishelp si mala? kukam, ze je toho viacej.. denny, nocny, po sprche,... Smile celkom sa mi to pozdava
aj to rakytnikove kerite:)
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Janie
***moderátorka***


Založen: 20.11.2007
Příspěvky: 1941
Bydliště: Brno

PříspěvekZaslal: út březen 04, 2008 7:52 am    Předmět: Citovat

na ty bradavice by mohl zabrat ricinový olej, ale 100% zabírá DUOFILM z lékárny, takže žádná příroda..kamarádka na ekzém taky používala Infadolan a pořád promašťovala..
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Bonemína
***moderátorka***


Založen: 30.8.2007
Příspěvky: 6526

PříspěvekZaslal: út březen 04, 2008 9:49 am    Předmět: Citovat

A co s kuříma okama?
Už několik let se jich nemůžu zbavit, nepomáhají ani náplasti z lékárny ani seřezávání, nic, mám dojem, že po každé takové kúře se akorát zvětší. Neznáte na to nějaké mazání které by to alespoň zmírnilo když už ne úplně odstranilo?
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Morganna
***moderátorka***


Založen: 23.2.2007
Příspěvky: 9303

PříspěvekZaslal: út březen 04, 2008 10:02 am    Předmět: Citovat

No babi na to doporučila doktorka kyselinu salicylovou a (kupodivu) tak jak na bradavice - vlaštovičník Confused

A pak ještě receptík, který funguje zaručeně na bradavice, ale mohl by i na kuří zraky - smíchat křídu se šťávou z cibule, namatlat, ovázat, nechat přes noc. Provádět celý týden, pak by se to mělo odloupnout.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Bonemína
***moderátorka***


Založen: 30.8.2007
Příspěvky: 6526

PříspěvekZaslal: út březen 04, 2008 10:05 am    Předmět: Citovat

A ta kyselina salicylová ty kuří oka nějak vyžrala nebo vyloupla nebo co? A zacelila se pak ta noha novou kůží nebo zajizvila? Anebo se po pár dnech začalo dělat nové oko?
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Morganna
***moderátorka***


Založen: 23.2.2007
Příspěvky: 9303

PříspěvekZaslal: út březen 04, 2008 10:10 am    Předmět: Citovat

No, ted se na to babi tezko zeptam, leda v ramci ducharske seance, ale potom si na ne uz moc nestezovala, tak bych rekla, ze zafungovalo. Myslim, ze by to melo fungovat tak, ze kdyz se to "očko" odloupne, mělo by se to zatáhnout novou kůží.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Bonemína
***moderátorka***


Založen: 30.8.2007
Příspěvky: 6526

PříspěvekZaslal: út březen 04, 2008 10:15 am    Předmět: Citovat

Tak jsem na to koukala a je to i v těch náplastech na kuří oka, které mi ale vůbec nezabraly. Vydrolil se jen kus toho ošklivého, pak mi začala týct dost krev, tak jsem se v tom už nedloubala. Noha bolela ještě dva týdny poté a když přestala bolet, pomrkávalo na mě zbrusu nové oko - o kus větší než to předchozí. Ty náplasti jsem opakovala několikrát, ale vždycky to dopadlo takhle Sad

Pokusím se splašit tu kyselinu v nějaké čistší a silnější podobě, jestli mi to zežere nohu, víte čím to je Smile
Hm, tak asi ne - dávala jsem si na to SPOFAPLAST, ten obsahuje 40% té kyseliny a nic silnějšího jsem nenašla Sad Do kelu Sad
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Slunéčko
>RADA STARŠÍCH<


Založen: 22.7.2007
Příspěvky: 1249

PříspěvekZaslal: út březen 04, 2008 10:52 am    Předmět: Citovat

eetynka napsal:
slniecko a co z tej cutishelp si mala? kukam, ze je toho viacej.. denny, nocny, po sprche,... Smile celkom sa mi to pozdava
aj to rakytnikove kerite:)


Já mám krém Ekzém pro denní ošetření, ale používám ho kdykoli si vzpomenu, ráno, přes den i na noc. A rakytníkové karité je na popraskané vysušené ruce taky moc fajn... Very Happy
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Klarusa
*** šéfredaktorka serveru ***


Založen: 10.11.2006
Příspěvky: 6037

PříspěvekZaslal: út březen 04, 2008 11:26 am    Předmět: Citovat

Morganna napsal:
...a (kupodivu) tak jak na bradavice - vlaštovičník Confused


No já jsem taky slyšela, že vlaštovičník je na kuří oka.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Herminka
>RADA STARŠÍCH<


Založen: 10.8.2007
Příspěvky: 3260

PříspěvekZaslal: út březen 04, 2008 12:44 pm    Předmět: Citovat

S bradavicemi jsem chodila na kožní na tekutý dusík a bylo to hodně nepříjemné (dělaly se z toho hrozně bolestivé puchýře Crying or Very sad ), tak teď se jich chci zbavit nějak šetrně a pokud možno přírodně. Morgann, když se člověk maže na noc tou cibulovou šťávou, nesmrdí pak cibulí na sto honů i přes den?

Eetynko, co se ekzému týče, je dobré si nechat zjistit, na co jsi alergická (jak na alergologii, kdeti zjistí respirační alergeny, tak na kožním, kde zjistí kontaktní) a pak si taky najít alergeny zkřížené (např. když jsi alergická na břízu, můžeš být alergická na jablka a celer) a pokusit se je vyloučit ze stravy. Mně to velice pomohlo (psala jsem to tu už jinde tak se omlouvám těm, kdo to už četli) - celé roky jsem snídala vločky (všech druhů), moc mi to chutnalo a myslela jsem si, jak dělám pro své tělo dobře, ale časem jsem se dozvěděla, že kdo je alergický na trávy (to jsem a docela dost), může být alergický právě na vločky (tj. málo tepelně upravené obiloviny). Zkusila jsem je přestat jíst a už asi po 14 dnech ekzém doznal zásadní změny a teď mám skoro pokoj. Na mazaní se mi osvědčily krémy Exema a Atopos od Cannadermu a podstatně levnější měsíčkový (nechtíkový) krém Alverde na ruce; dále je fajn Saloos Karité - mně asi nejvíc sedlo levandulové. CutisHelp denní jsem měla taky, ale vůbec neléčil, spíš opačně - je to holt individuální.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Zobrazit příspěvky z předchozích:   
Přidat nové téma   Zaslat odpověď Jdi na stránku Předchozí  1, 2, 3, ... 19, 20, 21  Další

 
Přejdi na:  
Nemůžete odesílat nové téma do tohoto fóra.
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru.
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete hlasovat v tomto fóru.