Utýraný pitbull George
Jdi na stránku Předchozí  1, 2, 3, 4, 5  Další
 
Přidat nové téma   Zaslat odpověď    Obsah fóra Dlouhevlasy.cz -> Příroda, ekologie a žití v souladu s přírodou.
 Vložte téma mezi Oblíbené&sid=004c09bcb9f6d774fe5bcb0e96283680Zobrazit předchozí téma :: Zobrazit následující téma  
Autor Zpráva
*
>RADA STARŠÍCH<


Založen: 28.12.2006
Příspěvky: 2341

PříspěvekZaslal: út březen 04, 2008 11:22 am    Předmět: Citovat

sarahpentium napsal:
Pod tím článkem, že pesan uhynul, dal někdo do komentáře k článku veškerý kontaktní údaje na chlapa...


Pan zedník Laughing Laughing Laughing

Večer napíšu na ježkostránky nějaké info a udělám mu reklamu, mohla by znít něco jako: i tohle dokáže naše firma!
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
sarahpentium
>RADA STARŠÍCH<


Založen: 22.2.2007
Příspěvky: 1889

PříspěvekZaslal: út březen 04, 2008 11:23 am    Předmět: Citovat

A.d.é.l. napsal:
Já mám jediné štěstí, že neznám nikoho, kdy by zvíře týral. Myslím, že bych tomu dotyčnému asi ublížila. Ránou palicí mezi oči..........


Kdyby tomu hajzlovi dali na krk řetěz a nedali mu byť jen tejden "nažrat", brečel by, škemral, skuhral. Proč to neudělat, že jo? Ať pocítí na vlastní na vlastní kůži aspoň zlomek toho, jak se cítil ten pes. Škoda, že k tomu nikdy nedojde...
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
sarahpentium
>RADA STARŠÍCH<


Založen: 22.2.2007
Příspěvky: 1889

PříspěvekZaslal: út březen 04, 2008 11:25 am    Předmět: Citovat

http://www.novinky.cz/clanek/134550-za-utyrani-opile-kocky-celi-muz-trestnimu-oznameni.html

Jsem to říkala - dají mu pokutu. Tady prostě za utýrání zvířete NIKDO NIKDY SEDĚT NEPŮJDE!!!! Evil or Very Mad Evil or Very Mad Evil or Very Mad Exclamation
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Klarusa
*** šéfredaktorka serveru ***


Založen: 10.11.2006
Příspěvky: 6037

PříspěvekZaslal: út březen 04, 2008 11:28 am    Předmět: Citovat

sarahpentium napsal:
Tady prostě za utýrání zvířete NIKDO NIKDY SEDĚT NEPŮJDE!!!! Evil or Very Mad Evil or Very Mad Evil or Very Mad Exclamation


Jj, o tom bohužel žádná... Crying or Very sad Crying or Very sad Crying or Very sad Evil or Very Mad
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
*
>RADA STARŠÍCH<


Založen: 28.12.2006
Příspěvky: 2341

PříspěvekZaslal: út březen 04, 2008 11:31 am    Předmět: Citovat

sarahpentium napsal:
http://www.novinky.cz/clanek/134550-za-utyrani-opile-kocky-celi-muz-trestnimu-oznameni.html

Jsem to říkala - dají mu pokutu. Tady prostě za utýrání zvířete NIKDO NIKDY SEDĚT NEPŮJDE!!!! Evil or Very Mad Evil or Very Mad Evil or Very Mad Exclamation


Nejlepší je:
Obviněný policistům tvrdil, že má zvířata rád a svoje chování si nedovede vysvětlit.
Rád???????????????? Tak to mi zajímá, co se asi tak odehraje, až je přestane mít rád! Jak tohle může vypustit z pusy. Exclamation
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
Klarusa
*** šéfredaktorka serveru ***


Založen: 10.11.2006
Příspěvky: 6037

PříspěvekZaslal: út březen 04, 2008 11:32 am    Předmět: Citovat

A.d.é.l. napsal:

Nejlepší je:
Obviněný policistům tvrdil, že má zvířata rád a svoje chování si nedovede vysvětlit.
Rád???????????????? Tak to mi zajímá, co se asi tak odehraje, až je přestane mít rád! Jak tohle může vypustit z pusy. Exclamation


No to sem taky myslela, že padnu... Evil or Very Mad
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
sarahpentium
>RADA STARŠÍCH<


Založen: 22.2.2007
Příspěvky: 1889

PříspěvekZaslal: út březen 04, 2008 11:32 am    Předmět: Citovat

Klarusa napsal:
sarahpentium napsal:
Tady prostě za utýrání zvířete NIKDO NIKDY SEDĚT NEPŮJDE!!!! Evil or Very Mad Evil or Very Mad Evil or Very Mad Exclamation


Jj, o tom bohužel žádná... Crying or Very sad Crying or Very sad Crying or Very sad Evil or Very Mad


Přitom rok v lágru by toho hajzla pubertálního naučil, jak se nemá chovat, tam mají takový moc rádi... Přitom je možnost ho na rok zavřít, nechápu, proč to neudělají, vždyť to utýrání bylo provedený až neskutečně brutálním způsobem Exclamation
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
sarahpentium
>RADA STARŠÍCH<


Založen: 22.2.2007
Příspěvky: 1889

PříspěvekZaslal: út březen 04, 2008 11:34 am    Předmět: Citovat

A.d.é.l. napsal:
sarahpentium napsal:
http://www.novinky.cz/clanek/134550-za-utyrani-opile-kocky-celi-muz-trestnimu-oznameni.html

Jsem to říkala - dají mu pokutu. Tady prostě za utýrání zvířete NIKDO NIKDY SEDĚT NEPŮJDE!!!! Evil or Very Mad Evil or Very Mad Evil or Very Mad Exclamation


Nejlepší je:
Obviněný policistům tvrdil, že má zvířata rád a svoje chování si nedovede vysvětlit.
Rád???????????????? Tak to mi zajímá, co se asi tak odehraje, až je přestane mít rád! Jak tohle může vypustit z pusy. Exclamation


Adél, když na Slovensku ubil chlap německýho ovčáka tyčí a ještě si to nahrál ( bylo slyšet i to, jak to zvíře naříká ), jeho matka o něm prohlásila, že je to milovník zvířat a dělá v ochraně nebo co. Tak asi tak...
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
sarahpentium
>RADA STARŠÍCH<


Založen: 22.2.2007
Příspěvky: 1889

PříspěvekZaslal: út březen 04, 2008 11:44 am    Předmět: Citovat

Prej to není první pes, kterej mu pošel, měl i fenu ovčáka, kterou lidi krmili přes plot a pak najednou zmizela. Asi taky uhynula...
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
*
>RADA STARŠÍCH<


Založen: 28.12.2006
Příspěvky: 2341

PříspěvekZaslal: út březen 04, 2008 11:45 am    Předmět: Citovat

Dokud se prostě bude tohle tolerovat, tak to tu holt bude pořád a co je smutnější, bude hůř. Prostě se sebrat houfem a rozbít jim hubu. Na brubý pytel, hrubá záplata....
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
Zobrazit příspěvky z předchozích:   
Přidat nové téma   Zaslat odpověď Jdi na stránku Předchozí  1, 2, 3, 4, 5  Další

 
Přejdi na:  
Nemůžete odesílat nové téma do tohoto fóra.
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru.
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete hlasovat v tomto fóru.