Oblíbená místa, krajiny, města...
Jdi na stránku Předchozí  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10  Další
 
Přidat nové téma   Zaslat odpověď    Obsah fóra Dlouhevlasy.cz -> Příroda, ekologie a žití v souladu s přírodou.
 Vložte téma mezi Oblíbené&sid=08831077c504727365ec8030a6e010f6Zobrazit předchozí téma :: Zobrazit následující téma  
Autor Zpráva
lučnívíla
>RADA STARŠÍCH<


Založen: 27.3.2007
Příspěvky: 2854

PříspěvekZaslal: čt březen 06, 2008 4:47 pm    Předmět: Citovat

no ma oblibena mista v brne jsou marianske udeli,lesy za bystrci,kde jsou studanky a je to tam nadherne,treba marianske udoli mi v necem pripomina muj milovany cesky raj Very Happy
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Klarusa
*** šéfredaktorka serveru ***


Založen: 10.11.2006
Příspěvky: 6037

PříspěvekZaslal: čt březen 06, 2008 4:52 pm    Předmět: Citovat

lučnívíla napsal:
no ma oblibena mista v brne jsou marianske udeli,lesy za bystrci,kde jsou studanky a je to tam nadherne,treba marianske udoli mi v necem pripomina muj milovany cesky raj Very Happy


Tak to máme v této věci úplně opačný vkus Wink Právě to, co uvádíš, mi připadá úplně...no, jak to napsat mírně...ošklivé... Embarassed Embarassed Embarassed
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Sirael
>RADA STARŠÍCH<


Založen: 12.2.2008
Příspěvky: 172

PříspěvekZaslal: čt březen 06, 2008 4:54 pm    Předmět: Citovat

Kla, vždyť můžeš vyrazit na jih, do svých milovaných plání Smile
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
lučnívíla
>RADA STARŠÍCH<


Založen: 27.3.2007
Příspěvky: 2854

PříspěvekZaslal: čt březen 06, 2008 4:55 pm    Předmět: Citovat

klarusko,ty nemas rada lesy?Na tvych fotkacj jsou prekrasna mista a prijde mi zvlastni,ze by ti lesy prisly osklive Shocked Embarassed
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Klarusa
*** šéfredaktorka serveru ***


Založen: 10.11.2006
Příspěvky: 6037

PříspěvekZaslal: čt březen 06, 2008 5:00 pm    Předmět: Citovat

lučnívíla napsal:
klarusko,ty nemas rada lesy?Na tvych fotkacj jsou prekrasna mista a prijde mi zvlastni,ze by ti lesy prisly osklive Shocked Embarassed



Tos mě špatně pochopila... Lesy mám ráda, ale ne ty v Brně a blízkém okolí. Nevím, čím to je, ale prostě mi to tu nesedí, fakt nevím, čím to vysvětlit. Duch brněnské krajiny mě holt jaksi neoslovuje... Embarassed Embarassed Embarassed
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Klarusa
*** šéfredaktorka serveru ***


Založen: 10.11.2006
Příspěvky: 6037

PříspěvekZaslal: čt březen 06, 2008 5:02 pm    Předmět: Citovat

Sirael napsal:
Kla, vždyť můžeš vyrazit na jih, do svých milovaných plání Smile


To spíš na východ... Wink Ale momentálně jsme spokojeni no novém, v Brně už nebydlíme, takže je to lepší. Rovina to teda sice není, ale dá se Wink Very Happy Very Happy Very Happy
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
lučnívíla
>RADA STARŠÍCH<


Založen: 27.3.2007
Příspěvky: 2854

PříspěvekZaslal: čt březen 06, 2008 5:03 pm    Předmět: Citovat

aha tak to jo Wink ja jsem tu spokojena,protoze tu cisi tajemstvi a je tu spousta staletych stromu Very Happy ale jak jsem psala nekde vis,tak ja jsem spokojena v prirode kdekoli,kazde misto ma sveho osobiteho ducha a je plne prijemnych tajemstvi a pokud se jde dal od cest ,tak je to teprve ono Very Happy
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Klarusa
*** šéfredaktorka serveru ***


Založen: 10.11.2006
Příspěvky: 6037

PříspěvekZaslal: čt březen 06, 2008 5:08 pm    Předmět: Citovat

lučnívíla napsal:
aha tak to jo Wink ja jsem tu spokojena,protoze tu cisi tajemstvi a je tu spousta staletych stromu Very Happy ale jak jsem psala nekde vis,tak ja jsem spokojena v prirode kdekoli,kazde misto ma sveho osobiteho ducha a je plne prijemnych tajemstvi a pokud se jde dal od cest ,tak je to teprve ono Very Happy


No jo, já tu právě žádné tajemství skoro nikde nespatřuji a všude se mi to zdá moc blízko cest... Wink
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Slunéčko
>RADA STARŠÍCH<


Založen: 22.7.2007
Příspěvky: 1249

PříspěvekZaslal: čt březen 06, 2008 5:16 pm    Předmět: Citovat

Jé, zajímavé diskuze se tu rozjela. Já teda mám Brno ráda moc! Jak město jako takové, centrum, Špilberk... tak i okolí, hlavně tu Bystrc, jak já se tam těším! Jsou i ošklivé průmyslové špinavé čtvrti, které nemusím, ale celkově Brno považuji za moc fajn místo pro život, mnohem lepší než třeba Praha, nebo severní Čechy (další dvě místa která dobře znám).
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
*
>RADA STARŠÍCH<


Založen: 21.11.2006
Příspěvky: 2752

PříspěvekZaslal: pá březen 07, 2008 9:43 pm    Předmět: Citovat

Slunéčko napsal:
Jé, zajímavé diskuze se tu rozjela. Já teda mám Brno ráda moc! Jak město jako takové, centrum, Špilberk... tak i okolí, hlavně tu Bystrc, jak já se tam těším! Jsou i ošklivé průmyslové špinavé čtvrti, které nemusím, ale celkově Brno považuji za moc fajn místo pro život, mnohem lepší než třeba Praha, nebo severní Čechy (další dvě místa která dobře znám).

To jsem ráda, Slunéčko, že to píšeš, už jsem si začínala připadat divná, že mám Brno ráda.
Pocházím ze Severní Moravy a mám to tam moc ráda, ale nějaké odtržení od domova (ve smyslu odtržení od krajiny) jsem po příchodu do Brna nepociťovala. A stejně tak nemůžu říct, jestli mám radši roviny nebo kopce, město nebo vesnici. Vlastně mi ta otázka připadá dost divná, nikdy jsem o tom takhle ani neuvažovala. Jsem víc fixovaná na lidi, jsem schopná bydlet kdekoli, kde mám rodinu a přátele (teda kromě Prahy, tam to nějak nemusím, ale možná bych si taky zvykla).
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Zobrazit autorovy WWW stránky
Zobrazit příspěvky z předchozích:   
Přidat nové téma   Zaslat odpověď Jdi na stránku Předchozí  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10  Další

 
Přejdi na:  
Nemůžete odesílat nové téma do tohoto fóra.
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru.
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete hlasovat v tomto fóru.