Oblíbená místa, krajiny, města...
Jdi na stránku Předchozí  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10  Další
 
Přidat nové téma   Zaslat odpověď    Obsah fóra Dlouhevlasy.cz -> Příroda, ekologie a žití v souladu s přírodou.
 Vložte téma mezi Oblíbené&sid=5fdeecf4d5410e359b0fd1d36eae8d9dZobrazit předchozí téma :: Zobrazit následující téma  
Autor Zpráva
Janie
***moderátorka***


Založen: 20.11.2007
Příspěvky: 1941
Bydliště: Brno

PříspěvekZaslal: čt srpen 14, 2008 6:06 pm    Předmět: Citovat

ilona napsal:
Vysočina je krásná!!! Pravda - trochu chladněji a větrno tam je, ale příroda je tam nádherná!!! Toulovcovy maštale, Lukasova lípa, spousta zřícenin!


přesně tak, Ili..tam to přímo zbožnuju, plus přidám 4 palice, 9 skal apod....má srdcová záležitost...letos jsme vlastně aspoň byli na Medlově a v okolí..jinak nebýt tam každej rok, to je jak kdybych nežila...
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
LenockaLugosi
81-160
81-160


Založen: 1.7.2008
Příspěvky: 137

PříspěvekZaslal: čt srpen 14, 2008 6:07 pm    Předmět: Citovat

ilona napsal:
LenockaLugosi napsal:
Cris napsal:
Dost mě od té doby zajímá kde se vzala ta mohutná averze brňáků vůči Praze, opačným směrem to nějak zvlášť nepozoruju Rolling Eyes .

Mě by to taky zajímalo... Shocked

No kde - oni ti pražáci hrozně machrují a dělají ze sebe něco víc a Praha je pro ně střed světa- což brňáci nelibě nesou, tak tak nějak to bude..... Laughing Laughing Laughing ( ale neberte to moc vážně)


Já myslím, že Pražáci to taky neberou vážně. Kámoši sice truusí poznámky o Dálném východě, když mluví o Brně, ale jen z legrace...

Trochu off topic: Jednou jsem měla rande (tady v Praze) s klukem z Brna, který celou dobou vykládal o tom, jak všechno co tu máme, je hnusné a že kdyby to bylo v Brně, tak to bude mnohem hezčí. Když tu viděl veverku, tak hned byla zdegenerovaná. Stromy všechny nemocné. Atd... Naschvál jsem mluvila spisovně, aby nemohl kritizovat mojí "Pražštinu", ale stejně si neodpustil zkritizovat, že jsem použila nějaké cizí slovo a že to bude nějaký hloupý pražský zvyk... Po hodině mi to moc vtipné nepřišlo. Twisted Evil Naštěstí z toho nic nebylo.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
kkk
>RADA STARŠÍCH<


Založen: 26.7.2006
Příspěvky: 1447

PříspěvekZaslal: čt srpen 14, 2008 6:28 pm    Předmět: Citovat

LenockaLugosi napsal:

Trochu off topic: Jednou jsem měla rande (tady v Praze) s klukem z Brna, který celou dobou vykládal o tom, jak všechno co tu máme, je hnusné a že kdyby to bylo v Brně, tak to bude mnohem hezčí. Když tu viděl veverku, tak hned byla zdegenerovaná. Stromy všechny nemocné. Atd... Naschvál jsem mluvila spisovně, aby nemohl kritizovat mojí "Pražštinu", ale stejně si neodpustil zkritizovat, že jsem použila nějaké cizí slovo a že to bude nějaký hloupý pražský zvyk... Po hodině mi to moc vtipné nepřišlo. Twisted Evil Naštěstí z toho nic nebylo.


tak toho bych praštil i já Very HappyVery HappyVery Happy
hele brnáci, měli by jste se na prážáky vyprdnout, v tom Brně to taky nemáte nic moc. máte potichu kecafon v tramvaji a já kuli tomu přejel stanici a musel jsem pěšky Very Happy Very Happy Very Happy Very Happy
_________________
Na v??em zl?©m co se stane, hledejte to pozitivn?­??­, bude v??m l?­??­p Wink
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Janie
***moderátorka***


Založen: 20.11.2007
Příspěvky: 1941
Bydliště: Brno

PříspěvekZaslal: čt srpen 14, 2008 7:13 pm    Předmět: Citovat

kkk napsal:
tak toho bych praštil i já Very HappyVery HappyVery Happy
hele brnáci, měli by jste se na prážáky vyprdnout, v tom Brně to taky nemáte nic moc. máte potichu kecafon v tramvaji a já kuli tomu přejel stanici a musel jsem pěšky Very Happy Very Happy Very Happy Very Happy


tady někdo něco říkal o Brňácích, cccccccccccccc, tsssssssssssssss!!!! Very Happy Very Happy Very Happy já proti Pražákům nic nemám, mám tam příbuzný Very Happy (akorát ten přízvuk Embarassed )
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Montymimi
321-600
321-600


Založen: 4.6.2008
Příspěvky: 423

PříspěvekZaslal: čt srpen 14, 2008 9:29 pm    Předmět: Citovat

to já jsem docela spokojená tam kde bydlím-Ostrava, kousek mám les a tam se můžu projít s hafanem a nebo k Odře... Kde bych asi nemohla bydlet je Praha je tam na mě moc lidí
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
pimpa
>RADA STARŠÍCH<


Založen: 23.4.2008
Příspěvky: 1019

PříspěvekZaslal: čt srpen 14, 2008 10:06 pm    Předmět: Citovat

Janie napsal:
ilona napsal:
Vysočina je krásná!!! Pravda - trochu chladněji a větrno tam je, ale příroda je tam nádherná!!! Toulovcovy maštale, Lukasova lípa, spousta zřícenin!


přesně tak, Ili..tam to přímo zbožnuju, plus přidám 4 palice, 9 skal apod....má srdcová záležitost...letos jsme vlastně aspoň byli na Medlově a v okolí..jinak nebýt tam každej rok, to je jak kdybych nežila...


No jo, já si prostě nevážím dobrého bydla... Very Happy
Jinak v Čechách se mi moc líbí Český ráj, Pálava a jižní Čechy. A přímo konkrétně města Český Krumlov, Kroměříž, Prachatice, Hradec Králové, Olomouc, Litomyšl, Mikulov, Tábor, Telč a spousta dalších, dokonce i to Brno má něco do sebe! Smile
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
osminka
601-1200. Guru III. kategorie
601-1200. Guru III. kategorie


Založen: 29.12.2007
Příspěvky: 611

PříspěvekZaslal: pá srpen 15, 2008 7:47 am    Předmět: Citovat

Ještě k tomu Brnu a Praze. Zkuste si přijet do Brna se sparťanskou šálou na krku. Syn to zkusil a nedopadlo to dobře.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Cris
321-600
321-600


Založen: 14.12.2006
Příspěvky: 519

PříspěvekZaslal: pá srpen 15, 2008 8:26 am    Předmět: Citovat

luminka napsal:
Ještě k tomu Brnu a Praze. Zkuste si přijet do Brna se sparťanskou šálou na krku. Syn to zkusil a nedopadlo to dobře.


Se sparťanskou bych ho ráda neviděla ani já Wink Laughing
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu MSN Messenger
kkk
>RADA STARŠÍCH<


Založen: 26.7.2006
Příspěvky: 1447

PříspěvekZaslal: so srpen 16, 2008 10:50 am    Předmět: Citovat

luminka napsal:
Ještě k tomu Brnu a Praze. Zkuste si přijet do Brna se sparťanskou šálou na krku. Syn to zkusil a nedopadlo to dobře.


spartááá, spartááá, trá da dá dá dáádááá Very Happy Very Happy Very Happy taky je nemusim, ale stejně tak nemusim baníkovce, páč se to pak jen někde pere a to už neni fanoušek, ale debil Idea
_________________
Na v??em zl?©m co se stane, hledejte to pozitivn?­??­, bude v??m l?­??­p Wink
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
ilona
***moderátorka***


Založen: 13.10.2006
Příspěvky: 7425

PříspěvekZaslal: so srpen 16, 2008 1:46 pm    Předmět: Citovat

LenockaLugosi napsal:

Já myslím, že Pražáci to taky neberou vážně. Kámoši sice truusí poznámky o Dálném východě, když mluví o Brně, ale jen z legrace...

Trochu off topic: Jednou jsem měla rande (tady v Praze) s klukem z Brna, který celou dobou vykládal o tom, jak všechno co tu máme, je hnusné a že kdyby to bylo v Brně, tak to bude mnohem hezčí. Když tu viděl veverku, tak hned byla zdegenerovaná. Stromy všechny nemocné. Atd... Naschvál jsem mluvila spisovně, aby nemohl kritizovat mojí "Pražštinu", ale stejně si neodpustil zkritizovat, že jsem použila nějaké cizí slovo a že to bude nějaký hloupý pražský zvyk... Po hodině mi to moc vtipné nepřišlo. Twisted Evil Naštěstí z toho nic nebylo.

Tak to už je manie, ze které se asi sám nedostane....poloviční blázen, bych napsal Laughing
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Zobrazit příspěvky z předchozích:   
Přidat nové téma   Zaslat odpověď Jdi na stránku Předchozí  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10  Další

 
Přejdi na:  
Nemůžete odesílat nové téma do tohoto fóra.
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru.
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete hlasovat v tomto fóru.