Oblíbená místa, krajiny, města...
Jdi na stránku Předchozí  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10  Další
 
Přidat nové téma   Zaslat odpověď    Obsah fóra Dlouhevlasy.cz -> Příroda, ekologie a žití v souladu s přírodou.
 Vložte téma mezi Oblíbené&sid=d3cd4adf8f0a6134fbfef225f57ae256Zobrazit předchozí téma :: Zobrazit následující téma  
Autor Zpráva
*MrE
>RADA STARŠÍCH<


Založen: 22.4.2008
Příspěvky: 1098

PříspěvekZaslal: st srpen 13, 2008 10:36 pm    Předmět: Citovat

I was born and raised in the quiet towns and villages in England and Wales, but my ancestors are from Bangladesh, and I've experienced life in the Middle East and of course in your country - Czechia.

The best place I've been to is Liptovsky Mikulas in Slovakia. I stayed with a very good friend and his kind family. We explored the hills near his home and also the Tatra mountains. Saying that, I'd like to experience the Himalayas, or Siberia, and especially the majestic dunes in the Sahara desert Very Happy

I'm a nomad and always will be...... Laughing Razz
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
osminka
601-1200. Guru III. kategorie
601-1200. Guru III. kategorie


Založen: 29.12.2007
Příspěvky: 611

PříspěvekZaslal: čt srpen 14, 2008 6:14 am    Předmět: Citovat

Moje rodné město - taky H.B., stejně jako Pimpa. Teď žiju na vesnici. Nejvíc jsem milovala potok Žabinec, škoda, že se jeho okolí tak mění. Tak to už asi zůstane ve vzpomínkách, jako pohádková krajina dětství. Kdybych se měla vypravit někam daleko, bylo by to asi Finsko nebo Estonsko, někam, kde není vedro.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
ilona
***moderátorka***


Založen: 13.10.2006
Příspěvky: 7425

PříspěvekZaslal: čt srpen 14, 2008 8:34 am    Předmět: Citovat

pimpa napsal:
Mé rodné město je Havlíčkův Brod, tedy taková nižší Vysočina. Teď jsem "povýšila" a žiju v jednom z nejvýše položených měst v republice, ale stále na Vysočině. Moc se mi tu nelíbí, je tu pořád zima, i v létě. Ale opravdovou mojí srdeční záležitostí je francouzská Provence, škoda, že je tak z ruky.

Vysočina je krásná!!! Pravda - trochu chladněji a větrno tam je, ale příroda je tam nádherná!!! Toulovcovy maštale, Lukasova lípa, spousta zřícenin!
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Sidonie
ADMIN


Založen: 3.1.2008
Příspěvky: 4131

PříspěvekZaslal: čt srpen 14, 2008 10:12 am    Předmět: Citovat

Pro mě je domov na Hané a na Valachách. Rovina a kopce - já vím nejde to moc dohromady, ale jsem zvyklá na obojí. Miluju lesy a těch na Hané moc není. A zas se mi líbí pole a řeky a ten výhled na tu rovnou dálku. Smile
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
Cris
321-600
321-600


Založen: 14.12.2006
Příspěvky: 519

PříspěvekZaslal: čt srpen 14, 2008 11:19 am    Předmět: Citovat

Celý život žiju v Praze, a mám jí moc ráda, ale doma se cítím v Beskydech. Trávila jsem tam mnoho prázdnin i dovolených a je to asi nejmilovanější kout nejen téhle země.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu MSN Messenger
Cris
321-600
321-600


Založen: 14.12.2006
Příspěvky: 519

PříspěvekZaslal: čt srpen 14, 2008 11:36 am    Předmět: Citovat

Ještě k tématu Brno ano nebo ne - doufám, že to nevyzní jako provokace, když se pražák přidá do tohoto sporu, v Brně jsem trávila několikrát letní prázdniny u sestry a bylo to fajn. Ale ideální místo na dovolenou to asi není, teda pro mě. Morava má spoustu krásných míst, kde jsou lidé opravdu vstřícní a je hrozně fajn s nimi pobýt. Navíc mám moc ráda třeba okolí Boskovic, v Olomouci je taky fajn, Kroměříž znám solidně, díky příteli Wink , ale to Brno mi k srdci nějak nepřirostlo. Snad že jsem té přírody tam moc nepoznala, každý ke mě přistupoval s úšklebkem, aneb pražák v Brně, a navíc - léto se má trávit v přírodě a u řeky a ne v rozpáleném velkém městě Smile... Dost mě od té doby zajímá kde se vzala ta mohutná averze brňáků vůči Praze, opačným směrem to nějak zvlášť nepozoruju Rolling Eyes .
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu MSN Messenger
LenockaLugosi
81-160
81-160


Založen: 1.7.2008
Příspěvky: 137

PříspěvekZaslal: čt srpen 14, 2008 3:12 pm    Předmět: Citovat

Cris napsal:
Dost mě od té doby zajímá kde se vzala ta mohutná averze brňáků vůči Praze, opačným směrem to nějak zvlášť nepozoruju Rolling Eyes .


Mě by to taky zajímalo... Shocked
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Zuzzka
81-160
81-160


Založen: 17.1.2008
Příspěvky: 142

PříspěvekZaslal: čt srpen 14, 2008 4:12 pm    Předmět: Citovat

ilona napsal:

Vysočina je krásná!!! Pravda - trochu chladněji a větrno tam je, ale příroda je tam nádherná!!! Toulovcovy maštale, Lukasova lípa, spousta zřícenin!


Toulovcovy maštale jsou kousek od nás Very Happy
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
ilona
***moderátorka***


Založen: 13.10.2006
Příspěvky: 7425

PříspěvekZaslal: čt srpen 14, 2008 4:20 pm    Předmět: Citovat

LenockaLugosi napsal:
Cris napsal:
Dost mě od té doby zajímá kde se vzala ta mohutná averze brňáků vůči Praze, opačným směrem to nějak zvlášť nepozoruju Rolling Eyes .

Mě by to taky zajímalo... Shocked

No kde - oni ti pražáci hrozně machrují a dělají ze sebe něco víc a Praha je pro ně střed světa- což brňáci nelibě nesou, tak tak nějak to bude..... Laughing Laughing Laughing ( ale neberte to moc vážně)
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Cris
321-600
321-600


Založen: 14.12.2006
Příspěvky: 519

PříspěvekZaslal: čt srpen 14, 2008 6:01 pm    Předmět: Citovat

ilona napsal:
LenockaLugosi napsal:
Cris napsal:
Dost mě od té doby zajímá kde se vzala ta mohutná averze brňáků vůči Praze, opačným směrem to nějak zvlášť nepozoruju Rolling Eyes .

Mě by to taky zajímalo... Shocked

No kde - oni ti pražáci hrozně machrují a dělají ze sebe něco víc a Praha je pro ně střed světa- což brňáci nelibě nesou, tak tak nějak to bude..... Laughing Laughing Laughing ( ale neberte to moc vážně)


Jasně, tyhle pražský blby taky znám, ale ty asi nemají rádi nikde. Proč ale zrovna Brno reaguje na všechno co se týká Prahy tak podrážděně?
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu MSN Messenger
Zobrazit příspěvky z předchozích:   
Přidat nové téma   Zaslat odpověď Jdi na stránku Předchozí  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10  Další

 
Přejdi na:  
Nemůžete odesílat nové téma do tohoto fóra.
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru.
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete hlasovat v tomto fóru.