exemy, bradavice (kurie oka) fuuuj
Jdi na stránku Předchozí  1, 2, 3, 4 ... 19, 20, 21  Další
 
Přidat nové téma   Zaslat odpověď    Obsah fóra Dlouhevlasy.cz -> Krása, móda, zdraví + strava
 Vložte téma mezi OblíbenéZobrazit předchozí téma :: Zobrazit následující téma  
Autor Zpráva
Morganna
***moderátorka***


Založen: 23.2.2007
Příspěvky: 9303

PříspěvekZaslal: út březen 04, 2008 1:21 pm    Předmět: Citovat

No, u me slo o bradavice na plosce chodidla, a nepozorovala jsem, ze by mi byly nohy nejak vyrazneji citit - jenom podotykam, ze byla zima a nozky byly po vetsinu casu v uzavrenych botach.
A kazdopadne, kdyz jsem si to rano vymenovala, tak jsem si vzdycky inkriminovane misto zalepila naplasti. Very Happy
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Herminka
>RADA STARŠÍCH<


Založen: 10.8.2007
Příspěvky: 3260

PříspěvekZaslal: út březen 04, 2008 1:42 pm    Předmět: Citovat

Morganna napsal:
No, u me slo o bradavice na plosce chodidla, a nepozorovala jsem, ze by mi byly nohy nejak vyrazneji citit - jenom podotykam, ze byla zima a nozky byly po vetsinu casu v uzavrenych botach.
A kazdopadne, kdyz jsem si to rano vymenovala, tak jsem si vzdycky inkriminovane misto zalepila naplasti. Very Happy

No, u mě se jedná o bradavice na rukou, tak bych opravdu nerada páchla Rolling Eyes , nejhorší je, že já bych to třeba necítila, ale co chudáci ostatní! Možná zkusím na začátek spíš ten riciňák či kokosák.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
eetynka
321-600
321-600


Založen: 5.2.2008
Příspěvky: 517

PříspěvekZaslal: út březen 04, 2008 1:42 pm    Předmět: Citovat

Morganna napsal:
No, ted se na to babi tezko zeptam, leda v ramci ducharske seance, ale potom si na ne uz moc nestezovala, tak bych rekla, ze zafungovalo. Myslim, ze by to melo fungovat tak, ze kdyz se to "očko" odloupne, mělo by se to zatáhnout novou kůží.


ono, ked su tie bradavice (kurie oka) este male, tak sa nemozu vypalovat tym dusikom, lebo to vypali aj dobru kozu Confused tie pupance sa tam urobia ale vzdy a potom treba aj tie liecit.. (ked som bola mala, som si to absolvovala).
a asi pred pol rokom som mala mini bradavicu na ruke na prste a potierala tym duofilmom a v lekarni mi odporucili to triet este pemzou a tak som kazdy vecer trela (nie nejak masochisticky, skor tak normal) a za par dni to zacala krvacat..Sad potom som si to len potierala a ono to odpadlo..
a teraz je to tu zas...
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
eetynka
321-600
321-600


Založen: 5.2.2008
Příspěvky: 517

PříspěvekZaslal: út březen 04, 2008 1:47 pm    Předmět: Citovat

citace:
Eetynko, co se ekzému týče, je dobré si nechat zjistit, na co jsi alergická (jak na alergologii, kdeti zjistí respirační alergeny, tak na kožním, kde zjistí kontaktní) a pak si taky najít alergeny zkřížené (např. když jsi alergická na břízu, můžeš být alergická na jablka a celer) a pokusit se je vyloučit ze stravy. Mně to velice pomohlo (psala jsem to tu už jinde tak se omlouvám těm, kdo to už četli) - celé roky jsem snídala vločky (všech druhů), moc mi to chutnalo a myslela jsem si, jak dělám pro své tělo dobře, ale časem jsem se dozvěděla, že kdo je alergický na trávy (to jsem a docela dost), může být alergický právě na vločky (tj. málo tepelně upravené obiloviny). Zkusila jsem je přestat jíst a už asi po 14 dnech ekzém doznal zásadní změny a teď mám skoro pokoj. Na mazaní se mi osvědčily krémy Exema a Atopos od Cannadermu a podstatně levnější měsíčkový (nechtíkový) krém Alverde na ruce; dále je fajn Saloos Karité - mně asi nejvíc sedlo levandulové. CutisHelp denní jsem měla taky, ale vůbec neléčil, spíš opačně - je to holt individuální.


ja som toto zdedila po otcovi a uz som bola aj 2krat v nemozcnici, co mi robili testy na alergiu a asi2 abo 3 krat v ambulancii. uz mam k tym vysetreniam taky odpor... ja tymto doktorom moc neverim. cosi mi zistili a vyliecili a raz mi dala kvapky po ktorych mi vzdy bolo blbo na zaludok a tvrdila ake su super a ze ich musim brat..
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Herminka
>RADA STARŠÍCH<


Založen: 10.8.2007
Příspěvky: 3260

PříspěvekZaslal: út březen 04, 2008 1:52 pm    Předmět: Citovat

eetynka napsal:
ja som toto zdedila po otcovi a uz som bola aj 2krat v nemozcnici, co mi robili testy na alergiu a asi2 abo 3 krat v ambulancii. uz mam k tym vysetreniam taky odpor... ja tymto doktorom moc neverim. cosi mi zistili a vyliecili a raz mi dala kvapky po ktorych mi vzdy bolo blbo na zaludok a tvrdila ake su super a ze ich musim brat..

A nějakou alergii, která by Ti ovlivňovala ekzém, Ti nezjistili?
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
eetynka
321-600
321-600


Založen: 5.2.2008
Příspěvky: 517

PříspěvekZaslal: út březen 04, 2008 2:00 pm    Předmět: Citovat

Herminka napsal:
eetynka napsal:
ja som toto zdedila po otcovi a uz som bola aj 2krat v nemozcnici, co mi robili testy na alergiu a asi2 abo 3 krat v ambulancii. uz mam k tym vysetreniam taky odpor... ja tymto doktorom moc neverim. cosi mi zistili a vyliecili a raz mi dala kvapky po ktorych mi vzdy bolo blbo na zaludok a tvrdila ake su super a ze ich musim brat..

A nějakou alergii, která by Ti ovlivňovala ekzém, Ti nezjistili?


zistili mi na pel, z tej ma uz vyliecili a este na palinu a este jeden pel (uz nepamatam meno). na zvierata mi nezistili, ale mam doma 3 kusy. ale tie nedam:) a ked som bola mala, tak som sa vyhadzala z pomarancov a viac nepamatam:) skor to bude ten dedicny faktor u mna
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Herminka
>RADA STARŠÍCH<


Založen: 10.8.2007
Příspěvky: 3260

PříspěvekZaslal: út březen 04, 2008 2:04 pm    Předmět: Citovat

eetynka napsal:
Herminka napsal:
A nějakou alergii, která by Ti ovlivňovala ekzém, Ti nezjistili?

zistili mi na pel, z tej ma uz vyliecili a este na palinu a este jeden pel (uz nepamatam meno). na zvierata mi nezistili, ale mam doma 3 kusy. ale tie nedam:) a ked som bola mala, tak som sa vyhadzala z pomarancov a viac nepamatam:) skor to bude ten dedicny faktor u mna

Alergie na palinu je prosím Tě co? S těmi pylovými alergiemi právě může být zkřížená nějaká jiná alergie - podrobné info je třeba zde. Ale máš pravdu, že dědičnost je potvora Sad
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Shahlah
>RADA STARŠÍCH<


Založen: 13.6.2007
Příspěvky: 1671

PříspěvekZaslal: út březen 04, 2008 2:15 pm    Předmět: Citovat

ty bradavičky mám taky a nevím si s nimi rady, díky za nové téma , rady se mi budou hodit Very Happy
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
eetynka
321-600
321-600


Založen: 5.2.2008
Příspěvky: 517

PříspěvekZaslal: út březen 04, 2008 2:38 pm    Předmět: Citovat

Herminka napsal:
eetynka napsal:
Herminka napsal:
A nějakou alergii, která by Ti ovlivňovala ekzém, Ti nezjistili?

zistili mi na pel, z tej ma uz vyliecili a este na palinu a este jeden pel (uz nepamatam meno). na zvierata mi nezistili, ale mam doma 3 kusy. ale tie nedam:) a ked som bola mala, tak som sa vyhadzala z pomarancov a viac nepamatam:) skor to bude ten dedicny faktor u mna

Alergie na palinu je prosím Tě co? S těmi pylovými alergiemi právě může být zkřížená nějaká jiná alergie - podrobné info je třeba zde. Ale máš pravdu, že dědičnost je potvora Sad


palina je volaky druh travy
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
eetynka
321-600
321-600


Založen: 5.2.2008
Příspěvky: 517

PříspěvekZaslal: út březen 04, 2008 2:44 pm    Předmět: Citovat

citace:
Alergie na palinu je prosím Tě co? S těmi pylovými alergiemi právě může být zkřížená nějaká jiná alergie - podrobné info je třeba zde. Ale máš pravdu, že dědičnost je potvora Sad


tak som to kukla. rajske jablko neni nahodou rajcina? to jem kazdy den, ale to fakt cely zivot, ja rajciny zboznujem.. a este aj cibulu jem skoro kazdy den, ale to uvarenu a tie caje bylinkove a korenia vymenovane...

no a ten druhy pel je ta ambrozia:) hned som si spomenula.. banany, uhorky tiez jem... hmmm
no tak potom dufam, ze to nie je skrizena alergia.. ale ine prznaky som uz dlho nemala. svrbenie a tak... len ten exem teraz..
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Zobrazit příspěvky z předchozích:   
Přidat nové téma   Zaslat odpověď Jdi na stránku Předchozí  1, 2, 3, 4 ... 19, 20, 21  Další

 
Přejdi na:  
Nemůžete odesílat nové téma do tohoto fóra.
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru.
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete hlasovat v tomto fóru.