Ecover

 
Přidat nové téma   Zaslat odpověď    Obsah fóra Dlouhevlasy.cz -> Šampóny a kosmetické řady
 Vložte téma mezi Oblíbené&sid=76af66deafdecd5692cb4ef40b1189d3Zobrazit předchozí téma :: Zobrazit následující téma  
Autor Zpráva
Marion
321-600
321-600


Založen: 13.11.2007
Příspěvky: 417

PříspěvekZaslal: pá březen 07, 2008 8:13 pm    Předmět: Ecover Citovat

Ecover vyrábí i kosmetiku, zkoušeli jste někdo jejich šampon?
(Tady i se složením: http://www.zdravi-eshop.cz/ekodrogerie/ecover-Sampon-na-vlasy-pro-kazdodenni-pouziti-z1136.htm)
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
kopretinka
321-600
321-600


Založen: 12.4.2007
Příspěvky: 375

PříspěvekZaslal: st březen 19, 2008 10:37 am    Předmět: Citovat

Ecover jsem tedy nezkoušela,moc mě nezaujal, ale dnes jsem narazila v jednom internetovém obchodě na hydratační šampon ECO, je to ta samá firma co vyrábí Ecover čili ECO COSMETICS a vypadá to fakt dobře. Je čistě přírodní s olivovým listem a slézem. Myslím, že hydratační by mi mohl vyhovovat, protože šampony na poškozené nebo suché vlasy jsou na mě moc silné, tak tento by mohl být v pohodě, když jen dodává vlhkost. Jo a mají i kondicionér a cena taky celkem příznivá Smile Asi tady nenarazím na nikoho, kdo by toto už vyzkoušel, ale kdyby přece, tak budu ráda za nějké zkušenosti. a zde je ten obchod: http://www.edenshop.cz/sampony-cat_129.html
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Janie
***moderátorka***


Založen: 20.11.2007
Příspěvky: 1941
Bydliště: Brno

PříspěvekZaslal: st březen 19, 2008 10:43 am    Předmět: Citovat

Tady se samostatné vlákno o Eco cosmetics Wink

Akorát Ecover je vyráběn v Belgii a Eco cosmetics v Německu, neřekla bych, že je to jedna a tatáž firma.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
kopretinka
321-600
321-600


Založen: 12.4.2007
Příspěvky: 375

PříspěvekZaslal: st březen 19, 2008 11:28 am    Předmět: Citovat

Janie napsal:
Tady se samostatné vlákno o Eco cosmetics Wink

Akorát Ecover je vyráběn v Belgii a Eco cosmetics v Německu, neřekla bych, že je to jedna a tatáž firma.


Tak to se omlouvám, vážně jsem myslela, že je to stejný výrobce. Asi mě zmátl ten podobný název.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
DanaJ
161-320
161-320


Založen: 12.10.2009
Příspěvky: 181
Bydliště: Vysocina.

PříspěvekZaslal: st prosinec 09, 2009 3:30 pm    Předmět: Citovat

Nedávno zebrali Ecoveru certifikát Vegan. Takže teď vlastně nemaj certifikát žádný. Nebo se pletu? Mají nějaký certifikát?
Používám od nich jen přípravek na praní prádla v ruce a je fakt úžasnej. Jen to do něj namočím, nechám a pak vymáchám. Žádné drhnutí. Peru v něm jen podprsenky, ostatní dávám do pračky a používám běžně dostupné tekuté prací prostředky.
Kosmetiku jsem nikdy neměla.
_________________
http://www.novinky.cz/zena/vztahy-a-sex/187631-problemy-mezi-pribuznymi-resi-terapie-v-podobe-rodinne-konstelace.html
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
porcelainswan
>RADA STARŠÍCH<


Založen: 24.7.2009
Příspěvky: 2865

PříspěvekZaslal: st prosinec 09, 2009 5:33 pm    Předmět: Citovat

DanaJ napsal:
Nedávno zebrali Ecoveru certifikát Vegan. Takže teď vlastně nemaj certifikát žádný. Nebo se pletu? Mají nějaký certifikát?
Používám od nich jen přípravek na praní prádla v ruce a je fakt úžasnej. Jen to do něj namočím, nechám a pak vymáchám. Žádné drhnutí. Peru v něm jen podprsenky, ostatní dávám do pračky a používám běžně dostupné tekuté prací prostředky.
Kosmetiku jsem nikdy neměla.


něco o Ecoveru a jejich ztrátzě Vegana http://certifikovana-prirodni-kosmetika.cz/ecover-a-certifikace-vegan/
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
karas.Martinka
161-320
161-320


Založen: 3.10.2009
Příspěvky: 260

PříspěvekZaslal: čt prosinec 10, 2009 5:17 pm    Předmět: Citovat

no podle zákona je zvíře definováno jako obratlovec (zákon o ochraně zvířat)

dále jak jinak lze sledovat toxicitu?? bohužel jen na těch zminovaných živočichách
jelikož se jedná o mycí prostředky a prací prášky tak je podle mě test toxicity na místě
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Zobrazit příspěvky z předchozích:   
Přidat nové téma   Zaslat odpověď

 
Přejdi na:  
Nemůžete odesílat nové téma do tohoto fóra.
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru.
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete hlasovat v tomto fóru.