Oblíbená místa, krajiny, města...
Jdi na stránku Předchozí  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10  Další
 
Přidat nové téma   Zaslat odpověď    Obsah fóra Dlouhevlasy.cz -> Příroda, ekologie a žití v souladu s přírodou.
 Vložte téma mezi Oblíbené&sid=568d254f5ee53afc5c926e37e5965d63Zobrazit předchozí téma :: Zobrazit následující téma  
Autor Zpráva
Misha
161-320
161-320


Založen: 4.5.2007
Příspěvky: 165

PříspěvekZaslal: čt březen 06, 2008 4:10 pm    Předmět: Citovat

Naše teta má na okraji Brna chatu, nejezdíme jako přímo do centra, to néééé Very Happy sem se asi špatně vyjádřila... Embarassed Pro Brňáky - jak je chatařská kolonie Jehnice, tak tam jezdíme...my tady nikde u DC chatu nemáme a koupě je otázka opravdu hodně peněz, je to tady hodně žádaná lokalita. Tak jednouza rok v létě jedeme za tetou, pomůžeme jí na zahrádce a tak...já si vůbec nemyslim, že by Brno a okolí nebylo hezký.. Třeba i samotný Brno je mo mnohem sympatičtější než třeba Praha a Moraváci jsou hodně vstřícný lidi...
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Sirael
>RADA STARŠÍCH<


Založen: 12.2.2008
Příspěvky: 172

PříspěvekZaslal: čt březen 06, 2008 4:13 pm    Předmět: Citovat

Misha napsal:
Naše teta má na okraji Brna chatu, nejezdíme jako přímo do centra, to néééé Very Happy sem se asi špatně vyjádřila... Embarassed Pro Brňáky - jak je chatařská kolonie Jehnice, tak tam jezdíme...my tady nikde u DC chatu nemáme a koupě je otázka opravdu hodně peněz, je to tady hodně žádaná lokalita. Tak jednouza rok v létě jedeme za tetou, pomůžeme jí na zahrádce a tak...já si vůbec nemyslim, že by Brno a okolí nebylo hezký.. Třeba i samotný Brno je mo mnohem sympatičtější než třeba Praha a Moraváci jsou hodně vstřícný lidi...


Každopádně nejdůležitější je, že se Ti tyhle končiny líbí. Já jsem vůči Brnu asi poměrně zaujatá... Rolling Eyes
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Klarusa
*** šéfredaktorka serveru ***


Založen: 10.11.2006
Příspěvky: 6037

PříspěvekZaslal: čt březen 06, 2008 4:14 pm    Předmět: Citovat

Heh, no nevím, pro mě fakt Brno a přilehlé okolí ee... Confused A pokud jde o vstřícnost, tak bych řekla, že jsou moravské regiony, kde je to 100% lepší než v Brně ( i když hodně záleží na konkrétním člověku...)
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Klarusa
*** šéfredaktorka serveru ***


Založen: 10.11.2006
Příspěvky: 6037

PříspěvekZaslal: čt březen 06, 2008 4:14 pm    Předmět: Citovat

Sirael napsal:


Každopádně nejdůležitější je, že se Ti tyhle končiny líbí. Já jsem vůči Brnu asi poměrně zaujatá... Rolling Eyes


Tak jsme dvě... Laughing Laughing Laughing
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Misha
161-320
161-320


Založen: 4.5.2007
Příspěvky: 165

PříspěvekZaslal: čt březen 06, 2008 4:17 pm    Předmět: Citovat

--------------------------------------------------------------------------------

Tak to já zase třeba proti Praze...a nedokážu ani pořádně vysvětlit proč...protože v jiných velkých městech, hlavně třeba v Německu Drážďany nebo v Rakousku ve Vídni se mi moc líbí...i když uplně nejlepší je to opravdu v přírodě, nejlíp u nás v Českým Švýcarsku - skály, lesy, řeky, potoky...to je krajina jak z pohádky...

JInak koukám, že jsem ommylem vytvořila místo příspěvku téma, omlouvám se moc Embarassed a prosím moderátorky, ať ho kdyžtak smažou Embarassed Embarassed
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
ilona
***moderátorka***


Založen: 13.10.2006
Příspěvky: 7425

PříspěvekZaslal: čt březen 06, 2008 4:24 pm    Předmět: Citovat

Misha napsal:

JInak koukám, že jsem ommylem vytvořila místo příspěvku téma, omlouvám se moc Embarassed a prosím moderátorky, ať ho kdyžtak smažou Embarassed Embarassed

Laughing odstraněno
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Misha
161-320
161-320


Založen: 4.5.2007
Příspěvky: 165

PříspěvekZaslal: čt březen 06, 2008 4:28 pm    Předmět: Citovat

Děkuju:-)
Jinak tu vstřícnost možná pociťuju já, protože v Čechách je to ještě horší - tady vlezete do krámu a bojíte se, aby vám prodavačka nevynadala, že jí otravujete...
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
lučnívíla
>RADA STARŠÍCH<


Založen: 27.3.2007
Příspěvky: 2854

PříspěvekZaslal: čt březen 06, 2008 4:31 pm    Předmět: Citovat

no rozhodne brnenska krajina je bohata na kopce,nadherne lesy a to je uzasne Very Happy a kdyz do centra,tak je tu plno moznosti kulturniho vyziti,takze ja jsem tu rada,ac je to velkemesto(kterych se normalne bojim)je tu pomerne blizko priroda Very Happy
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Misha
161-320
161-320


Založen: 4.5.2007
Příspěvky: 165

PříspěvekZaslal: čt březen 06, 2008 4:33 pm    Předmět: Citovat

Vílko přesně tak Very Happy Brno je spíš taková velká vesnice, proto se mi líbí
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Klarusa
*** šéfredaktorka serveru ***


Založen: 10.11.2006
Příspěvky: 6037

PříspěvekZaslal: čt březen 06, 2008 4:40 pm    Předmět: Citovat

No jo, záleží na tom, jak si kdo představuje krásnou krajinu, případně co všechno ještě pod brněnskou krajinu zahrnujete... Pro mě tedy v Brně samotném není takové místo, kde by se mi líbila příroda... Confused
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Zobrazit příspěvky z předchozích:   
Přidat nové téma   Zaslat odpověď Jdi na stránku Předchozí  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10  Další

 
Přejdi na:  
Nemůžete odesílat nové téma do tohoto fóra.
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru.
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete hlasovat v tomto fóru.