Vlasove prazdniny???
Jdi na stránku 1, 2, 3, 4, 5  Další
 
Přidat nové téma   Zaslat odpověď    Obsah fóra Dlouhevlasy.cz -> Péče o dlouhé vlasy
 Vložte téma mezi OblíbenéZobrazit předchozí téma :: Zobrazit následující téma  
Autor Zpráva
Anonymní
Anonymní





PříspěvekZaslal: út březen 04, 2008 11:24 pm    Předmět: Vlasove prazdniny??? Citovat

Skúšali ste niekto dat vlasom volno? Myslim tym umyt, ususit a dost? Ziadne masky, oleje, zabaly, henna, farby, lopusak a iné vlasove vody, tužidla, laky, gely, proste nic naviac? Len sampon a maximálne kondicioner aby si vlasky aj trocha oddýchli a popasovali sa samé? Ak ano, ako dlho ste vydržali, ako ste ich nosili (rozpustené alebo ste ich chránili nejakým drdolom) a ako to dopadlo?
Návrat nahoru
Anonymní
Anonymní





PříspěvekZaslal: út březen 04, 2008 11:28 pm    Předmět: Citovat

Lebo som pocula že by sa to malo raz za cas praktizovať aby si trocha vydýchli ale mne stačí 1 den nenamazat olejom a katastrofa, vlasky znicene, krepove, konceky polámané, ale priatel vravi ze keby som ich prestala rozmaznavat tak časom by si zvykli a boli by nútené sa spamätať a fungovať normalne no neviem neviem
Návrat nahoru
Aha Admin
ADMIN


Založen: 9.4.2006
Příspěvky: 1798
Bydliště: Zazrcadli

PříspěvekZaslal: út březen 04, 2008 11:29 pm    Předmět: Citovat

Ja jsem si dal uz parkrat volno od dv.cz, docela to pomohlo =)

Ale na tvoji otazku - ano zazil jsem mesic v busi v australii, kde nebyla voda takze jsme si hlavy myli celkem tak 2x. Prvnich 14 dni bylo dost zlych, vypadali jsme fakt desne a hlava smrdela jak chliv. Pak nejakym zazrakem se to ale srovnalo (a nikoli, neni to tim, ze bychom ten smrad nebyli schopni uz citit, ostatni propocene veci smrdely furt stejne Wink). Zkratka ty vlasy se tak nejak rozhodly postarat samy o sobe.

Nedoporucuju zkouset u nas: prvnich 14 dni je fakt brutus =)
_________________
DlouheVlasy.cz!!!
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
Tree
>RADA STARŠÍCH<


Založen: 2.8.2007
Příspěvky: 1737

PříspěvekZaslal: st březen 05, 2008 12:31 am    Předmět: Citovat

jo občas to dělám že si hlavu umeju bez oleje a někdy i bez česání... moc dlouho to ale nevydrží Laughing
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Sirael
>RADA STARŠÍCH<


Založen: 12.2.2008
Příspěvky: 172

PříspěvekZaslal: st březen 05, 2008 3:20 am    Předmět: Citovat

Ehm, tak takové prázdniny praktikuju skoro pořád Wink Moc svoje vlasy nerozmazluju. Můžou být vděčné za občasný kondicionér...
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Nika
>RADA STARŠÍCH<


Založen: 14.10.2006
Příspěvky: 841

PříspěvekZaslal: st březen 05, 2008 6:06 am    Předmět: Citovat

Tak ja si ani nepamatuju, kdy sem na hlave mela neco jineho nez sampon.... Very HappyVery HappyVery Happy A dobry.... vlasy sou normalni..... ale jako ja sem nikdy nic jinyho nezazila, tak treba by to rozdil byl.... Smile
Ja se v posledni dobe ani nestiham moc cesat, ale to teda nedoporucuju, kdyz pak ty dredy rozcuckovavam, tak si vytrhnu tak asi polovinu vlasu....:-//
Ale celkove si myslim, ze takovyhle prazdniny by mohly prepecovavanejm vlasum pomoct.... to znam s balzamem na rty....
mam takove nejake nutkani si rty casto necim natirat a pak ztraci prirozenou schopnost ochrany a musim pecovat vic a vic a vic...A pak jedu nekam do prirody, balzam druhej den ztratim nekde v batohu a rtum je lip a lip a lip a absolutne bez problemu se postaraji samy o sebe....
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
*
>RADA STARŠÍCH<


Založen: 21.11.2006
Příspěvky: 2752

PříspěvekZaslal: st březen 05, 2008 8:01 am    Předmět: Citovat

Sirael napsal:
Ehm, tak takové prázdniny praktikuju skoro pořád Wink Moc svoje vlasy nerozmazluju. Můžou být vděčné za občasný kondicionér...

Tak tak, akorát že nepoužívám ten kondicionér.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Zobrazit autorovy WWW stránky
*
>RADA STARŠÍCH<


Založen: 28.12.2006
Příspěvky: 2341

PříspěvekZaslal: st březen 05, 2008 8:23 am    Předmět: Citovat

Tak moje vlasy mají prázdniny teď. Jen šampon, kondicioner a to je všechno. Byly dost "přepečované", tak jsem přešla na režim, který jsem používala, když začaly růst. Až budou potřebovat masku, přihlásí se mi samy. Jinak žádný zvláštní účes nemám, prostě jen drdolík...
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
Slunéčko
>RADA STARŠÍCH<


Založen: 22.7.2007
Příspěvky: 1249

PříspěvekZaslal: st březen 05, 2008 9:14 am    Předmět: Citovat

Já taky prázdninuju skoro pořád Very Happy nebo spíš naopak, jen šampon a nic víc je můj běžný stav, a prázdniny pro ně jsou, když napatlám i lopušák, olejíček nebo něco takového. Laughing
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Dvířka
>RADA STARŠÍCH<


Založen: 14.3.2007
Příspěvky: 165

PříspěvekZaslal: st březen 05, 2008 4:28 pm    Předmět: Citovat

Tak to ja tez prazdninuju skorem furt.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Zobrazit příspěvky z předchozích:   
Přidat nové téma   Zaslat odpověď Jdi na stránku 1, 2, 3, 4, 5  Další

 
Přejdi na:  
Nemůžete odesílat nové téma do tohoto fóra.
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru.
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete hlasovat v tomto fóru.